Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości:

Czy jeśli usunę swoja stronę dobrowolnie, to będę mógł ją potem dodać bez problemów na tych samych zasadach? Tzn. czy strona nie będzie odrzucona i czy nie będę musiał czekac tych 3 miesięcy?

pozdrawiam

----------------------

Rewelacyjne fototapety New York. Zobacz sam!

Zobacz rewelacyjny, prosty w obsłudze darmowy program do rozliczenia pit za 2011 rok, który przyda się każdemu. Zaoszczędzisz masę czasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem lekko zawiedziony, bo jak sprawdziłem kilkanaście stron, gdzie rzekomo mają być moje linki (>2zł) to w 40% musiałem zgłaszać raport, że nie ma linka... nigdzie... Słabo sprawdzacie te strony.

A pomysł z 3 zaletami to ciekawe zagranie :P Ale ja aż 3 nie widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie to stawke ucinają po miesiącu a nie po zgłoszeniu raportu :puknijsie: Także bez logiki jak i przy przyjmowaniu serwisów. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie daje efekty nawet bardzo dobre ale sporo serwisów juz zaczyna uciekać z seopilota, sam w ramach pomocy instalowałem na kilku dość popularnych serwisach seopilota a teraz proszą żeby sciągać. Seoilot dobrze wystartował ale myślę że nie na długo.

Zresztą jak trzymć w nim serwis który ma pr 4 stawka początkowa 1100 zjechała do 250 zł unikalnych na poziomie 7 k dzinnie. Za jakiś czas zostaną w nim same bezwartościowe dla pozycjonowania strony, a niektóre takie (pr1 20 unikalny na dzień ) o dziwo mają lepszą stawkę niż wyżej wymieniony serwis z pr4 :pisze:

Zbyt mocno na początku wystartowali z cenami, a cięć nikt nie lubi gdyby jeszcze w tym wszystkim były logiczne posunięcia zrozumiałe dla wydawcy a tu ni w ząb żadnej logiki ani w przyjmowaniu serwisów ani w wycenie.

Poplątanie z pomieszaniem. Pozycjonowanie oki na średniotrudne frazy i to na dzień dzisieszy trzeba wykorzystywać na maksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie:

1. Pierwszą i najważniejszą zaletą Seopilota są były stosunkowo wysokie stawki za umieszczenie linków oraz bonusy na start dla serwisów z PR3 i więcej. Niestety kwoty „zjechały” o 70%-80% w ciągu pierwszych miesięcy działania systemu (co gorsza trend jest nadal spadkowy). Bonusy za PR okazały się fikcją (spora część serwisów została usunięta przed upływem 3 miesięcy).

2. Drugą zaletą jest największy zbiór dużych i mocnych serwisów na których warto umieścić linki. Po obniżeniu stawek serwisów będzie jednak ubywać i pozostaną tylko te które są przeciętnej jakości. Stałość linków to podstawa w dzisiejszym SEO!

3. Szybkie wypłaty zgromadzonych środków to trzeci atut Seopilota. Problemy mają tylko osoby które nie prowadzą działalności gospodarczej (brak rachunków). Wnet nie będzie jednak co wypłacać.

Reasumując:

Seopilot sporo namieszał w branży SEO (w pozytywnym znaczeniu) i dał nadzieje na szybsze dorównanie naszej branży do zachodnich standardów. Niestety po zderzeniu z polskimi realiami zabrakło środków i pomysłów do dalszej ekspansji. Wydawcami w systemie są głównie pozycjonerzy czyli potencjalni klienci. Bezzasadne obniżanie stawek przerodziło zachwyt w rozczarowanie i niesmak co doprowadzi do upadku systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę potwierdzić trend spadkowy zarobków. Od chyba lutego do połowy maja zarobki spadły o ok. 45%. Stawki dla niektórych stron na tyle spadły, że opłacalność ich utrzymywania w systemie stoi pod znakiem zapytania. Podzielam obawy napisane powyżej - najlepsze serwisy zostaną wycofane, bo zarobek 100-200zł można wygenerować poprzez "ręczne sprzedanie" 2-3 linków. To co miało być mocną stroną systemu "dobre zarobki" obraca się przeciw systemowi - zarobki lecą w dół, najlepsze strony zaczną być wycofywane... skuteczność systemu poleci na dół?

Może to czarny scenariusz, ale jeżeli nic się nie zmieni w systemie i wysokie początkowe zarobki okażą się tylko "chłytem marketingowym" gdzie docelowo stawki polecą np. do 20% początkowej wartości... (a wbrew pozorom już dużo nie brakuję wielu serwisom do takiej wartości początkowej). To nie wierzę, że większość osób zostanie w systemie... bo konkurencja nie śpi.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drodzy Forumowicze!

Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy Marketingowym Sponsorem Konferencji SearchMarketingDay.com, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 22-23 maja 2012.

W związku z tym, chcielibyśmy podarować wejściówkę na pierwszy i drugi dzień Konferencji dla jednego z forumowiczów PiO.

Aby otrzymać bilet wejściowy, którego wartość wynosi ponad 3000 PLN, należy na łamach forum PiO wymienić, uzasadnić i opisać trzy zalety Systemu SeoPilot.pl.

Spośród zgłoszeń, wybierzemy na podstawie naszej subiektywnej oceny jedno godne wyróżnienia i 17 maja 2012 o godz. 15:00 ogłosimy zwycięzcę.

Liczymy na zainteresowanie oraz wasze ciekawe pomysły!

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

Otrzymujemy na ten temat dodatkowe pytania. Już odpowiadamy.

Konferencja SearchMarketingDay.com 2012 trwa 2 dni. Oferujemy bilet na Konferencję poświęconą SEO, SEM, PPC, która odbędzie się 22 maja oraz na Szkolenie SEO, które odbędzie się 23 maja.

1 dzień - SEO, SEM, PPC, reklama płatna oraz Afillate Marketing

2 dzień - Szkolenie SEO, gdzie prelegentami będą Martin MacDonald oraz Joe Cygnus

Serdecznie zapraszamy wszystkich Użytkowników do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drogi SeoPilot.pl!

Może zamiast opisywania konkursu, który ma na celu wychwalanie Was pod niebiosa i pisanie na wyrost jacy jesteście wspaniali, odpowedzielibyście na posty w których użytkownicy piszą o obniżeniach stawek o 75% i wycofywaniu swoich stron, bo ich utrzymywanie w systemie na obecnych warunkach staje się nieopłacalne.

A jeżeli chcecie zrobić porządny konkurs to proponowałbym aby wymienić 3 rzeczy, które chciałbyś naprawić, poprawić, czy wprowadzić do systemu aby się rozwijał w dobrym kierunku, a nie "schodził na psy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z serwisów zaliczył dzisiaj 3 spadek , aktualna stawka to 13% stawki początkowej... Wszystkie inne już dawno po -50% ale -50% było do zaakceptowania przy tak wysokich stawkach początkowych.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiać mi się z was chce, pienicie się jak nie wiem, a ja już w lutym wiedziałem że stawki spadną, bo na zdrowy rozum to było eldorado zarobkowe..... a że stronek już troche w systemie jest to i stawki spadły, w końcu to nie jest instytucja charytatywna, tylko musi na siebie zarabiać. Sam jestem na plusie w seopilot i jestem zadowolonym "wydawcą" nikt tam nikogo na siłe nie trzyma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie pienie ;) napisałem tylko o fakcie jakim było obniżenie stawki, chyba każdy z nas zakładał, że one spadną (a jak nie to nie był realistą) ...

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciasteczko

Klient jest zainteresowany Twoimi usługami. Ustalacie, że za realizację otrzymasz wynagrodzenie 1000 zł/mies. W pierwszym miesiącu dostajesz cała kwotę, w drugim tylko połowę. Pytasz dlaczego? Klient uznał, że płaci zbyt dużo. W następnym miesiącu dostajesz 20% ustalonej kwoty. Pytasz dlaczego? Klient uznał, że nadal płaci zbyt dużo.

Jaka będzie Twoja reakcja?

1. Masz pretensje. Mówisz, że tak być nie może. Inaczej się umawialiśmy.

2. Klient mój Pan. Zawsze ma rację.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności