Skocz do zawartości

Uwaga na www.affiliando.pl i Liberty Direct


ja1

Rekomendowane odpowiedzi

@jai - dokladnie i zażądaj aby potroi Ci stawki i płacili z góry ... to o czym piszesz to juz chyba poniosła Cie fantazja, mogą wstrzymać wyswietlanie reklam na Twojej stronie w każdym momencie jaki im się podoba - chyba ze masz jakas specjalna adnotacje do regulaminu przeznaczoną dla siebie ...

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Hicarian, ja1 napisał na poprzedniej stronie że nie rezygnuje.

Tak na marginesie ja1 to trochę Cię już fantazja poniosła z tym pójściem do sądu jak nie przywrócą Ci reklam. Oczywiście w sytuacji jeżeli nie będą tego chcieli zrobić to będzie ich przyznanie się do winy (jeżeli wypłacą za te 11 polis). Czekamy na ciąg dalszy.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą wstrzymać wyświetlanie reklam, ale muszą podać powód.

Czyli według ciebie ty możesz usunąć reklamy kiedy zechcesz, ale oni muszą się z tobą bujać dopóki tobie się nie znudzi ;)

Sprawa przegrana na stracie chyba że masz umowę w której się zobowiązują to wyświetlać u ciebie przez x czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją, w drodze wyjątku podjęliśmy decyzję o wypłacie prowizji za polisy zarówno osobie, która zgłosiła je naszej firmie jako agent, jak i prowadzącej program partnerski firmie Zieltraffic.

Równocześnie podjęliśmy działania w celu wprowadzenia rozwiązań, które pozwolą na uniknięcie podwójnego raportowania polis w przyszłości.

Pozdrawiam,

Marta Perwenis

Kierownik Działu Sprzedaży Internetowej

Liberty Direct

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak sie kupuje 11 polis jednym kliknieciem?

klikam raz - podaje dane

klikam drugi raz, podaje inne dane

a tu jakis magik kliknal raz z jednego ip i na dodatek wypelnij 11 formularzy.

bylbym wdzieczny jakby ktos mnie oswiecil :)

edit: chyba ze chodzi o jedno przekierowanie z bannera a nastepnie wykonanie 11 operacji... ale skoro dzialo sie to nie od razu, tylko kilka dni, to wciaz nie rozumiem. ktos kliknal, zostawil wlaczony komp i co kilka dni kupowal nowa polise? och, dziwny ten internet ;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się po jednym kliknięciu kupić kilku polis. Formularz był tak zrobiony że po kliknięciu na baner, podaniu danych itp, jeśli ktoś chciałby kupić 2 polisę np. na drugi samochód musiał kliknąć od nowa w baner.

A tak na marginesie, prowizje niby uznane, ale na razie kasy jak nie było, tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) kompletnie nie pojmuje o co tu chodzi, adresy ip, ciasteczka itp itd.

Skoro doszło do transakcji i jakaś tam ilość polis została wykupiona to doszło do transakcji, liberty direct dostał kase za te klika polis więc i osoba która zobowiązała sie polecać owe produkty za pewna kwotę powinna za te transakcje zostać wynagrodzona.

Jeżeli mam np piekarnie i flote samochodów które muszę ubezpieczyć, wchodzę do kogoś na stronę i przez link polecając przechodzę dalej i kupuje np 20 polis dla moich wszystkich samochodów i płace za nie to osoba która mi to poleciła powinna otrzymać za to polecenie jakiś określony wcześniej profit.

Jest tak jak powyżej czy nie zrozumiałem tego tematu kompletnie :pytajnik: Jak tak to przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjęliśmy decyzję o wypłacie prowizji za polisy zarówno osobie, która zgłosiła je naszej firmie jako agent, jak i prowadzącej program partnerski firmie Zieltraffic.

To faktycznie coś dziwnego. Gdzieś jest przekręt ;] Wychodzi, że osoby wzięły kredyt u agenta? A następnie jeszcze przez stronę? Albo odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie coś dziwnego. Gdzieś jest przekręt ;] Wychodzi, że osoby wzięły kredyt u agenta? A następnie jeszcze przez stronę? Albo odwrotnie?

Dla mnie to też jakiś nonsens. Przecież nie można zgłosić już zakupionej polisy, bo zakup przez internet skutkuje wygenerowaniem nowej polisy. Chyba, że się mylę ale wtedy ich system byłby całkowicie do d...

I pytanie podstawowe który agent "rejestrowałby" sprzedaną polisę na stronie? I po co, żeby mieć problem z wypłaceniem prowizji?

Sprawa zdecydowanie śmierdzi a post LD dla mnie powoduje więcej pytań niż wyjaśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją, w drodze wyjątku podjęliśmy decyzję o wypłacie prowizji za polisy zarówno osobie, która zgłosiła je naszej firmie jako agent, jak i prowadzącej program partnerski firmie Zieltraffic.

Wynika z tego, że najpierw agent online wykupił polisy dla swoich klientów, a później podpisał z nimi papierowe umowy, bądź było "na odwrót" - tzn. najpierw agent podpisał papierowe umowy, a później wykupił na tej podstawie ubezpieczenie online.

Jednak tłumaczenie Pani LD jest co najmniej śmieszne - każde polisa powinna mieć indywidualny nr rachunku, bądź tytuł przelewu. Wtedy sprawa byłaby jasna. Po podpisaniu papierowej umowy nie można jej ponownie zgłosić online - celem wyłudzenia prowizji.

Albo Pani LD uważa, że jesteśmy na tyle głupi, że nie zrozumiemy czym jest podwójna prowizja (dla umowy papierowej podpisanej przez agenta i tej samej umowy wysłanej online), albo nie potrafi sensownie wytłumaczyć zaistniałego problemu.

Pozdrawiam.

SYGNATURKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności