Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - czy można ponownie zgłaszać do Was odrzucony serwis?

Tzn. Czy jest szansa, że zmienicie zdanie i go zaakceptujecie? (był aktywny przez prawie 3 miesiące, przed bonusem ,deaktywacja)

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy można ponownie zgłaszać do Was odrzucony serwis?

Tzn. Czy jest szansa, że zmienicie zdanie i go zaakceptujecie? (był aktywny przez prawie 3 miesiące, przed bonusem ,deaktywacja)

@mmr88

Każdy serwis, który został odrzucony, może być pownownie zgłoszony do Systemu po upływie 3 miesięcy licząc od daty odrzucenia. Serwis zostanie poddany pownownej weryfiakcji i jeśli spełni wymogi Systemu, to zaproponujemy odpowiednią Stawkę.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zaproponujemy odpowiednią Stawkę.

którą po 20 dniach zmniejszymy :D

O ile zawsze mam trochę "uwag" odnośnie Seopilota, tak teraz muszę stanąć w ich obronie. To system prywatny, w którym mogą oferować 0,01 zł miesięcznie za dodanie strony jeśli znajdą chętne osoby, które dodadzą za taką kwotę swoje strony. Dlatego ja radzę przygotować się na realne spadanie stawek do chwili w której Seopilot nie znajdzie równowagi pomiędzy zyskiem, wpływami od pozycjonerów, wydatkami dla wydawców i realną rezygnacją wydawców z powodu niskiej kwoty proponowanej przez system. Dlatego możecie sobie płakać, to jest system prywatny i dopóki system będzie miał na czym emitować linki dopóty stawki będą spadały, aż nie ustali się swojego rodzaju równowaga.

A wyglądać to będzie tak, sądzimy że nieźle :)

table-01.jpg

Nie jest źle, aczkolwiek sam PR jest słabym wyznacznikiem wartości strony. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze tak jakby "rozszerzonej" wersji dla pozycjonerów. Jedna wersja może zostać tak jak jest, ale chciałbym wrrsje w której system mi losuje pulę linków powiązaną w mairę tematycznie z moją stroną, a ja sam wybieram na jakich stronach chce swój link. Wiem, że to w podobie do konkurencyjnego systemu, ale tego rynek potrzebuje, a możecie konkurować ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którą po 20 dniach zmniejszymy

A po kolejnych kilku dniach bez żadnego ostrzeżenia deaktywujemy Twój serwis wysyłając emaila, że coś z kodem jest nie w porządku pomimo, że sami go instalowaliśmy i przy próbie ponownej indeksacji od razu odrzucimy Twój serwis, pomimo że był w systemie np. 2 miesiące.

@ Seopilot.pl

Czy odpowiecie na mój wcześniejszy post: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...t&p=1040264

Edytowane przez Bestek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, aczkolwiek sam PR jest słabym wyznacznikiem wartości strony. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze tak jakby "rozszerzonej" wersji dla pozycjonerów. Jedna wersja może zostać tak jak jest, ale chciałbym wrrsje w której system mi losuje pulę linków powiązaną w mairę tematycznie z moją stroną, a ja sam wybieram na jakich stronach chce swój link. Wiem, że to w podobie do konkurencyjnego systemu, ale tego rynek potrzebuje, a możecie konkurować ceną.

@vortex

W końcu tygodnia będzie.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawka również poszła w górę :)

---------------------

Zobacz: pity 2011

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawke mialem obliczona pierwszy raz w grudniu, wyszlo ok 300pln. w koncu uznalem, ze moze warto dodac ta strone, od nowa naliczono mi stawke 330pln. dzisiaj po 14 dniach od dodania strony do systemu stawka leci na 230pln;o

uzasadnienia nie ma, ale wiadomo - jest algorytm.

Edytowane przez eria86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności