Skocz do zawartości

Kogo tu polecacie do "przejechania" Publikerem itp.?


abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To nie jest prawda. Katalogowanie to podstawa. To jest jedna z "bezpieczniejszych" form linkowania.

No ale podobno linki ze śmieci mogą zaszkodzić w nadmiarze. A chyba raczej śmieciowate katalogi wchodzą w grę przy automatach. Zastanowię się (jeszcze poszukam opinii o automatach), byłeś pierwszy, więc jak się zdecyduję, to wyślę priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z automatu jak z automatu.

Wydaje mi się, że również trzeba mieć umiar z dodawaniem linków do katalogów i trzeba to robić systematycznie.

Działania na zasadzie: dzisiaj dodam do 300 katalogów i poczekam na zmianę pozycji, o jest ... to jeszcze dodaje .. . Takie nagłe przypływy linków w jednym czasie mogą być (są?) dla przeglądarek nienaturalne.

To tak jak z nabijaniem G+, nie wspominając tutaj IP ... . Prowadzisz stronę wchodzi do niej 10 osób dziennie, a tu nagły wzrost wejść, przypływ plusów i znowu odsłony spadają.

SKLEPY INTERNETOWE PRESTASHOP

Skórki PrestaShop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że również trzeba mieć umiar z dodawaniem linków do katalogów i trzeba to robić systematycznie.

Działania na zasadzie: dzisiaj dodam do 300 katalogów i poczekam na zmianę pozycji, o jest ... to jeszcze dodaje .. . Takie nagłe przypływy linków w jednym czasie mogą być (są?) dla przeglądarek nienaturalne.

I stanowczo trzeba pamiętać, żeby w tej systematyczności dodawać max 3-5-7 wpisów dziennie - będzie naturalnie wtedy - to oczywista oczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z automatu jak z automatu.

Wydaje mi się, że również trzeba mieć umiar z dodawaniem linków do katalogów i trzeba to robić systematycznie.

Działania na zasadzie: dzisiaj dodam do 300 katalogów i poczekam na zmianę pozycji, o jest ... to jeszcze dodaje .. . Takie nagłe przypływy linków w jednym czasie mogą być (są?) dla przeglądarek nienaturalne.

To tak jak z nabijaniem G+, nie wspominając tutaj IP ... . Prowadzisz stronę wchodzi do niej 10 osób dziennie, a tu nagły wzrost wejść, przypływ plusów i znowu odsłony spadają.

No tak, jeśli mój FireFox uzna przypływ linków z katalogów za nienaturalny, to już koniec - z filtra do końca życia nie wyjdę... :) Sam nie mam wielkiego doświadczenia w pozycjonowaniu, ale jeśli wypowiadam się o czymś że działa lub nie, to wynika to z tego że sam sprawdziłem. Fajnie byłoby, gdyby inni robili podobnie, zamiast powtarzać wymyślone kiedyś przez kogoś bzdety B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z automatu blastuje całą bazę i ciesze się wysokimi pozycjami na mało konkurencyjne frazy. Zawsze tak robię i nigdy za to żadnego penality nie dostałem. Nie chce mi się czekać i dodawać po 3-4-7 wpisów dziennie.

PS Na średnio konkurencyjne frazy też tak robię, ale tam ciężej zdobyć top w ten sposób. Tu już trzeba wspomagać się szeroko rozumianym spamem.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności