Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

tak z czystej ciekawosci, szukalem sobie cos w necie i znalazlem strone a na niej ladne logo seopilot.pl i linki. to logo jest po to zeby podpierdalajacy mial 100% pewnosc ze link jest kupiony? jaki jest cel tego? czy takich footprintow nie powinno sie unikac?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was też w podglądzie projektu wyświetla linki typu:

seopilot.pl/domy,najme.htm

Chciałem zobaczyć strony, które do mnie linkują, jednak zamiast linków do stron gdzie zostały umieszczone odnośniki do mojego bloga oprócz kilku wyjątków pokazuje mi właśnie takie adresy.

Nie wiem czy to kolejna zmiana czy może błąd systemu.

Edytowane przez horcyk

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przeoczyłem? Nie da się dodać nowych stron? Od razu wyskakuje komunikat "Niestety Twój serwis nie odpowiada wewnętrznym wymogom Systemu i nie może w nim uczesniczyć."

BTW. @Seopilot.pl macie błąd w treści tego komunikatu.

E: W sumie jak dodałem testowo stronę eurosport.pl to przyjęło :o

Edytowane przez Kode

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Jako osoba fizyczna nie moge się rozliczać ponieważ kwota jest zbyt wysoka

Prowadzę działalnośc gospodarczą i mogę wystawiać tylko rachunki - nie jestem VATowcem. SEOPILOT przy wypłatach wymaga podania VAT-EU którego nie posiadam. Rejestracja takiego numeru wiąże sie ze złożeniem odpowiedniego wniosku do urzędu skarbowego.

Jeśli złożę taki wniosek - to automatycznie zostanę zmusziny wystawiania faktur wraz z watem (dla innych usług niż SEOPILOT)?

Czy wiąże się to z koniecznością robienia kwartalnego sprawozdania dla US?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takich footprintow nie powinno sie unikac?

Właśnie, wywalcie logo Seopilota z boxów, to trochę ryzykowne wg mnie.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy system opracował jakiś nowy algorytm do sprawdzania czy strona się nadaje czy też nie? Dzisiaj próbowałem dodać dwie strony, które wcześniej nie uczestniczyły w systemie a tutaj już przy dodawaniu komunikat:

Niestety Twój serwis nie odpowiada wewnętrznym wymogom Systemu i nie może w nim uczesniczyć.

Nie było nigdzie informacji więc mogą być trzy wersje takiego stanu rzeczy: błąd systemu, nowy system oceny lub brak akceptacji nowych stron.

Edytowane przez horcyk

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności