Skocz do zawartości

Ściągasz Torrenty? Sprawdź czy jestes w bazie.


nzb

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle się porobiło. Magicy od SeoQuake i WhoRush uruchomili swój projekt dowcip, który okazuje się, że z dowcipem nie ma nic wspólnego:

https://www.usenet.info.pl/pobierasz-torren...downloaded-com/

Ciekaw jestem jaki to będzie miało wpływ na działania obrońców praw autorskich w Polsce szczególnie. Niezły ubaw się szykuje...

Ciekawa oferta na usenet w UseNeXT . Z kolej usenet unlimited tylko w Newshosting .

W serwisach anglojęzycznych o sieci Usenet można znaleźć ciekawe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis raczkuje dopiero. Miał być zabawa i żartem ale nie wszyscy mogą go potraktować w ten sposób ze względu na zebrane dane. Na pewno NATy i zmienne IP nabroją trochę :)

Ciekawa oferta na usenet w UseNeXT . Z kolej usenet unlimited tylko w Newshosting .

W serwisach anglojęzycznych o sieci Usenet można znaleźć ciekawe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego zmiennego IP też nie ma w bazie ;P

Swoją drogą z torrentów już nie korzystam od lat :blink: Za małolata to się ściągało... chociaż efekty był kiepskie z uwagi na stałe IP sieci osiedlowej ;P

Obecnie to korzystam z chomika ;P

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala, u mnie miejscowość pokazuje idealnie (małe miasto), a na dodatek wynika, że zassałem ponad 15 GB filmów i programów :D

Szkoda tylko, że nigdy z torrentów nie korzystałem bo za natem jestem i u mnie by to działało tak jakby nie chciało działać wcale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności