Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że wzięli się za ręczne odrzucanie stron pomimo tego, że strony przeszły weryfikację automatową, strony przeszły indeksowanie i sprawdzanie wydajności kodu aż w końcu ręcznie stronę wyrzucili ruski jedne: https://mdr.seopilot.pl/

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mam czekać z Rozpocząć pracę w Systemie na ok?

Czekam JUŻ 3 DZIEŃ

Wydawca sam powinien zaakceptować Stawkę. Aby to zrobić, należy kliknąć na link Rozpocząć pracę w Systemie wtedy serwis przejdzie w status OK.

Szczegółowa instrukcja dla Wydawcy znajduje się tu.

Jeśli pojawią się pytania prosimy o kontakt z Działem Pomocy.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak piszecie o spadkach cen waszych stron a tym czasem moja stronka (precelek) z 35zł stopniowo szła w górę aby osiągnąc 120zł

Jak to możliwe, że w systemie o wyjątkowo wysokich wymogach jakościowych znalazła się strona będąca Presell Pages?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można z poziomu wydawcy usunąć w jakiś sposób wyświetlany na mojej stronie link?

Link 'prostytutki' na stronie z bajkami dla małych dzieci to przegięcie :/

Pojedyńczy link tylko na prośbę usuwają.

Jednak linki o tematyce erotycznej możesz sam usunąć poprzez odznacznie tej kategorii.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można z poziomu wydawcy usunąć w jakiś sposób wyświetlany na mojej stronie link?

Link 'prostytutki' na stronie z bajkami dla małych dzieci to przegięcie :/

W naszym Systemie dostępna jest czarna lista, tj. filtr linków tekstowych, który jest narzędziem pozwalającym na zablokowanie wyświetlania się określonych kategorii reklam.

Aby zablokować wyświetlanie reklam o niechcianej tematyce, należy wejść do zakładki “Dla Wydawcy” i kliknąć na ikonkę przekreślonego koła (“Czarna lista”) znajdującą się z prawej strony od serwisów w statusie OK. Pojawi się okienko wyświetlające tematyki reklam. W danym okienku należy zaznaczyć te tematyki reklam, które chcesz wykluczyć, aby w przyszłości nie wyświetlały się na stronach Twojego serwisu.

Jeżeli chodzi o pojedyncze, niechciane reklamy, możemy usunąć je ręcznie na wniosek Użytkownika. W tym celu należy napisać do Działu Pomocy SeoPilot.pl poprzez zakładkę Pomoc (https://www.seopilot.pl/support).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem jedną ze swoich stron z SeoPilot. Strona była dodana do systemu w połowie marca, stawka wynosiła 110zł (jakoś dwa tygodnie był spadek z 190 zł). Po kilku godzinach próbowałem stronę dodać na nowo ale wyskoczył komunikat, że ta nie spełnia wymagań systemu.

Piszę to jako ciekawostkę ponieważ przewinęło się tu kilka razy pytanie czy samodzielnie usuniętą stronę można będzie potem dodać nie czekając kolejnych 3 miesięcy. Czekać co prawda nie trzeba i można dodać od razu ale nie oznacza to, że strona na nowo zostanie przyjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, strona była w seopilocie od początku, przyjęta jeszcze przed startem systemu.

Teraz, przez kilka dni, nie wyświetlały się linki, nie miałem dostępu do internetu więc nie mogłem wcześniej tego poprawić. Po ponownym zgłoszeniu strony, została odrzucona (a wcześniej była wyceniona na >100 zł)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności