Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprowadziłem test przyjmowanych stron:

Przyjmują serwisy z min. PR=2 ! "Site:" "BL" ani wiek domeny nie mają dla nich znaczenia.

Odrzucili automatycznie serwis z PR1 i site w Google 2,385 a przyjęli serwis z PR2 i site 8.

Liczy się więc PR, akceptują na wstępie serwisy z min. PR=2 . Pozdrawiam

Edytowane przez markowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pr ma takie znaczenie? Zgłosiłem 6 letni serwis z pr 4 (rok był w filtrze) teraz jest oki i po tygodniu indeksowania odrzucili. Ale być może chodzi o ip bo mam inny serwis na tym samym ip w seopilocie. Próbowałem inny serwis na tym samym ip i seopilot krzyczy że nie może się polączyć albo inne błedy. Z seopilotem jak to z pilotem :) to co jest to jest z resztą dałem sobie spokoj bo można ocipieć z tym czekaniem zgłaszniem pisaniem itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR na pewno nie jest wyznacznikiem bo serwis z PR 5, domena 8 letnia, około 1000 unikalnych odwiedzin dziennie też został odrzucony.

Co ciekawe kilka moich innych serwisów z PR 3-4 (na różnych IP) i to strony wartościowe dla użytkowników a nie dla robotów też zostały odrzucone po indeksacji więc można powiedzieć, że "loteria".

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w systemie poleconych mój ref ma dodany 1 projekt, to chyba powinno mi naliczać przychody? Czy to się nalicza jakoś po 30 dniach?

@Zenek,

Jeśli Twoją Osobą Poleconą jest Pozycjoner, abyś zaczął zarabiać z pozyskania go do Systemu, powinien on dodać Projekt i uruchomić dla niego słowa kluczowe (doładować swoje konto Pozycjonera i zacząć pozycjonować).

Jeśli Twoją Osobą Poleconą jest Wydawca, abyś zaczął zarabiać z pozyskania go do Systemu, jego serwis powinien otrzymać status OK i zacząć zarabiać w Systemie.

Jeśli ktoś zapisał się do Systemu z Twojego linku, to będziesz daną Osobę Poleconą widział u siebie w Profilu po jej pomyślnym zarejestrowaniu się.

Zarobek z Osób Poleconych naliczany jest codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu aż serwis spełnia wymogi, nie zostanie usunięty czy nie zmniejszą mu stawki "należy" sugerować się przychodem prognozowanym.

Kwoty naliczane są każdego dnia, wypłacać też można codziennie (>50zł).

Edytowane przez lamer22

To nie prawda, że przeprowadzki bywają ciężkie i męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że po dodaniu strony i zaakceptowaniu (status: OK) nie wyświetlają się jeszcze linki? :)

@bold,

Puste Boksy nie są widoczne na stronach. Boks będzie widoczny po tym, gdy zostanie w nim umieszczony chociażby jeden z trzech linków.

Nie zmienia to faktu, że codziennie na Twoje konto Użytkownika Systemu SeoPilot.pl wpływa 1/30 miesięcznej ustalonej wcześniej Stawki prognozowanej, gdyż SeoPilot.pl płaci za sam fakt umieszczenia kodu Boksu reklamowego na stronach Twojego serwisu.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy płatność zlecona nie pojawiła się na moim koncie. Od początku marca, codziennie zlecam przelew > 50 zł i dotąd przychodził bez problemu. Oczywiście narazie zrzucam to tylko na wypadek przy pracy, pewnie przyjdzie jutro ;-)

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności