Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem serwisy w trakcie trwania promocji:
Zarejestruj się w Systemie, dodaj do niego swój serwis o wysokim wskaźniku PageRank i otrzymaj bonus w kwocie do 1000 PLN na Twoje konto Wydawcy.

i wszystko pięknie ładnie, tylko jak teraz wywalacie strony (przed końcem trzymiesięcznego okresu gdzie można wypłacić bonus) to ten bonus przepada???

@eryk23,

Zasady wypłaty bonusów są następujące:

13.3.1. Kwota Bonusu za PR będzie przekazana na Konto Użytkownika zarejestrowanego w Systemie po trzech miesiącach od momentu rozpoczęcia pracy w Systemie.

13.3.2. Datą rozpoczęcia pracy w Systemie jest data rozpoczęcia emisji boksów reklamowych (emisja zainstalowanego kodu) na wszystkich stronach serwisu Użytkownika i otrzymania statusu OK.

Akcja promocyjna, w której przyznawaliśmy Bonusy za PR została zakończona z dniem 06.04.2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal można uruchomić projekt testowy w systemie? Pozycjonować miesiąc za darmo?

@kibic,

Tak, można. Po dodaniu Projektu Testowego, System w ciągu 24 godzin przedstawi Ci listę fraz kluczowych. Należy wybrać 3 frazy, według których promowany będzie Twój serwis internetowy w ciągu jednego miesiąca. Aby wybrać i zatwierdzić frazy kluczowe, należy kliknąć na “Uruchomić” znajdujące się naprzeciw każdej wybranej frazy. Uwaga, można stworzyć tylko jeden Projekt Testowy i tylko jeden raz. W czasie pozycjonowania fraz kluczowych w Projekcie Testowym środki nie są spisywane z Twojego Konta Klienta. Projekt Testowy jest całkowicie bezpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy sprawdzaniu linków (w zakładce dla pozycjonera)

na stronie gdzie są podane linki "strony na których wyświetlają sie pozycjonowane frazy" pojawia się błąd na górze strony

Notice: Undefined offset: 1 in /usr/local/sites/yoda.project/www/mods/optimizer.mod.php on line 1072

Edytowane przez codegame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli sam wybrałem fazy do testów to też muszę czekać te 24h ? Bo jak chce nacisnąć uruchom to wyskakuje mi takie info : "Uruchomienie wybranych przez Ciebie słów nie jest możliwe, ponieważ nie posiadasz wystarczającej ilości środków dla trzydniowej rezerwacji prognozowanych rozchodów na pozycjonowanie."

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy Seopilot.pl!

Mamy przyjemność poinformować, że wdrożyliśmy rozszerzoną funkcjonalność Projektu Testowego!

Od dziś Projekt Testowy posiada wszystkie takie same funkcje jak i Projekt Standardowy!

W Projekcie Testowym możesz bezpłatnie pozycjonować swoje serwisy przez okres jednego miesiąca,

a ogólna kwota przeznaczona dla wszystkich uruchomionych słów wynosi 100 PLN. Teraz masz także możliwość w dowolnym momencie zmienić typ Projektu z Testowego na Standardowy.

Zwróć uwagę, że korzystanie z Projektu Testowego jest zupełnie bezpłatne, a po zakończeniu jego trwania nie jesteś zobowiązany korzystać z Systemu.

Mamy nadzieję, że z przyjemnością skorzystasz z rozszerzonych możliwości Projektu Testowego, a testowanie efektywności Systemu przyniesie pozytywne rezultaty.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym jak wystartował seopilot dodałem do niego stronę, która była nieaktualizowana od dawna, miała zerowy PR i wyglądała jak precel - została zaakceptowana.

Ostatecznie jednak zrezygnowałem z uczestnictwa w programie i usunąłem stronę z systemu.

Teraz próbowałem dodać ją ponownie ponieważ odświeżyłem jej treść, strona jest aktualizowana, powstała do niej nowa szata graficzna, strona zyskała na bl, site i pr - strona odrzucona.

Czy tak bardzo na przestrzeni 2 miesięcy podniosły się Wasze wymagania co do dodawanych stron?

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności