Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@artur5236

Opcja wyboru Projektu Testowego lub Standardowego pojawia się dla Użytkowników, którzy nie pozycjonowali jeszcze za pomocą Projektu Testowego. Można tylko raz dodać Projekt Testowy. Dlatego też dla pozostałych Użytkowników, którzy wykorzystali już tą możliwość, w polu wyboru nie wyświetla się Projekt Testowy.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Próbowałem dodać jeden z moich serwisów i pojawił mi się taki komunikat "Serwis nie może być dodany do Systemu SeoPilot.pl, gdyż nie odpowiada jego wewnętrznym wymogom i nie może w nim uczesniczyć." Co to dokładnie oznacza. Jakie są te wymogi, których może on nie spełniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są znane wymogi.

Edytowane przez vastar0

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o to czy cms, na którym jest strona się nie nadaje czy może chodzi o treść/tematykę strony. Dodam, że to nie wyświetla się po jakimś czasie, tylko jak dodam stronę to coś tam mieli i po kliku sekundach taki komunikat.

Raczej tematyka. Strony z PR=0 też są odrzucane z automatu.

Mi strona wytrzymała już 5 tygodni, więc chyba zostanie już na stałe? Obniżyli mi jednak o 10 zł. stawkę :) wcale wskaźniki jakości nie uległy pogorszeniu a oni mi o 10 zł stawkę miesięczną obniżają ;) - ale nie jest źle! Jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też zmniejszyli :) Jestem ogólnie zadowolony chodź najpierw spadek 50 % teraz 10 % troszkę nie fajne uczucie. Mimo, że zostało zlecone pozycjonowanie.

Nie pozwól, by konkurencja ciągle Cię wyprzedzała. Znajdź się ponad nimi, dzięki Google AdWords!

www.Lera.pl Forum koszykówki ulicznej - Street-Ball.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że gdybym teraz uruchamiał projekt testowy sam mogę wybrać słowa kluczowe i ich ilość. Gdyby były to 4 frazy to system dla każdej z nich przeznaczy po 25 zł czy sam ustalam sobie ile z tych 100 zł przeznaczę na daną frazę?

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redwhite, Drodzy Użytkownicy

Projekt Testowy uruchamiany jest bezpłatnie na okres jednego miesiąca i przeznaczony jest do testowania możliwości Systemu na przykładzie Twojego serwisu. Ponadto, pozycjonowanie odbywa się na podstawie realnych, wybranych przez Ciebie fraz kluczowych. Przy wyborze fraz dla Projektu Testowego należy pamiętać, że ogólny Budżet miesięczny nie może przekroczyć kwoty 100 PLN. Oznacza to, że można wybrać dowolną ilość fraz, których sumaryczny budżet nie będzie przekraczał 100 PLN. Optymalny budżet jest określany przez System. Można także wybrać swój budżet dla frazy kluczowej, jednak można w ten sposób negatywnie wpłynąć na wynik pozycjonowania.

W dowolnym momencie możesz przejść z Projektu Testowego na Projekt Standardowy. W tym celu należy kliknąć na "koło zębate" naprzeciwko Projektu Testowego i na dole strony kliknąć w pole "Przejdź na Projekt Standardowy" a następnie "Zapisz".

Prosimy pamiętać, aby przed zmianą typu Projektu z Testowego na Standardowy doładować Bilans odpowiednią kwotą. W przeciwnym wypadku pozycjonowanie wybranych przez Ciebie fraz nie będzie kontynuowane, a zakupione podczas korzystania z Projektu Testowego linki zostaną usunięte.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikalna oferta SeoPilot.pl!

Zawodowo zajmujesz się pozycjonowaniem?

Masz własną firmę, która oferuje usługi SEO?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, prosimy o kontakt na e-mail ewelina@seopilot.pl, a my zaproponujemy Ci unikalne warunki współpracy!

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ekipa Seopilota twardo unika poruszania tematu kryteriów dodawania stron do systemu ;)

Moglibyście chociaż zdradzić, dlaczego robicie z tego taką tajemnicę? Z pewnością każdy webmaster chciałby wiedzieć, dlaczego jego strona została odrzucona. Mając taką informację mógłby popracować nad swoją stroną, by w przyszłości móc dodać ją ponownie już jako wartościową i spełniającą wszystkie kryteria.

Nawet, gdyby była to rzecz, której zmienić się nie da (np. tematyka strony), byłaby to cenna dla webmastera informacja, bo więcej by po prostu nawet nie próbował dodawać danej strony do systemu.

Z kolei inne parametry strony (ilość podstron, PR, ilość linków wychodzących, ...) zawsze można niewielkim nakładem pracy poprawić, nie rozumiem więc, skąd ta cała tajemniczość :)

Pozdrawiam!

Zrób to sam - blog dla majsterkowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności