Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście w 100% nigdy nie będzie pewności, ale - niestety - w moim przypadku pech chciał, iż właśnie to "zrobiło się" w tym czasie.

Z takim prawdopodobieństwem można także winić EURO2012, które w tym czasie się odbywało:) a Polska nie dała rady wyjść z grupy, nie wydaje Ci się to podejrzane? Widzę tu bezpośredni związek z seopilotem;)

Edytowane przez ProSeoSem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, pojadę z konkretami :)

Nawet jeżeli to - już załóżmy - nie wina Seopilota to tak naprawdę przez pół miesiąca i przy zakupie... ponad 60 linków pozycja de facto nie zmieniła się. To już o czymś świadczy i nie ma co gdybać.

W odpowiedzi na Wasze pytania: domena ma 7 lat, a zaufałem Seopilotowi jeżeli chodzi o przyrost linków, więc było ich pewnie ok. 5-6 dziennie nowych.

Co jak co, ale Seopilot, niby taki potężny, a ma głupie błędy...

a) jak już tutaj ktoś napisał - nie może być tak, iż w ciągu kilku sekund jest XX zapytań z bota/botów

B) tak naprawdę kiedy ja np. prowadzę stronę o rybkach, to po co mi Seopilot kupuje linki na stronach piłkarskich, finansowych, czy motoryzacyjnych? Tak, wiem, że można samodzielnie kupować linki, jednakże nie mam zbytnio czasu na takie zabiegi

Edytowane przez Gość123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się wymądrzać ale z moich obserwacji wynika, że pożytek z linków stałych dopiero jest po okresie minimum 3 miesięcy.

To nie jest prawda, wpływ dodanego linka można zobaczyć już po jednym dniu. Faktem jednak jest, że w niektórych przypadkach nowe linki nie dają od razu efektu.

Seopilot daje linki trochę chaotycznie, to też może być dla niektórych fraz problem.

Edytowane przez mkane

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy!

Dbając o potrzeby naszych Użytkowników wprowadziliśmy kolejne ułatwienie dla Pozycjonerów, a mianowicie funkcję Asystenta w Trybie Półautomatycznym.

Ta opcja przyspieszy tworzenie filtrów. Aby je wygenerować, wystarczy jedynie wybrać kwotę, którą chcesz przeznaczyć na pozycjonowanie frazy. System stworzy zbiór filtrów określających parametry oraz ilość linków. Tobie pozostanie wybór najbardziej odpowiadających Twojej strategii pozycjonowania filtrów, które będziesz mógł dowolnie edytować.

Więcej informacji na temat korzystania z nowej funkcji znajdziesz w punkcie 7 Instrukcji dla Pozycjonera.

Zapraszamy do korzystania z nowego instrumentu!

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma możliwości od razu rozpoczęcia zakupu linków w trybie ręcznym. Tylko z tego co wyczytałem najpierw muszę rozpocząć w trybie automatycznym i wtedy zostają zakupione w tym trybie linki i dopiero te zostaną przeniesione w tryb ręczny?

Czy w trybie ręcznym też minimalny budżet na frazę to 16pln? Co wtedy gdy chcę zakupić kilka linków na wybranych stronach za kwotę mniejszą niż 16 zł dla wybranej frazy?

Jest możliwość wyszukiwania serwisów po tematyce i przez zakupem tam linka zobaczenia adresu tej strony? Czy możliwość wyszukiwania jest tylko po tych parametrach: "PR serwisu, PR strony, Ranking Alexa, Obecność w katalogu DMOZ, Poziom domeny, Wiek domeny, Ilość linków wychodzących"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamA

Wybór oraz dodawania fraz zachodzi w Trybie Automatycznym. Po ich dodaniu wszystkie są nieaktywne, aby uruchomić je należy zaznaczyć pola z lewej strony obok wybranych fraz i wybrać Uruchom a następnie kliknąć Zastosuj.

Analogicznie, aby pozycjonować je w Trybie Półautomatycznym lub Ręcznym, należy zaznaczyć te, które chce się przenieść, następnie w polu "Wybierz typ operacji" wybrać Tryb Półautomatyczny lub Tryb Ręczny w zależności w jakim trybie chcesz pozycjonować i kliknąć Zastosuj. Tak więc możesz rozpocząć pozycjonowanie w dowolnym trybie.

W Trybie Ręcznym sam wybierasz i kupujesz linki. Promocyjny budżet 16 PLN obowiązuje tylko w Trybie Automatycznym. Bieżący Budżet w Trybie Ręcznym zawsze jest sumą zakupionych linków, tak więc może być mniejszy niż 16 PLN.

Wyszukiwanie stron Wydawców jest możliwe według parametrów podanych w wyszukiwarce linków. Przed zakupem można zobaczyć i ocenić stronę na której ma być umieszczony link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serwisant

Sprawdzamy, czy dane podane przez Użytkownika są kompletne, gdyż pozwala to na efektywną komunikację i niweluje błędy związane z wystawianiem dokumentów rozliczeniowych, będących potwierdzeniem transakcji finansowych.

Edytowane przez SeoPilot.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności