Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@SeoPilot.pl

Ja wcale nie piszę na forum, żeby udzielono mi pomocy a jedynie włączam się do dyskusji na temat systemu.

W sprawie pomocy pisałem do supportu, dałem dostęp do serwera, sprawdziliście skrypt i był zainstalowany w porządku, więc deinstalcja nie powinna mieć miejsca, a dzisiaj deaktywowano mi 3 kolejne strony na tym samym skrypcie, więc raczej nie może tu być mowy o błędnej instalacji.

Mnie najbardziej przejęło to, że tych stron nie mogę już przywrócić do systemu bo po ponownym kliknięciu "Zainstaluj kod Boksu reklamowego" są od razu odrzucane, pomimo, że były w systemie ponad 2 miesiące. I powtórzę jeszcze raz Wasze słowa: "jeśli serwis internetowy Wydawcy utrzymał się w Systemie więcej niż miesiąc, to możesz być całkowicie spokojny".

Więc dlaczego robicie co innego niż piszecie i odrzucacie serwisy, które były w systemie ponad 1 miesiąc? Na to pytanie możecie chyba odpowiedzieć na forum, bo sprawa dotyczy nie tylko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś odpowiedzieć co jest nie tak z serwisem www.agroturystyka24h.pl że od strzała został odrzucony ? W kilka sekund został przekazany do indeksacji i odrzucony ?

Dodałem wcześniej 2 serwisy i to samo, wysłalem zapytanie co jest nie tak i dostałem odp w stylu google: "bla bla to nasza tajemnica , proszę pracować nad serwisem, nasze tajniki itd..."

ale chyba coś jest nie tak bo nie bardzo wiem co w tym serwisie jest nie tak ?

Może ktoś mnie oświecić ?

Edytowane przez glina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam kolejny dzień promocji :) kolejna indeksacja (poprzednia była tydzień, może dwa temu) i kolejne wielkie cięcie cen! Mówiąc językiem ze strony/maili Seopilota - gratulować, gratulować :)

i dużo myśleć nad inną giełdą...

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj dostałem "rabat". Ale jak nie to nie :) Widać bardzo chcą wykurzyć klientów ze swojego systemu. Strona, która była od początku spadła z 260 zł na 128, czyli 51% i to dla serwisu, który nie stracił z PR, zyskał tylko liczbę stron. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ;)

obie strony spadek ponad połowę

1.

Twoja Stawka wynosiła 446 PLN. Po przeprowadzeniu ponownej indeksacji, prognozowana miesięczna Stawka wynosi 189 PLN. Oznacza to, że prognozowany zysk z serwisu za okres 30 dni wyniesie 189 PLN.

2.

Twoja Stawka wynosiła 392 PLN. Po przeprowadzeniu ponownej indeksacji, prognozowana miesięczna Stawka wynosi 185 PLN. Oznacza to, że prognozowany zysk z serwisu za okres 30 dni wyniesie 185 PLN.

moje strony monitoruje cały czas i pogorszeń nie ma

seopilot poprostu dawał wysokie stawki aby zyskać userów i możliwe że mają mało kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też dziś poleciała stawka za forum PR3, 17k site, 15k BL w MajesticSEO. Co więcej, kiedy dodawałem to forum do systemu było o ponad połowę mniej BL i site.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że seopilot tylko obniża stawki to i ja zacytuje

Twoja Stawka wynosiła 50 PLN. Po przeprowadzeniu ponownej indeksacji, prognozowana miesięczna Stawka wynosi 81 PLN.

;)

Ale faktem jest, że dzisiaj poszły niezłe cięcia bo jednej z moich stron też stawka poszła o ponad 50%...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 z 6 dzisiaj poleciały o ok 50%, bez specjalnej zmiany parametrów typu bL... kolejne dwa widzę po logach, że są mocno skanowane przez roboty seopilota, więc tylko czekam na e-mail z obcięciem stawki...

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności