Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w jaki sposób ten użytkownik wszedł w posiadanie tych danych, ale na pewno nie jest właścicielem tych domen(przynajmniej nie wszystkich).

Co do waszych pretensji co do 2travel.pl - odróżniajcie śmietnik od tematycznego katalogu. Zresztą nie mam zamiaru się tu sprzeczać, stawka jest decyzją SeoPilot.pl, ja jestem zadowolony z niej(nawet mimo tak dużego spadku).

Polecam wiecej narzekać na forum i zajmować się tym czy SeoPilot ma pieniądze czy nie, zamiast zająć się swoimi stronami - na pewno tak właśnie odniesiecie sukces :unsure:

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psik w pełni popieram to co napisałeś. Mam nieodparte wrażenie, że większość narzekających na rzekomy brak pieniędzy w Seopilot.pl to osoby, których serwisy zostały odrzucone z systemu.

Edytowane przez tjay99

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seopilot umiera.

Opowiem Wam coś - zleciłem im na każdym moim serwisie instalacje, bo taka opcja była i myślę sobie, lepiej niż oni nikt tego nie zainstaluje. A tu po pewnym czasie - proszę chłopaki zdeaktywowali mi serwisy, bo niby źle instalacja została przeprowadzona, no cóż... Poprawiłem co się dało, a tu komunikat,ze każdy z moich serwisów jest tym razem odrzucony.

Seopilot ogólnie fajny system, fajnie płacą, a i skuteczny do tego.

Do SEOPILOT - Ale jeśli nie macie już hajsu do wypłaty to napiszcie o tym wprost, albo nauczcie się instalować swój system, żeby nie było takich akcji.

Edytowane przez Seen88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło 100 tysięcy zł od 1 lutego na wypłaty to nie przelewki, skądś muszą brać, a od pozycjonerów tyle na pewno nie zarobili (wszak oferują cały czas kampanie testowe do 100zł GRATIS).

A doliczcie serwery, programistów, biuro... Początkowe wyceny serwisów były brane z kosmosu, po to, by zachęcić użytkowników do wejścia w ten system - taki chłyt marketingowy. A teraz witamy w szarej rzeczywistości czyli wywalanie serwisów i zmniejszanie stawek, ale myślę, że to jeszcze nie koniec obniżek.

Wszakże gdy podgrzewamy wodę powoli, to żaba nie wyskoczy - ugotuje się, ale gdyby wrzucić ją do wrzątku to od razu wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seomator

Przeszło 100 tysięcy zł od 1 lutego na wypłaty to nie przelewki, skądś muszą brać, a od pozycjonerów tyle na pewno nie zarobili (wszak oferują cały czas kampanie testowe do 100zł GRATIS). (...)

Co więcej, teraz rozdajemy nieprzyzwoicie wysokie bonusy - nawet do 10 000 PLN, dla firm, które profesjonalnie zajmują się pozycjonowaniem serwisów swoich Klientów i wyrażą chęć współpracy z naszą firmą :) :) :)

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy ciekawą sytuację. Skąd użytkownik @kamtu ma informacje odnośnie stawek serwisów? Pracownik Seopilota? Czy może system niezabezpieczony i wyciek danych?

Mimo wszystko takie informacje powinien zatrzymać dla siebie, a nie szkodzić właścicielom serwisów. Jest tu jakiś moderator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seomator
Przeszło 100 tysięcy zł od 1 lutego na wypłaty to nie przelewki, skądś muszą brać, a od pozycjonerów tyle na pewno nie zarobili (wszak oferują cały czas kampanie testowe do 100zł GRATIS). (...)

Co więcej, teraz rozdajemy nieprzyzwoicie wysokie bonusy - nawet do 10 000 PLN, dla firm, które profesjonalnie zajmują się pozycjonowaniem serwisów swoich Klientów i wyrażą chęć współpracy z naszą firmą :) :) :)

Seopilot litości. Jakie bonusy? Macie 100 % obłożenia serwisów? Po prostu płacicie za całość, a wykorzystujecie ile? Także możecie sobie na coś takiego pozwolić. To 10 000 zł to wirtualne pieniądze. Zwykły chwyt marketingowy jak danie użytkownikowi sieci komórkowej 1000 zł na rozmowy wewnątrzsieciowe ważne przez 1 godzine. ;)

Zresztą to 10 000 zł nic nie znaczy. Kompletnie nie wiem ile i jakich linków za to mogę się spodziewać. Nie wiem ile muszę przeznaczyć na top1 i jak długo czekać. Czy zaproponowana przez super algorytm stawka gwarantuje mi top 1? A jeśli nie to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności