Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze zapytam o jedną kwestię. W lutym skorzystałem z opcji projektu testowego dla strony zapleczowej o tematyce związanej z hostingiem i domenami. System zaproponował frazy, z których wybrałem 3. Wśród zaproponowanych fraz była "najtańsze domeny". Projekt dawno wygasł ale mogę go chyba teraz uruchomić jako normalny - wnioskuję po tym, że strona dalej widnieje w zakładce zarządzanie projektami.

Teraz do rzeczy. Wymieniona fraza (najtańsze domeny) w okresie trwania projektu testowego wskoczyła do top 10 - jak sprawdzałem wystarczyło maksymalnie 30 linków przydzielonych przez system. Projekt wygasł na początku marca i strona dla podanej frazy spadła do top 20. Teraz gdy patrzę w opcję projektu dla frazy rekomendowany budżet zaproponowany przez system wynosi: 1390 zł. Jak dla mnie jest to kompletne nieporozumienie.

Tak sobie porównywałem linki gdy system wbił frazę do top 10 i na allegro zapłaciłbym maksymalnie 100 zł za dużo większą ilość podobnych a nawet lepszych jakościowo odnośników do mojej strony.

Edytowane przez redwhite

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w fazie testów systemu SeoPilot jako wydawcy i na chwilę obecną dodaliśmy pierwszy (najmniejszy) z naszych serwisów, zaproponowana stawka jest po środku naszych oczekiwań (około 560 zl), jednak pokazuje to, że wartościowe i dobre serwisy są przyjmowane cały czas. Najprawdopodobniej dodamy jeszcze pozostałe nasze serwisy i zobaczymy co się z tego rozwinie.

Co do polityki nie informowania o powodach odrzucenia, to w 100% popieram takie działanie, nie rozumiem oburzenia osób, których serwisy zostały odrzucone. Sądzę, że powodem jest zły tok myślenia i postrzegania systemu - raczej należy traktować ten system jako "dom mediowy", który z góry wykupuje dostępną powierzchnię reklamową na stronie wydawcy, a co za tym idzie, ma prawo do zakupu takich mediów (serwisów), jakie uważa za słuszne.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że i nasz(e) serwisy są/będą w fazie testów i równie dobrze mogą zostać w przyszłości odrzucone z jakiegoś powodu. Współpraca musi się opłacać wszystkim, nie ma św. Mikołajów - to biznes.

Sądzimy, że ten model ma sens i dlatego życzymy dalszego rozwoju i powodzenia. Trzymamy kciuki za rozwój SeoPilot.pl, a tym samym nasz również. ;)

Edytowane przez f3group
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gibon

Podałem tylko przykład. Jak dla mnie 1390 zł za "pchnięcie" frazy -najtańsze domeny- z top20 do top 10 to trochę dużo tym bardziej, że jak pisałem wystarczyło do tego kilkadziesiąt linków.

Bardziej rozchodzi mi się o algorytm, który wycenia pozycjonowanie danej frazy. Podejrzewam, że gdybym chciał pozycjonować nową stronę na tę frazę to cenna była by taka sama.

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja przetestuje od strony pozycjonowania systemu. Póki co budżet 10zł / frazę - 6 fraz. Od prostej po ciężką.

Ciekaw jestem czy przy takiej minimalnej stawce system sobie poradzi z prostymi frazami i co zrobi z cięższymi. Test odpalam w projekcie normalnym (nie testowym).

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurde myślałem, że się zabezpieczyli, ale widzę że reklamy uruchamiane jako "pozycjoner" pojawiają się na własnych stronach, gdzie jest się wydawcą. Tak jakby zjadanie własnego ogona :)

Czy istnieje jakaś taryfa ulgowa dla stron z własnej puli?

Druga sprawa to odnośnie systemu oceny witryn to chyba nie działa on do końca zrozumiale, dałem do testów domenę z podstronami z PR6 i została odrzucona ;)

Edytowane przez makensis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryterium PR też nie biorą pod uwagę

Przykład strona tematyka finansowa - pr2 site około 300 stron i nie została przyjęta wiec reguły nie ma że wszystko z pr powyżej 1 wchodzi

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to odnośnie systemu oceny witryn to chyba nie działa on do końca zrozumiale, dałem do testów domenę z podstronami z PR6 i została odrzucona :soczek:

Nie działa do końca zrozumiale dla ciebie. Dla nich, tak.

Było o tym wiele razy, zacznij czytać temat albo przestań łkać w rękaw. Kolejny co to dał a nie wzięli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem do testów z ciekawości, a nie do instalacji, więc twoja opinia jest nie na miejscu ;)

Bardziej mnie interesuje dlaczego mam płacić za reklamę na własnych serwisach.. no i czy seopilot umożliwia pozycjonowanie każdego syfu czy też są wymogi odnośnie stron.

Edytowane przez makensis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego usunięto możliwość płatności kartą kredytową?

Generalnie tylko w ten sposób mogę doładowywać konto, a nagle bez ostrzeżenia opcja płatności Visą zniknęła, jutro kończy się budżet i linki mi wylecą.

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Serwis …. został odrzucony, gdyż nie została zabezpieczona dostępność serwisu przez Użytkownika.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Z wyrazami szacunku, Dział Pomocy SeoPilot.”

Serwis w systemie był od samego początku. W czwartek seopilot chciał zaktualizować plik i coś mu nie wyszło, powychodziły bzdury w pliku php i komunikat „nie można bla bla bla”. Zaktualizowałem ręcznie i wszystko zaczęło śmigać. A dzisiaj to 

Z wyrazami szacunku ale seopilot nie jesteś stabilnym partnerem a to oprócz jakości jest coraz bardziej ważne. W taki sposób to na długo „Ci” partnerów nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Moderatorzy proszę o litość, zawiniłem z stroną polskamaszyna.pl przyznaje ze to mój błąd, ale nie chce nikogo oszukiwać, chciałbym by strona ponownie funkcjonowała w seopilot.pl niestety człowiek uczy się na błędach, a ten był bolesny, proszę ukażcie mnie jakoś finansowo, zabierzcie mnie zabierzcie bonus za Page Rank, czy obetnijcie pieniądze z przyszłych zarobków ale pozwólcie mi naprawić błąd i ponownie dodać portal polskamaszyna.pl. Szczerze żałuje tego że zmieniałem wygląd strony polskamaszyna.pl ale czasu nie cofnę. Pozdrawiam i serdecznie przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności