Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiem to nie kumam co musi zawierać serwis żeby go przyjęto, odpowiedzi pomocy są na poziomie google. Chciałem dodać serwis www.agroturystyka24h.pl

Zaindeksowane ponad 3 tyś stron, teraz wpadł PR3 wcześniej był PR2

Na główne frazy związane z agro jesteśmy w TOP3 , odwiedzin miesięcznie też trochę jest. Serwis raczej nie jest spamerski poneiważ ma żywy ruch a jaka jest odpowiedź pomocy?

Ano taka:

"

Sprawdziliśmy Pana serwis i niestety nie może zostać dodany. Rozwijaj swój serwis aby był cennym źródłem informacji dla użytkowników aby polepszyły się jego wskaźniki jakościowe. Za 3 miesiące możesz ponownie spróbować.

"

Rozumiem że serwis teraz nie jest cennym źrodłem informacji, niestety liczba odwiedzin i wskaźnik odrzuceń mówią co innego.

Najgorsze jest to że odpowiedź zawsze jest taka sama, rozmowa wygląda idento jak z GOOGLE, zero konkretów. Rozwijaj serwis blablabla itd...

Więc moje pytanie brzmi jakie wskaźniki jakościowe musi spełniać serwis żeby został przyjęty? PR5? Milion zaindeksowanych stron ? Chociaż krótka informacja powinna paść czemu to ten serwis nie może być przyjęty ?

Ktoś może odpowiedzieć na pytanie co takiego zawiera serwis albo czego nie zawiera że zostaje odrzucony ?

Widzę na forum że strony z PR2 są przyjmowane bez problemu więc jakie to wskaźniki jeszcze bierzecie pod uwagę? Nie odpowiecie bo to pewnie mega super tajemnica

Kolejna odpowiedź:

Serwis jest w porządku ale nie spełnił wszystkich kryteriów
- kolejny konkret Edytowane przez glina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do adminów SeoPilota, uważam że skrypt powinien częściej odwiedzać serwisy i sprawdzać czy system jest zainstalowany. Praktycznie co trzeci linki jaki "zakupiono" przez SP prowadzi do strony, gdzie nie ma skryptu.

Odnośnie zakładki dla pozycjonera to czy będzie można w najbliższym czasie wybierać portale do podlinkowania - taka funkcja byłaby bardzo pożądana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo dali za serwis PR5 1300, potem zeszli na 700, potem na 400, teraz na 130. 50,000 real users/mc. Zarobki z adsense dużo większe niż propozycja z systemu. Śmiech na sali, zbieram zabawki i odchodzę :mellow: ale będę bacznie obserwował rozwój sytuacji :blush:

Edytowane przez tomson85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do adminów SeoPilota, uważam że skrypt powinien częściej odwiedzać serwisy i sprawdzać czy system jest zainstalowany. Praktycznie co trzeci linki jaki "zakupiono" przez SP prowadzi do strony, gdzie nie ma skryptu.

Odnośnie zakładki dla pozycjonera to czy będzie można w najbliższym czasie wybierać portale do podlinkowania - taka funkcja byłaby bardzo pożądana.

@makensis

Na każdy link można złożyć reklamację oraz usunąć link. W tym celu należy kliknąć na cyfrę Budżetu dowolnej aktywnej frazy kluczowej i, jeżeli w spisie linków zakupionych dla Twojej frazy znajdziesz tego typu linki, kliknij na emotikon umieszczony obok linku, a następnie w okienku, które się pojawi, wybierz jeden z poniższych wariantów:

- link nie wyświetla się na stronie linkującej

- zła widoczność linku

- strona linkująca - serwis mało wartościowy

- strona linkująca - strona mało wartościowa

lub wybrać inny powód i opisać problem w kliku słowach.

Przy składaniu reklamacji możesz jednocześnie usunąć nie odpowiadający Tobie link.

Prosimy zwrócić uwagę, iż istnieje Tryb Ręczny, w którym możesz samodzielnie kupować linki dla pozycjonowanej frazy kluczowej.

Za pomocą wyszukiwarki linków, wybierasz najbardziej odpowiadające Ci linki. Przed zakupem widzisz cenę linku oraz wiele innych parametrów takich jak; PR serwisu, PR strony, Ranking Alexa, Pozycja w katalogu DMOZ, Pozioma domeny czy Wiek domeny. W ten sposób, w Trybie Ręcznym o wszystkim decydujesz sam, a mianowicie: jakie linki kupować, za jaką kwotę, w jakim tempie i w jakiej ilości, a także z jakich linków zrezygnować, jeśli pojawiła się taka konieczność. Na dobowy Budżet Twoich wydatków na Projekt składa się suma cen wszystkich linków, które zostały zakupione dla wszystkich fraz uruchomionych dla danego Projektu.

Domyślnie dodane frazy znajdują się w Trybie Automatycznym. Aby przenieść wybraną frazę z Trybu Automatycznego do Trybu Ręcznego, należy kliknąć na koło zębate naprzeciwko nazwy Projektu i na stronie, następnie zaznaczyć puste pola obok fraz, które chcesz przenieść, wybrać typ operacji: Tryb Ręczny i kliknąć Zastosuj. Pamiętaj, iż fraza, która już przeszła z Trybu Automatycznego do Trybu Ręcznego nie może być z powrotem przeniesiona do Trybu Automatycznego.

Przejście z Trybu Automatycznego na Tryb Ręczny powoduje przeniesienie wszystkich rozmieszczonych już linków dla danej frazy kluczowej, wraz z ich cenami. Przed przejściem między trybami, prosimy upewnić się, że Bilans został doładowany odpowiednią kwotą, aby było możliwe kontynuowanie pozycjonowania.

Więcej informacji na temat pracy zarówno w Trybie Automatycznym jak i Ręcznym można znaleźć w instrukcji dla Pozycjonera oraz w zakładce FAQ

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo dali za serwis PR5 1300, potem zeszli na 700, potem na 400, teraz na 130. 50,000 real users/mc. Zarobki z adsense dużo większe niż propozycja z systemu. Śmiech na sali, zbieram zabawki i odchodzę :D ale będę bacznie obserwował rozwój sytuacji :D

130zl za PR5 przy 50tyś RU to szkoda obciążać swój serwis taką masą linków. Myślę że więcej można wyciągnąć z adkontekst

Edytowane przez glina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem takie częste zmiany stawek.. W ciągu 2 tygodni 2 obniżki dla jednej strony, w sumie po dzisiejszym cięciu mam ~25% początkowej kwoty ale jak patrzę na posty niektórych to mam się z tego cieszyć?

Nie narzekałem wcześniej, ale 100 zł miesięcznie to zdecydowanie za mało za miejsce reklamowe i zaśmiecanie linkami dobrej, zadbanej strony, którą tworzyłem własnoręcznie (żaden spam i śmieci, 1 link wychodzący wcześniej do strony ściśle powiązanej tematycznie).

Jak tak dalej pójdzie trzeba się będzie wynieść z SeoPilota, przynajmniej z niektórymi stronami.

Edytowane przez seead
125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekałem wcześniej, ale 100 zł miesięcznie to zdecydowanie za mało za miejsce reklamowe i zaśmiecanie linkami dobrej, zadbanej strony, którą tworzyłem własnoręcznie (żaden spam i śmieci, 1 link wychodzący wcześniej do strony ściśle powiązanej tematycznie).

Jak tak dalej pójdzie trzeba się będzie wynieść z SeoPilota, przynajmniej z niektórymi stronami.

Dokładnie, ja nie miałem okazji sprawdzić bo mam do bani strony, nie spełniają wymagań buhaha, ale chyba daje spokój bo jak mam wrzucić super mega serwis i za to dostać 100z na miesiąc to dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem testowy projekt i mam uwagi tego typu.

Bardzo brakuje sortowania listy kupionych linków (po cenie, pr, itp.) przy kilkudziesięciu lub kilkuset to katorga je przegladąć po kolei. Wystarczy to w prostym jquery zrobić.

Poza tym przydałaby się informacja o ilości aktualnie zakupionych linków, też muszę liczyć ręcznie ile mam już zakupionych.

Strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie.

Agencja interaktywna Toruń -

https://e-infonet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozliczacie seopilota nie będąc płątnikami vatu? Pytałem swojej księgowej i mi powiedziała, że mając nip UE musiałbym się rejstrować do vat już polskiego. Znalazłem opinię prawną jakiegoś radcy na stronie:

zy będąc na zwolnieniu podmiotowym w VAT, muszę ubiegać się o NIP-UE, aby dokonywać zakupów wewnątrzwspólnotowych?

Nie ma takiej potrzeby, aby podatnik będący na zwolnieniu podmiotowym w VAT musiał starać się o nadanie mu NIP-UE. Co prawda numer NIP-UE jest potrzebny w transakcjach z państwami UE, ale podatnik z uwagi na zwolnienie podmiotowe, jest niejako zwolniony z tego obowiązku zgodnie z art. 113 ust.1 ustawy o VAT.

Zwalnia się od podatku podatników, u których wartość sprzedaży opodatkowanej nie przekroczyła łącznie w poprzednim roku podatkowym kwoty 50 000 zł. Do wartości sprzedaży nie wlicza się kwoty podatku. Podatnicy zwolnieni od podatku są obowiązani jednakże prowadzić ewidencję sprzedaży za dany dzień, nie później jednak niż przed dokonaniem sprzedaży w dniu następnym. Podmioty te są zobowiązane także do prowadzenia ewidencji, na podstawie której można określić wartość nabywanych przez nie towarów z innych państw członkowskich.

Warto podkreślić, że NIP-UE nadają urzędy skarbowe na podstawie wniosku podatnika podatku VAT. Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą z definicji są zwolnione z rozliczania tego podatku (tzw. zwolnienie podmiotowe). Zwolnienie to jednak kończy się, gdy obrót przekroczy w roku podatkowym ustalony próg. Próg ten może ulec zmianie przy rozpoczęciu działalność gospodarczej w trakcie roku. Ustalany jest on wówczas w odpowiedniej proporcji.

podejrzewam że przy sprzedaży sytuacja jest podobna, a seopilot w swoim faq wie lepiej pisząc:

Firmy współpracujące z nami, w celu rozliczeń powinny być zarejestrowane jako podatnik VAT-EU, nie ważne czy firma jest czynnym podatnikiem VAT w Polsce czy też nie. Aby zarejestrować się jako podatnik VAT-EU, należy złożyć we właściwym Urzędzie Skarbowym wniosek VAT-R wraz z załącznikiem VAT-R/UE.

To jak to w końcu jest w praktyce?

Edytowane przez mindryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem testowy projekt i mam uwagi tego typu.

Bardzo brakuje sortowania listy kupionych linków (po cenie, pr, itp.) przy kilkudziesięciu lub kilkuset to katorga je przegladąć po kolei. Wystarczy to w prostym jquery zrobić.

Poza tym przydałaby się informacja o ilości aktualnie zakupionych linków, też muszę liczyć ręcznie ile mam już zakupionych.

@Kołek

Dziękujęmy bardzo za trafną uwagę, zrealizujemy w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypłaciłem bonus oczywiście najwsześniej jak mogłem czyli 1 maja. Operacja zaczeła się 1 maja w seopilocie, pieniądze dostałem pózniej. Teraz się zastanawiam jak wystawić do tego FV. Mogę ją wystawić na koniec miesiąca z tym że data może być najpóżniej liczać od pierwszej wypłaty w miesiącu??

Czyli data FV musi być 1 maj? :placze:

Edytowane przez axe_29

wyborne i satyryczne kawały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problemy z działaniem strony seopilot.pl? Bo u mnie na 2 kompach zamula strasznie, nie wczytuje CSS'ów. Teraz aktualnie przy próbie zalogowania:

sepilot.png

A znajomemu działa OK. Więc o co chodzi. Dodam, że wszystkie strony mi działają poprawnie i szybko. Tylko seopilot na 2 kompach tak działa.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności