Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie, ktoś z pracowników musi wcześniej zatwierdzić ten przelew a to przeważnie następuje w godzinach 10-14.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie godzinę realizacji przelewu w "Wypłaty".

BTW. Widzę, że ludzie skarżą się, że pojawiły się pierwsze komunikaty w GWT o nienaturalnych linkach dla witryn korzystających z SeoPilota jako wydawcy.

Edytowane przez vastar0

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się pomieszało w SeoPilocie czy to tylko u mnie?

Serwisy aktywne i w panelu wydawcy i pozycjonera a mam:

Przychód prognozowany 0.00 PLN/mies.

Rozchód prognozowany 0.00 PLN/mies.

@seed

Nie ma powodów do niepokoju, jutro poprawne wyświetlanie zostanie przywrócone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam pod sobą 11 poleconych w programie partnerskim, którzy niby mają dodane projekty, a nie ma z nich żadnych zysków - to znaczy, że dodali oni strony, które nie zostały zaakceptowane i do tej pory nie usunęli ich z systemu?

Pozostałem "poleconym" mogę tylko pogratulować zarobków :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tjay99

Możliwe lub wszyscy Ci poleceni nie podpinali swoich stron, a uruchomili projekt testowy. Na początku lutego z mojego polecenia zarejestrowało się dwie osoby, które chciały skorzystać z darmowego pozycjonowania. Mimo, że ich projekty dawno wygasły u mnie w panelu dalej przy każdym widzę cyfrę 1.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam pod sobą 11 poleconych w programie partnerskim, którzy niby mają dodane projekty, a nie ma z nich żadnych zysków - to znaczy, że dodali oni strony, które nie zostały zaakceptowane i do tej pory nie usunęli ich z systemu?

Pozycjoner = musi dodać projekt i uruchomić słowa kluczowe (innymi słowy musi doładować konto i uruchomić pozycjonowanie) = zarabiasz.

Wydawaca = dodaje serwis = stauts ok = zarabia = Ty zarabiasz.

Pewnie masz niezaakceptowane strony. Ogólnie zauważyłem, że od 21 kwietnia nikt z moich poleconych nie zarobił, więc czyżby od tego czasu nie przyjmują nowych stron ? Komuś zaakceptowali stronę po 21 kwietnia ?

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności