Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

Nasz System ciągle się rozwija! Tym razem przedstawiamy Wam nowy i jeszcze bardziej funkcjonalny Interfejs Dla Pozycjonera.

Wprowadziliśmy możliwość pozycjonowania serwisów za pomocą dwóch Trybów: Automatycznego oraz Ręcznego. Od dziś możesz wybierać w jakim Trybie chcesz pozycjonować wybraną frazę kluczową.

Tryb Automatyczny oferuje możliwość pozycjonowania każdej frazy do momentu osiągnięcia TOP10 za niebywale niską kwotę - 16 PLN, zaś rzeczywistą cenę za frazę zaczynasz płacić dopiero wtedy, gdy fraza osiągnie TOP10, bądź po upływie 30 dni od momentu rozpoczęcia pozycjonowania.

Tryb Ręczny pozwala samodzielne tworzyć strategię pozycjonowania dla dowolnej frazy oraz daje pełną kontrolę nad Twoim Projektem.

Za pomocą specjalnie stworzonego filtru, masz możliwość wyboru najbardziej odpowiadających Ci linków. W Trybie Ręcznym o wszystkim decydujesz sam, a mianowicie: jakie linki kupować, za jaką kwotę, w jakiej ilości i w jakich odstępach czasu.

Domyślnie wszystkie Twoje frazy pozycjonowane są w Trybie Automatycznym, lecz w każdej chwili możesz część z nich lub wszystkie przenieść do Trybu Ręcznego.

W zamieszczonej poniżej tabeli przedstawiamy ogólne zasady, jakimi kierujemy się przy ustalaniu cen za linki:

table-02.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z nowym, jeszcze bardziej funkcjonalnym Interfejsem dla Pozycjonera.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Zwracamy się do Pozycjonerów pracujących w Systemie.

Z związku z wprowadzeniem nowych funkcji w Trybie Automatycznym, dla fraz, które zmierzają do TOP-10 i które już go osiągnęły, System zaoferuje Wam możliwość przejścia na nowy Budżet równy cenie wszystkich zakupionych linków dla pozycjonowanej frazy.

Przez okres kilku dni masz możliwość przejścia do Trybu Ręcznego, gdzie sam określasz ilość zakupionych linków oraz ich parametry lub możesz zatrzymać proces pozycjonowania frazy. Jeśli nie podejmiesz żadnego z tych działań, to 9 maja System automatycznie zatwierdzi Budżet zaoferowany dla frazy.

Budżet wszystkich fraz dodanych do Systemu dnia 27 kwietnia i później będzie automatycznie zatwierdzany po upływie trzech dni od momentu wysłania wiadomości do Użytkownika.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawke mialem obliczona pierwszy raz w grudniu, wyszlo ok 300pln. w koncu uznalem, ze moze warto dodac ta strone, od nowa naliczono mi stawke 330pln. dzisiaj po 14 dniach od dodania strony do systemu stawka leci na 230pln;o

uzasadnienia nie ma, ale wiadomo - jest algorytm.

miałem podobnie ;) z tym że strona działała w systemie, nagle ją wyrzuciło i tydzień czekałem aż znów ją zaakceptują, podnieśli stawke o 20zł i po 2tyg obniżyli o 100 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha spadek o 55%. Normalnie jaja ;) Widać, że im się kończą pieniądze i obniżają stawki wszystkim :D Tylko czekać, aż będą oferować po 50 zł miesięcznie.

--------------------

Dlaczego już teraz nie zarezerwujesz hotel na sylwester ?

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzis się zarejestowałem dla testów, dodałem serwis , po kilku sekundach zobaczyłem informacje że serwis odrzucony.

Teraz pytanie dlaczego, jakieś wymagania , serwis mam PR3. Czy można sie dowiedzieć czemu serwis został odrzucony ?

Dodałem drugi serwis też PR3 i też po instalacji kodów status odrzucony. Nie wiem o co biega. Fajnie by było napisac jakiś powód bo raczej to automat wygenerował.

Edytowane przez glina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pieniędzy, stąd pewnie nie przyjmują niczego nowego.

--------------------

Niedługo sylwester !

Edytowane przez vastar0

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pieniędzy, stąd pewnie nie przyjmują niczego nowego.

--------------------

Niedługo sylwester !

Dostałem maila (automat) o treści:

2012-04-28 został dodany serwis ..... do Systemu SeoPilot.pl, jednak, nie odpowiada on wewnętrznym wymogom Systemu i nie może w nim uczestniczyć.

Zapraszamy do dodania innego serwisu, aby sprawdzić możliwości Systemu.

A jakie są te wymagania ? Jakiś min site bo PR mam 3 , odpowiedzi w stylu google, domyślaj się....

Edytowane przez glina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączę się w bólu ze wszystkimi, którym obniżyli stawki.

Myślałem, że to tylko dotknęło mnie.

Jednak jak już emocje opadły i na zimno przeanalizowałem temat,

faktycznie dochodzę do wniosku, że początkowa wycena tych stron była mocno zawyżona w stosunku

do choćby prolinka (i wartości tych stron). Cena zaproponowana za serwis w rozliczeniu miesięcznym stanowiła

ponad pięciokrotność zarobków prolinka, więc już samo to było podejrzane.

Inny obrót sprawy by był jeśli na początek by zaproponowali bardzo umiarkownae ceny i stopniowo podnosili.

Tylko czy wtedy taka ilość osób zgłosiłaby swoje strony...?

Tym nie mniej, przyjmuję tą obniżkę ze spokojem i świadomością, że to i tak całkeim niezły, a na pewno

nieporównywalnie większy niż gdzie indziej pasywny dochód.

Czekam co będzie dalej, bo przecież serwisy się rozwijają przybywa linków, treści

strony zyskują w moim mniemaniu wartość.

Kolejne obniżki mogą skutkować rezygnacją z systemu wielu wydawców,

ale miemy nadzieję, że takowych nie będzie.

Jak na razie system oceniam bardzo dobrze, a zwłaszcza dział płatności.

Piszą o 24 godzinach, a każdy przelew był w mniej niż 12. Tak trzymać.

Pozdrawiam

Wymienię punkty z systemu na multikody do katalogów. Zainteresowany? Pisz na priv.

468x60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby serwis został rozpatrzony i otrzymał stawkę trzeba zainstalowac na nim kod czy wystarczy dodać do systemu?

Pytam bo dodałem stronę 13.04 czyli ponad dwa tygodnie temu i wciąż żadnej reakcji, wisi bez stawki w panelu. Aczkolwiek jedynie go dodałem, nie zainstalowałem kodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby serwis został rozpatrzony i otrzymał stawkę trzeba zainstalowac na nim kod czy wystarczy dodać do systemu?

Pytam bo dodałem stronę 13.04 czyli ponad dwa tygodnie temu i wciąż żadnej reakcji, wisi bez stawki w panelu. Aczkolwiek jedynie go dodałem, nie zainstalowałem kodów...

Trzeba zainstalować kod.

Wymienię punkty z systemu na multikody do katalogów. Zainteresowany? Pisz na priv.

468x60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalem w tym tyogdniu swoja stronke i calkiem spoko mi policzyli - ponad 400zl. Uwazam to za sensowna kwote.

Natomiast sporo osob tutaj placze a ma jakies syfiaste storny tam pododawane. Uruchomilem projekt testowy zeby zobaczyc jak to wyglada z drugiej strony i dostalem po kilka linkow ze stron - opisy gg, teksty piosenek, teledyski. Serwisy maja PR, nawet podstrony co dostalem na nich linki maja PR, ale nie zmienia to faktu ze sa to syfiaste serwisy. Wszystko robione z generatora i 0 unikalnej tresci. Takie cos to moze byc w SWL, a nie tutaj, wiec sie nie dziwcie ze macie ciecia kasy.

Te ciecia tez moga wynikac ze zgloszen i wycofanych linkow z Waszych stron, bo jakbym mial za powyzsze placic to od razu bym to wycofal i wolal dostac linki na jakis "normalnych" stronach z unikalna trescia, chocby nawet bez PR.

Edytowane przez Carnagge

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności