Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

50 zł miesięcznie za serwis z PR2, Site: 432 i 239 linkami zwrotnymi to trochę drwina.

Ale cóż, brak pieniędzy w SeoPilocie, więc nic dziwnego.

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptaq, u mnie strona również zamula, wprawdzie wczytuje się, wygląd OK, ale strasznie zamula, a próbować zalogować się muszę czasem kilka razy, bo klikam "zaloguj", pojawia się inne tło, a po chwili nic, nadal nie jestem zalogowany.

Edit:

Chociaż i czasami strona wogóle się nie załaduje:

"Połączenie zostało zresetowane

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony."

Edytowane przez godfather2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się mają kłopoty z ich stroną do tego że wyrzucali strony za chwilowe pady lub przenosiny, bo strona ma chodzić i koniec, a sami mają kłopoty. Poinformować mogli wcześniej że będą mieli kłopoty zgodnie z ich rozumowaniem :) jakieś bonusy pewnie będą :D

Edytowane przez Iguana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypłaciłem bonus oczywiście najwsześniej jak mogłem czyli 1 maja. Operacja zaczeła się 1 maja w seopilocie, pieniądze dostałem pózniej. Teraz się zastanawiam jak wystawić do tego FV. Mogę ją wystawić na koniec miesiąca z tym że data może być najpóżniej liczać od pierwszej wypłaty w miesiącu??

Czyli data FV musi być 1 maj? :D

@axe_29

Faktura lub rachunek obejmuje wszystkie wypłaty dokonane za dany miesiąc. Data wystawienia powinna być datą pierwszej wypłaty w danym miesiącu lub wcześniejasza. Jeśli pierwsza wypłata została dokonana 1 maja to datę wystawienia należy wpisać 1 maj. Więcej informacji na temat wystawiania dokumentów rozliczeniowych można znależć w zakładce FAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak:

Jestem jednoosobową działalnością gospodarczą. Jestem biernym podatnikiem VAT (czyli nie VATowcem). Wystawiam rachunki. Mam nadany NIP-EU.

W kwietniu zleciłem pierwszą wypłatę zgromadzonych środków w seopilocie. Na początku maja mogłem wygenerować automatycznie dokument rozliczeniowy - tak też zrobiłem. Byłoby wszystko okej, gdyby nie to że seopilot wygenerował mi fakturę VAT... Szybko do nich napisałem i dostałem odpowiedź:

"W rozliczeniach z polskimi kontrahentami jest Pan firma dalej Nie-vatowcem i wystawia Pan rachunki zaś z nami jaką firmą zarejstrowaną w innym kraju członkowskim EU pana firma jest europejskim podatnikiem VAT (VAT-EU), jeśli ma Pan wątpliwośći prosimy wyjaśnić sprawę we właściwym miejscowo US. "

Dziś dzwoniłem najpierw do Urzedu Skarbowego w moim mieście. Dostałem informację, że dokładnie nie wiedzą, ale im się wydaje że muszę wystawić rachunek. Skierowali mnie na infolinię Krajowej Informacji Podatkowej. Nakreśliłem całą sprawę, przeczytałem nawet to co seopilot mi napisał i dostałem zdecydowaną odpowiedź, że muszę wystawić RACHUNEK, nie fakturę.

Mam teraz mętlik w głowie i nie wiem co robić. Czekam na odpowiedź jeszcze od seopilota. Czy ktoś ma podobną sytuację i może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeoPilot - zwolnijcie trochę z prędkością skanowania serwisu, bo mi dedyka zajedziecie. Load na poziomie 13.50, gdy tylko Wasze boty chodzą po serwisach... Nawet googleboty tak mocno nie bolą.

Piszę na forum, bo mój e-mail do supportu został bez odpowiedzi!

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy! Prosimy o uwagę!

Jutro to jest 10 maja, System automatycznie przyjmie Budżet Systemu dla fraz kluczowych, które już osiągnęły TOP10. Budżet Systemu jest to suma cen wszystkich linków, które zostały zakupione dla danej frazy kluczowej.

Aby dowiedzieć się ile wynosi Budżet Systemu dla określonej frazy, należy kliknąć na ikonkę koła zębatego obok Twojego projektu. Budżet dla frazy, który ulegnie zmianie będzie oznaczony ikonką czerwonego znaku wykrzyknika. Z prawej strony czerwonego wykrzyknika będzie wyświetlać się Twój Budżet bieżący, zaś z lewej strony Budżet Systemu. Aby podglądnąć cenę każdego rozmieszczonego linku, przejdź do listy zakupionych linków klikając na cyfrę budżetu bieżącego.

Zalecamy sprawdzić kwotę Bilansu i w razie nie posiadania wystarczających środków, należy uzupełnić środki. Prosimy pamiętać, iż jeśli nie odpowiada Ci zaoferowany przez System budżet, to możesz dowolną frazę przenieść z Trybu Automatycznego do Trybu Ręcznego i samodzielnie kontrolować wydatki na pozycjonowanie. Szczegółowa informacja na ten temat znajduje się w Instrukcji dla Pozycjonera w punkcie 7.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu kilkunasty forów zdecydowałem się na reklamę z seopilot, forum PageRank 3 na początek dostałem 460zł na start po niecałym miesiący obniżyli mi na 313zł a po dwóch tygodniach przyszedł mi mail o następnej obniżce do 150zł, hmmm nie rozumiem - czy w ciągu miesiąca moje forum staraciło na atrakcyjności dla systemu seopilot? W jaki sposób podnieść ocenę jakości serwisu dla seopilot? Czy lepiej się wyluzować i spróbować z innym systemem reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież początkowa wycena to tylko zachęta i chwyt marketingowy :) A to czy stawka zaproponowana przez SP jest według Ciebie dobra czy nie zależy tylko od ciebie i jeśli Ci odpowiada - zostajesz, a jeśli uważasz, że gdzieś indziej lepiej zarobisz - odchodzisz ;)

Wypłaty nadal są atutem systemu - przelew zrealizowany w niecałe 2h po zleceniu wypłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności