Skocz do zawartości

Gran Derbi- sobota godzina 22!


RVP

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że Barca nie przegra tego spotkania, a powiem, że nawet wygra. Nie myślę, że będzie manita, ale skromne zwycięstwo jedno bramkowe. Bardzo ważne będą pierwsze minuty, w których real na pewno będzie miał inicjatywę. Jak do 30min nie stracimy gola to przewaga fizyczna realu będzie stopniowo spadać i przejmiemy inicjatywę i na taki obrót spraw czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

możliwe ;P ale jest ona od ładnych 3 lat zarzucana wielu ludziom - jest to normalne przy zespołach które są na topie... (sam znam dziesiątki kibiców MU nie umiejących wymienić chociaż połowy składu - nie mówiąc już o kibicach w miastach gdzie jest "stal albo resovia"/"wisła czy cracovia" i w ten sam identyczny sposób nikt nie zna drużyn).

sam kibicuje Barcy pod około 2004 roku :) może 3 nie pamiętam (czyli praktycznie dla mnie - od zawsze chociaż jako dzieciak były momenty pasji nawet do Realu :D )

- i jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego wyniku ;>

mimo takiego prezentu Real nie potrafił strzelić normalnej bramki - chociaż musze przyznać pierwsze 15min się bałem, to w jaki sposób Real wyszedł na mecz było genialne ale w sumie na tym się skończyło.

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności