Skocz do zawartości

Kogo tu polecacie do "przejechania" Publikerem itp.?


abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdyby za 3 posty bez sensu dawali bana na forum to niektórzy by się 2 razy zastanowili zanim coś napiszą. A tak piszą o czymś o czym nie mają pojęcia.

Wielu pisze o banach po automatach. Słyszeli, że takie są ale nikt nie podał konkretnej domeny. Więc przestańcie straszyć ludzi - albo podajcie jakiś konkretny przypadek.

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno jednemu czy drugiemu kupić domenę, kawałek serwera, zamówić usługę i samemu sprawdzić? Jak kupujecie papier toaletowy to każecie się najpierw podetrzeć sprzedawcy czy sami próbujecie :)

Nie no masakra Panowie...

E: dla jasności, powyższy tekst dotyczy tych co szerzą na PiO dziwne teorie bez potwierdzenia w faktach B)

E2: @Mion co racja to racja. Na ogół jednak staram się trzymać tematu :)

Później autor twierdzi:

Właśnie przeczytałem w kilku miejscach, że lepiej nie używać automatów do pozycjonowania stron "docelowych"...

Stąd moja odpowiedź jw. lepiej samemu sprawdzić niż wierzyć w mity :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno jednemu czy drugiemu kupić domenę, kawałek serwera, zamówić usługę i samemu sprawdzić? Nie no masakra Panowie...
Tak niestety jest jak się odpowiada NIE NA TEMAT co Ciebie panie kolego też tyczy ! Dla przypomnienia:
Jak w tytule. Kto na PiO ma dobrą reputację jako wykonawca zleceń preclowania i katalogowania automatami? Kogo polecacie? Zleceń co najmniej kilka szykuje się.
Autor topiku o nic więcej nie pyta.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że użytkownik @soprano !!!. Może puścić blasta omniadd. Ogólnie polecam go wszystkim!
Przecież odpowiedź już się pojawiła w pierwszym poście, reszta to rozwinięcie :>

tia, omniadd = publiker?

mi zależy konkretnie na publikerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności