Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do pytania Roberta. Właśnie z powodu konieczności wystawiania faktur VAT zrezygnowałem z usług SEOPILOT, ale chętnie wrócę, jeśli przyjmiecie ode mnie zwykły rachunek - tak jak jest w adsense - też jest firmą UE.

Pozdrawiam.

Sprawa wygląda tak:

Jestem jednoosobową działalnością gospodarczą. Jestem biernym podatnikiem VAT (czyli nie VATowcem). Wystawiam rachunki. Mam nadany NIP-EU.

W kwietniu zleciłem pierwszą wypłatę zgromadzonych środków w seopilocie. Na początku maja mogłem wygenerować automatycznie dokument rozliczeniowy - tak też zrobiłem. Byłoby wszystko okej, gdyby nie to że seopilot wygenerował mi fakturę VAT... Szybko do nich napisałem i dostałem odpowiedź:

"W rozliczeniach z polskimi kontrahentami jest Pan firma dalej Nie-vatowcem i wystawia Pan rachunki zaś z nami jaką firmą zarejstrowaną w innym kraju członkowskim EU pana firma jest europejskim podatnikiem VAT (VAT-EU), jeśli ma Pan wątpliwośći prosimy wyjaśnić sprawę we właściwym miejscowo US. "

Dziś dzwoniłem najpierw do Urzedu Skarbowego w moim mieście. Dostałem informację, że dokładnie nie wiedzą, ale im się wydaje że muszę wystawić rachunek. Skierowali mnie na infolinię Krajowej Informacji Podatkowej. Nakreśliłem całą sprawę, przeczytałem nawet to co seopilot mi napisał i dostałem zdecydowaną odpowiedź, że muszę wystawić RACHUNEK, nie fakturę.

Mam teraz mętlik w głowie i nie wiem co robić. Czekam na odpowiedź jeszcze od seopilota. Czy ktoś ma podobną sytuację i może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania Roberta. Właśnie z powodu konieczności wystawiania faktur VAT zrezygnowałem z usług SEOPILOT, ale chętnie wrócę, jeśli przyjmiecie ode mnie zwykły rachunek - tak jak jest w adsense - też jest firmą UE.

Pozdrawiam.

@pawelwel

Prosimy o kontakt z Działem Pomocy, możliwe że możemy obecnie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny macie ten "algorytm" wyceniania i ustawiania stawek. 45 dni w serwisie i z 480zł spada po miesiącu na 370, a po kolejnych 2 tygodniach na 180. Rozumiem, że za kolejne 2 tygodnie mam spodziewać się kwoty poniżej 100 zł? trzeba znów zastanowić się nad prolinkiem chyba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drodzy Forumowicze!

Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy Marketingowym Sponsorem Konferencji SearchMarketingDay.com, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 22-23 maja 2012.

W związku z tym, chcielibyśmy podarować wejściówkę na pierwszy i drugi dzień Konferencji dla jednego z forumowiczów PiO.

Aby otrzymać bilet wejściowy, którego wartość wynosi ponad 3000 PLN, należy na łamach forum PiO wymienić, uzasadnić i opisać trzy zalety Systemu SeoPilot.pl.

Spośród zgłoszeń, wybierzemy na podstawie naszej subiektywnej oceny jedno godne wyróżnienia i 17 maja 2012 o godz. 15:00 ogłosimy zwycięzcę.

Liczymy na zainteresowanie oraz wasze ciekawe pomysły!

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wychylał i powtarzał to co napisałem na blogu, bo nie chce mi się i zaraz odchodzę od komputera, ale 3 głowne zalety systemu to:

1. Niskie koszta linków, które znajdują się zazwyczaj na dobrych stronach. Choć miałem sytuację, że link był wyświetlany na niezaindeksowanych podstronach strony, która w moim odczuciu była słabej jakości. Niskie koszta linków nie oznaczają mniejszej mocy systemu. Wręcz przeciwnie. Testowałem prolink.pl i seopilot.pl. Zarówno pod względem finasowym, jak i skutecznym jeżeli chodzi o wzrost pozycji okazał się seopilot.pl.

2. Od strony wydawcy: Zaletą było, a może w dalszym ciągu jest spory zarobek na dzierżawie miejsca reklamowego. Wypłaty w 24h. Bez zbędnych papierów! To nic, że dodane strony często wylatywały z systemu.

3. Interesujący PP. Seoplilot.pl oferuję znacznie większy % w programie partnerskim niż konkurencja.

Trzeba było wymyśleć inny konkurs, bo kokietowanie systemu jaki on nie jest dobry, według mnie mija się z celem.

Ps. Wygra ten kto napiszę zalety systemu, którzych nie można przeczytać na żadnej stronie :P Więc nie sugerujcie się mną. Ja tylko nabijam posty.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na post Seopilot.pl, chciałbym przedstawić swoją opinię na temat tego systemu.

Jestem w systemie od samego początku i aktualnie korzystam z niego zarówno jako wydawca jak i pozycjoner, a więc mam rozeznanie na temat jego funkcjonowania we wszystkich aspektach.

3 najważniejsze zalety jakie bym wymienił:

1. Masz wartościową stronę? - zarabiasz.

Seopilot.pl daje niebywałą możliwość zarobienia na wartościowych serwisach internetowych niezaleznie od ilości wizyt. Liczą się tutaj tylko kluczowe parametry w punktu widzenia SEO i pomimo, że system nie podaje ich wprost, to można się domyślić na co najbardziej zwraca uwagę. Seopilot.pl płaci już od pierwszego dnia aktywności strony, a więc nie trzeba czekać aż ktoś wykupi linki. Ważną kwestią jest również to, że linków na stronie/podstronie będzie maksymalnie 3, a więc w przeciwieństwie to innych systemów gdzie przydzielanych jest 5 czy nawet 8 linków, taka ilość nie wpłynie raczej na wartość stron. Instalacja kodu jest bardzo intuicyjna, a w razie kłopotów Seopilot.pl chętnie pomoże w zainstalowaniu kodu. Wygląd boksów reklamowych można dowolnie modyfikować, dostosowywać wygląd i kolorystykę do swojej strony przez co reklamy elegancko się komponują i wyglądają jak naturalny element strony.

2. Mocne linki za rozsądna cenę.

Jako pozycjoner od dawna szukałem prostego, intuicyjnego i co najważniejsze taniego systemu pozyskiwania linków. Takim systemem okazał się Seopilot.pl. Pozycjonowanie z tym systemem jest naprawdę dużo łatwiejsze a koszt linków jest przystępny. Dodanie pozycjonowanej strony zajmuje parę chwil, gdyż system sam podpowiada nam odpowiednie frazy, do których również możemy dodać własne. Rewelacyjnym rozwiązaniem okazało się wprowadzenie dwóch trybów pozycjonowania, a więc automatycznego w którym nie musisz nic robić i aż do momentu wejścia do TOP 10 płacisz jedynie symboliczna kwotę 16zł oraz ręcznego, w którym samodzielnie z pomocą filtrów wybierasz wartościowe linki. Systemem Seopilot.pl pozycjonuję kilkanaście stron i dla każdej frazy uzyskałem zadowalające efekty, a koszt ich wypozycjonowania był jak najbajdziej do zaakceptowania.

3. Rozliczenia finansowe z Seopilot.pl

Współpracuję z kilkoma sieciami reklamowymi ale takiej prostoty w rozliczaniu się każdy mógłby systemowi Seopilot.pl pozazdrościć - jest to wzór do naśladowania. Brak papierkowej roboty - prowadzę działalność gospodarczą, więc jedyną czynnością jest w panelu po miesiącu rozliczeniowym wpisać numer i datę faktury i cała dokumentacja jest załatwiona. Hitem jest również szybkość realizowanych wypłat - zlecasz wypłatę środków rano, a wieczorem przelew jest już na koncie bez żadnych dodatkowych opłat. Tak więc Seopilot.pl to zero drukowania dokumentów, kopertowania, chodzenia na pocztę, a później czekania, a nawet upominania się o zarobione pieniądze.

Z całą odpowiedzialnością mogę wszystkim polecić system Seopilot.pl i zgodzić się z ich przewodnim hasłem: SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich! - tak, to prawda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, seopilot ma sporo zalet, do największych można zaliczyć szybkość wypłaty, która dochodzi tego samego dnia. Po drugie również zależne od konkurencji, nie trzeba nic wysyłać by dostać pieniądze. Wysokie, stałe, dzienne stawki niezależnie od ruchu na witrynie to coś, czego konkurencja szybko nie będzie miała :)

--------------------

Zoomia.pl łączy zwierzęta i ludzi. Sprawdź ogłoszenia: oddam kota, oddam psa lub dodaj bezpłatnie swoje ogłoszenie.

Edytowane przez czech

Zobacz rewelacyjny, prosty w obsłudze darmowy program do rozliczenia pit za 2011 rok, który przyda się każdemu. Zaoszczędzisz masę czasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wyrafinowanie opisywał tutaj wszystkich zalet systemu seopilot w trzech punktach tylko rzeczowo przytoczę trzy powody dzięki którym system zdobył w sieci taki rozgłos.

1. Unikatowe rozwiązanie metody zarabiania na stronach internetowych.

2. Wysoki stosunek jakości do ceny kupowanych linków.

3. Formalności zredukowane do minimum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby otrzymać bilet wejściowy, którego wartość wynosi ponad 3000 PLN, należy na łamach forum PiO wymienić, uzasadnić i opisać trzy zalety Systemu SeoPilot.pl.

Prawdziwa gratka dla copywriterów, 3000 zł za 1 tekst :) Ostatnie 10 podstron to same żale Wydawców, teraz będzie 10 stron samych pochwał ;) No nic, naskrobię coś, gdy będę miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne zalety systemu SeoPilot.pl według mnie:

1. Skuteczność - pozycjonowanie z systemem SeoPilot daje realne, widoczne efekty. Pozycja w wynikach wyszukiwania systematycznie wzrasta, co znaczy, że główne założenie systemu jest spełnione. Niezmiernie ważny jest fakt, że do systemu przyjmowane są tylko i wyłącznie wartościowe serwisy, co jest rygorystycznie przestrzegane i na bieżąco sprawdzane, co przekłada się na jakość każdego linku w systemie.

2. Opłacalność - zarówno dla Wydawcy, jak i Pozycjonera. Właściciele wartościowych serwisów mogą liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie za miejsca reklamowe, które jest bez zbędnych formalności szybko wypłacane, dzięki czemu mają oni większe możliwości dalszego rozwoju swoich stron. Nie muszą oni już poszukiwać reklamodawców, gdyż wszystkim zajmuje się Seopilot.pl. Natomiast Pozycjonerom oferowane są atrakcyjne stawki dla pozycjonowanych fraz, przy widocznych już efektach!

3. Prostota - dzięki temu, że istnieje w systemie tryb automatyczny, skutecznie pozycjonować swoje serwisy mogą również osoby, które nie są biegłe w tej tematyce. Nie muszą znać szczegółów pozycjonowania, przez co nie ma konieczności wydawania ogromnych sum pieniędzy na usługi agencji marketingowych. Również dla Wydawcy system jest bardzo prosty w obsłudze, a każdy kolejny krok dodawania serwisu jest szczegółowo opisany. Dobrze zaprojektowany i intuicyjny interfejs sprawia, że poruszenie się w systemie nie powoduje problemów. Zawsze jeśli zajdzie taka potrzeba to specjaliści z systemu Seopilot.pl służą pomocą.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam nikomu włazić w tyłek i szkoda mi czasu na chrzanienie. Dlatego powiem wprost.

Mi osobiście podobają się 3 rzeczy:

- posiadając własną witrynę, można samemu tanio wypozycjonować łatwe i średnio trudne frazy, nie trzeba wcale korzystać z usług firm pozycjonerskich, które w większości i tak korzystają z SeoPilota,

- serwis jest intuicyjny, a stosowana w nim "łopatologia" oraz zautomatyzowany system rozliczeń ograniczają konieczność kontaktowania się z BOK do absolutnego minimum, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze, czas i nerwy (przy okazji pozdrawiam Panie z BOK konkurencji, nadal czekam na przelew :) ),

- ze względu na podobieństwo do reklam AdSense, linki mają także znaczenie marketingowe i przyczyniają się do wzrostu ruchu na stronie (sam kiedyś klikałem, więc wiem :) ).

Ok, to o której zaczyna się ta konferencja? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności