Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze drobne pytania: czy w trakcie współpracy po ustaleniu stawki ta stawka może ulec zmianie? Jeżeli tak, to kiedy, co ile jest to aktualizowane? Co oznacza Site Rank i na jakiej podstawie jest ustalany, jaki jest maksymalny Site Rank? :D

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bold - widać nie bardzo masz ochotę na czytanie tematu, odpowiedzi pasły już wcześniej.

Stawka może ulec zmianie i in plus i in minus. Podobno na bieżąco są monitorowane serwisy więc każdego dnia możesz się spodziewać zmian.

SiteRank to taki SeoPilotowy Page Rank :D max to 10.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze drobne pytania: czy w trakcie współpracy po ustaleniu stawki ta stawka może ulec zmianie? Jeżeli tak, to kiedy, co ile jest to aktualizowane? Co oznacza Site Rank i na jakiej podstawie jest ustalany, jaki jest maksymalny Site Rank? :D

Mnie bardziej zaniepokoiły wcześniejsze posty, że nawet po wstępnej akceptacji współpraca może zostać zakończona. Czy nadal taka praktyka jest stosowana? I czy jest to częsty 'proceder'? :D To pytanie do admina.

https://www.trophystation.pl/ - trofea playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy!

Śledzimy cloaking czyli metody maskowania i ukrywania reklam oraz inne nieuczciwe praktyki powodujące nieprawidłowe wyświetlanie linków tekstowych. Wobec Użytkowników, którzy w swoich serwisach stosują takie metody, będziemy podejmować stanowcze kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wprost nieprawdopodobne, jeśli według Ciebie coś działa nieprawidłowo, prosimy o zgłoszenie tego do Działu Pomocy.

Już o tym pisałem dawno temu.. od początku system przydziela również linki na moich własnych stronach.. ;)

Btw. 30.03 zgodnie z informacją na forum, wyslałem do Was maila na finanse@seopilot.pl, do dzisiaj jest bez odpowiedzi.

Lamelowe wymienniki ciepła

multiscreen zapewnia najlepsze transmisje online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilku forach, robiliście akcję, w której dawaliście 200 zł na pozycjonowanie. Skąd mam wiedzieć czy jeszcze coś z tych pieniędzy zostało?

@nowy26,

Prosimy sprecyzować co dokładnie masz na myśli, jaką informację chciałbyś uzyskać?

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeoPilot.pl, skąd mam wiedzieć, że koszty pozycjonowania są jeszcze pobierane z promocyjnych pieniędzy?

@nowy26,

Nie rozdzielamy tych środków, jeśli warunki promocji nie będą spełniane to cała kwota Bonusu zostanie anulowana. Według nas tego dotyczyło twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem serwisy w trakcie trwania promocji:

Zarejestruj się w Systemie, dodaj do niego swój serwis o wysokim wskaźniku PageRank i otrzymaj bonus w kwocie do 1000 PLN na Twoje konto Wydawcy.

i wszystko pięknie ładnie, tylko jak teraz wywalacie strony (przed końcem trzymiesięcznego okresu gdzie można wypłacić bonus) to ten bonus przepada???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności