Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem, na jakiej podstawie seopilot określa stawki za stronę.

Po pierwszym miesiącu stawka niższa o 70% - 0 zmian w PR, niewielkie zmiany w zaindeksowanych stornach

Po drugim miesiącu stawka niższa o 50% od stawki po pierwszym miesiącu. PR wzrósł o 1 poziom, liczba zaindeksowanych stron wzrosła o 4 tysiące.

Ciekawe, czy stawki ustala jakiś bot, czy jest to robione indywidualnie. Chociaż domyślam się, że odpowiedzi i tak nie będzie.

W każdym razie poczekam miesiąc, kolejnego spadku o 50% nie mam zamiaru znosić :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekłem od nich już dawno i wyszło wszystko na plus :D Wam też to polecam, bo trzymać wartościowe strony za takie grosze, to szkoda sobie reputacji w google psuć.

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, na jakiej podstawie seopilot określa stawki za stronę.

Po pierwszym miesiącu stawka niższa o 70% - 0 zmian w PR, niewielkie zmiany w zaindeksowanych stornach

Po drugim miesiącu stawka niższa o 50% od stawki po pierwszym miesiącu. PR wzrósł o 1 poziom, liczba zaindeksowanych stron wzrosła o 4 tysiące.

Ciekawe, czy stawki ustala jakiś bot, czy jest to robione indywidualnie. Chociaż domyślam się, że odpowiedzi i tak nie będzie.

W każdym razie poczekam miesiąc, kolejnego spadku o 50% nie mam zamiaru znosić :)

@Bold indywidualnie poza-wyżali stawki by szybko się rozreklamować, zachęcić do siebie jak największą rzesze ludzi. Zresztą u mnie było podobnie, stawka za serwis spadła z 800 na 70PLN pomimo braku spadku parametrów, przecież jasne że nie będę jej dalej trzymał w systemie, podobnie będzie z większością. Pewnie odejdzie od nich większość wydawców ale i tak system jest już rozreklamowany. CEL OSIĄGNIĘTY!

468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym pogratulować SeoPilotowi. Bardzo szybka druga obniżka wartości i serwis zarabia już po równo tyle samo z Prolinka jak i SeoPilot. Tylko, że na Prolink mogę wpływać i nie wykupuje u mnie całej powierzchni i nie w takiej ilości. Gratuluję dobrej polityki, ja pasuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka miesięcy będę musiał dopłacać za wyświetlanie reklam na swojej stronie :D Komedia :) Przynajmniej na prolinku widać, co, gdzie i za ile się sprzedaje.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewno SEOPILOT to ciemna magia, nic tu nie wiadomo - wszystko tajne przez poufne. Jak jeszcze słono płacili to można było na to przymknąć oko, ale teraz... Przyjdą czasy kiedy będą musieli się zacząć liczyć z użytkownikiem, odkryć karty.

Jak to można zejść z 1000PLN na 100PLN za serwis, który był od początku pozycjonowany właśnie Seopilotem (stale poprawia swą moc) nie wiem...

Jak by tego było mało mój pracownik twierdzi że pliki seopilota nie wzbudzają zaufania, dają zbyt dużą kontrolę nad serwisem...

Zbyt cenie swoje strony by ryzykować za 100PLN.

Seopilot wiem, że nikt mnie nie zmusza do uczestnictwa w Waszym systemie i to Wy jesteście tu właścicielami i zrobicie co będziecie uważać za stosowne, ale jak na prawdę cenicie swoich użytkowników i dbacie o nich (jak to za każdym razem wypisujecie) to zmienicie politykę - bo wasze działania tego nie potwierdzają! Tak naprawdę to użytkownicy tworzą moc systemu nie Wy!

Edytowane przez tomson85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jasne. Wprowadzili system stałej stawki za serwis który się nie sprawdza, i tyle w tym temacie. By przetrwać trzeba wprowadzić cięcia... No jest oczywiście jeszcze druga opcja (chciwość, im mniej trafi do wydawców więcej zostanie w budżecie), ale to raczej zostańmy przy tej pierwszej opcji... :)

Edytowane przez AdvertsMedia
468x60.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy!

Przypominamy, że dzisiaj w Poznaniu trwa drugi dzień Konferencji SearchMarketingDay.com, której jesteśmy Marketingowym Sponsorem. Firmom i osobom profesjonalnie zajmującym się pozycjonowaniem stron swoich klientów możemy zaoferować szczególne warunki współpracy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem uczesniczącym w konferencji.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to aż razi ten Wasz positive pr i nie zważanie na negatywne opinie - co można zauważyć na tym forum.

Ignorujecie userów, którzy piszą, że mają problemy. Odpisujecie tylko tym, co wypisywali te trzy bzdury o tym systemie, by dostać bilet.

Nie wiem czy tylko mi to się rzuciło w oczy, ale zawsze wyłapuję takie propagandowe zagrywki.

A szczególnie rozwala mnie tekst "SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!"... Gdzie ta troska ? Gdzie te cenienie userów ?

Tekst ten kojarzy mi się raczej z tekstem dla jakiegoś dziecka... Słabego macie copywritera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczególnie rozwala mnie tekst "SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!"... Gdzie ta troska ? Gdzie te cenienie userów ?

@seomator w ostatnim poście Seopilot.pl nie umieścił już tego hasła, czyżby już nas nie cenił i nie troszczył się o nas? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy!

Mamy przyjemność poinformować, iż jest już dostępny nowy tryb pracy dla Pozycjonerów - Tryb Półautomatyczny.

Tryb Półautomatyczny łączy funkcje Trybu Automatycznego oraz Trybu Ręcznego.

Tryb Półautomatyczny daje możliwość stworzenia dowolnej ilość filtrów, według których System będzie zakupywał linki dla wybranej frazy kluczowej. W tym trybie powierzasz Systemowi automatyczny zakup grup linków zgodnie z zadanymi przez Ciebie parametrami.

W każdym z filtrów możesz określić parametry takie jak: Poziom strony, PR strony, PR serwisu, Ranking Alexa, Obecność w DMOZ, Poziom domeny, Wiek domeny, Ilość linków wychodzących. Oprócz głównych parametrów, określasz jaką ilość linków System powinien kupić dla wybranej frazy. Parametry każdego filtru możesz dowolnie zmieniać w późniejszym czasie.

Szczegółowa instrukcja na temat pracy w Trybie Półautomatycznym znajduje się w punkcie 8 Instrukcji dla Pozycjonera

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Trybu Półautomatycznego.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności