Skocz do zawartości

Gran Derbi- sobota godzina 22!


RVP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mecz fajny, miło się ogląda, osobiście jestem zwolennikiem RM. Obiektywnie rzecz ujmując powinno być więcej żoltych kartek. Przy faulu Messiego widac było że sędzia go po prostu oszczedził zamiast dać drugą zółtą i w konsekwencji czerwoną. W drugą stronę tak samo dla paru graczy RM. Nie lubie takiego pobłażania messiemu ale trudno - widać jak w seo - wielkim :) można więcej ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]osobiście jestem zwolennikiem RM.[...]

W końcu jakiś zdeklarowany zwolennik RadiaMaryja, i to wśród kibiców! Nice :)

tych s...ów nie znosze ;) więc mi prosze tutaj nie imputować :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak Pepe Guardiola niebawem odejdzie to Barca znowu zaginie na wieki :)

To że Barca tak gra to zasługa jego geniuszu.

A ja jestem fanem Realu odkąd umiem sam ganiać za piłką i nie zmienią tego słabsze mecze. Szkoda jednak że nie wrócą czasy Zizu, Raula (jego koszulke mam do dziś, mimo że wyrosłem), Roberto Carlosa (lewa noga i strzały z daleka - mistrzostwo). Z tych prawdziwych "Galacticos" tylko bramkarz został ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Barca tak gra to zasługa jego geniuszu.

Nie zgodzę się, drużynę stworzył zarządm Barcy a twarzą miał być Rijkaard - potem wywalono go bez podania przyczyny, a Guardiola zgarnął wszystko - bo pasował do ideologii Barcy. To, że zespół tak gra, to w dużej mierze zasługa sztabu asystentów z Vilanova, Buenaventura na czele oraz Tixi Berigistainem, który teraz doradza Chelsea. Bez sztabu szkoleniowego i całego zaplecza Guardiola byłby przeciętnym trenerem. Barcy kibicuję od czasów gdy Guardiola grał jeszcze razem z Abelardo i Nadalem, Ferrerem , Luisem Enrique i innymi. Te mecze od 1995-1999 to była prawdziwa wojna z Realem, teraz to jest pikuś jeśli chodzi o oprawę meczów, trzeba jednak przyznać, że w tym sezonie Barca i Real grają najefektowniej w historii, pozdro, Wesołych :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli właśnie cały sztab szkoleniowy Barcy, lecz w mediach mówi się tylko o Guardioli, reszty nie znam dlatego napisałem ogólnie :)

Niestety Realu nie ma tego czegoś w sztabie trenerskim co buduje drużynę jako jedność, monolit - co widać w Barcy, w RM każdy jest indywidualistą i gwiazdą na swoim niebie, łącznie z Mourinho, niestety... :/

Może sie to zmieni, mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności