Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ok :) Ja z końcem miesiąca zabieram swoje zabawki z seopilota :) Dzisiaj obnizone zostały stawki wszystkich serwisów jakie tylko posiadałem w systemie, obniżone do takich kwot, które nie robią na mnie żadnego wrażenia i o wiele więcej jestem w stanie wyciągnać bez seopilota.

Obnizki z 500 zł na 100 zł ;)

Lamelowe wymienniki ciepła

multiscreen zapewnia najlepsze transmisje online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje strony również otrzymały obniżkę stawki. Posiadam tam trzy serwisy. Podejrzewam, że zbliża się wypłata bonusów przez Seopilot i chyba brakuje środków...

Środki pewnie mają :rolleyes: Ogólnie system fajny i każdemu mogę polecić :) Przy pozycjonowaniu też widać fajne efekty, więc zarówno wydawca i pozycjoner powinni być zadowoleni, pod warunkiem, że temu pierwszemu regularnie od startu sustemu nie obniża się co chwile stawki :P

Lamelowe wymienniki ciepła

multiscreen zapewnia najlepsze transmisje online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką uwagę do Seopilota odnośnie odrzucania serwisów z systemu. Może się tak zdarzyć, że serwis będzie przez krótką chwilę niedostępny z winy usługodawcy hostingu/serwera - zupełnie nie z winy właściciela serwisu. Mnie się tak właśnie dzisiaj trafiło ;/ i serwis oczywiście wyleciał z Seopilota - a była to awaria po stronie serwerowni. Może lepiej byłoby ukarać taki serwis poprzez anulowanie zarobków przez tyle dni ile minęło od ostatniej indeksacji Seopilota do tej, która nie mogła być przeprowadzona. Taka moja sugestia, bo szkoda tak wylatywać :rolleyes:

Edytowane przez Wirn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oferowane przez nich wynagrodzenia w moim przypadku sa DUZO GORSZE niz mozna uzyskac w Prolink. System oferowanych wynagrodzen stworzony przez ich specjalistow to jakas porazkowa „czarna skrzynka” – serwis z PR=3 i kilkunastoma stronami (bez tresci) wycenili na przeszlo 1000 zł a serwis z PR=6 i kilkoma tysiacami podstron z trescia wycenili na 470 zl. Gdzie tu logika? Znam przypadki, gdzie serwisy z wieloma subdomenemi bez PR maja wyzsze lub podobne wynagrodzenia jak zaproponowana stawka dla mojego serwisu z PR=6 i kilkustet tysiacami BL (wg Yahoo)

Chyba ze macie jakies smietniki na których obojetnie co sie swieci i chcecie troche zarobic, bo ewidentnie chyba na to „bardziej leca” niz na wartosciowe serwisy z trescia. Oczywiscie pierdzielenie o wskazniku „jakosci serwisu” a jak zapytalem jak moge ten wskaznik poprawic to odpowiedzieli ze to tajemnica. Ja osobiscie nie polecam, szkoda czasu!

Przyczyny:

- bardzo niejasny system oceny serwisow i brak mozliwosci poznania przyczyn w tej kwestii

- z opini znajomych ktorzy korzystaja z systemu ceny dla wystawcow spadaja dosc drastycznie

- bardzo niskie ceny zoferowane przez system

Zalety:

- mi sama obsluga (panel) akurat sie podoba

- szybkie odpowiedzi z BOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR=6 i kilkustet tysiacami BL (wg Yahoo)

A gdzie Ty te BL według Yahoo sprawdzasz ?

Kiedys wystarczylo wpisac linkdomain:domena.pl

Widze ze yahoo wylaczylo ta opcje. Niemniej jednak PR6 nie wzial sie znikad i nie utrzymywalby sie od 3 lat na tym poziomie z ksiezyca.

Ostatnio kiedy ta opcja dzialala do strony prowadzilo przeszlo 300 tys. BL

Obecnie wg Prolinka strona posiada 214156 BL

Edytowane przez pkruk.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką uwagę do Seopilota odnośnie odrzucania serwisów z systemu. Może się tak zdarzyć, że serwis będzie przez krótką chwilę niedostępny z winy usługodawcy hostingu/serwera - zupełnie nie z winy właściciela serwisu. Mnie się tak właśnie dzisiaj trafiło ;/ i serwis oczywiście wyleciał z Seopilota - a była to awaria po stronie serwerowni. Może lepiej byłoby ukarać taki serwis poprzez anulowanie zarobków przez tyle dni ile minęło od ostatniej indeksacji Seopilota do tej, która nie mogła być przeprowadzona. Taka moja sugestia, bo szkoda tak wylatywać :)

@Wirn

Ta kwota, którą nie otrzyma Wydawca (za dni w ciągu których nie było linków) jest nieporównywalnie mniejszą stratą niż strata Systemu poniesiona z powodu niedostępności linków.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności