Skocz do zawartości

[uwaga] MBANK


luman

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

przeglądając historię konta zauważyłem opłatę za kartę 2 zł, ponieważ często jej używam powinno być 0 zł

Dzwonię na mlinię i co i mbank miał podobno awarię i ujebało po 2 zł każdemu, albo prawie każdemu...

Oczywiście żadnego info na mejla czy sms nie było, ciekaw jestem czy zwrócą tym co akurat nie zgłosili tej sytuacji ...

Straszne dziadostwo, można te 2 zł łatwo przeoczyć ale mnożąc razy wszyscu użytkownicy mbanku z kartami mamy premie świąteczną dla prezesa :soczek:

p.s.

fanie by było jakby ktoś nie zgłosił i sprawdził czy wróci do niego te 2 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwalało 2 zeta od samego początku wprowadzenia, nawet jeśli przeprowadzałeś transakcje. Dlatego uruchomiłem usługę z 5 zeta - darmowe wybieranie kasy ze wszystkich bankomaów - wtedy tych 2 zetów nie pobierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwalało ...

przecież piszę że infolinia przyznała się do bugu w systemie ich ...

monitoruję swoje konto i od momentu wejścia opłat 2 zł przy braku transakcji takiego czegoś nie było...

chodzi o kwestię czy tym którzy się nie zgłoszą wrócą...

a jeszcze ważniejsze to brak poinformowania klientów o tym fakcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze ważniejsze to brak poinformowania klientów o tym fakcie...

Albo, dla odmiany, co rusz przesyłają info o "zmianie regulaminu mBanku" gdzie być może znajdują się info o podwyżce. A ja mam siedzieć i czytać co tam wymyślą co parę dni.

Nie mam na to czasu/chęci. Przy okazji skubią pewnie jakąś kasę dla siebie. Jak działają Banki to przecież wiecie :soczek: Niedawno był wątek o Getin Banku na PiO.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem temat, wiem że większość osób posiada mbank, ja tam złego słowa nie powiem o getinonline, 0 zł za wszystko, niestety mają swoje awarię i wady ale jak każdy bank

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A muszę pochwalić mBank, co mi się nie zdarza często.

Fajna jest opcja powiadamiania mailem (można wstawić dwa adresy) o przelewie z adresu mail mBanku. Można w ten sposób wygodnie i wiarygodnie potwierdzić przelew kontrahentowi. Jeszcze jedna zmiana- nie trzeba już wpisywać wszystkich danych do przelewu, wystarczy numer konta, nazwisko, tytuł przelewu :D

Te zmiany miały miejsce już jakiś czas temu ale przed chwilą robiłem przelewy i postanowiłem o tym napisać.

P.S. Niniejszym oświadczam, że nie jestem pracownikiem mBanku, po wczorajszych kilku drinkach zdążyłem wytrzeźwieć i w ogóle jest cacy :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest opcja powiadamiania mailem (można wstawić dwa adresy) o przelewie z adresu mail mBanku

jest to w większości banków (alerty)

Jeszcze jedna zmiana- nie trzeba już wpisywać wszystkich danych do przelewu, wystarczy numer konta, nazwisko, tytuł przelewu

a to w mbanku odkąd pamiętam (kilka lat) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna zmiana- nie trzeba już wpisywać wszystkich danych do przelewu, wystarczy numer konta, nazwisko, tytuł przelewu

a to w mbanku odkąd pamiętam (kilka lat) :D

Nawet jak w spółdzielczaku będziesz puszczał taki przelew to i tak przejdzie ;) Frontem do klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kartę do konta, od dwóch miesięcy nie płacono nią za żadne zakupy, a nic mi z konta nie pobiera. Bank czeka sobie na odsetki czy zapomniał? Aha no i oczywiście tej opcji za 5zł też nie mam wykupionej.

Ta opcja z wysyłaniem powiadomienia na e-mail nie jest płatna? W bz wbk też są takie alerty a za każdy pobiera opłatę.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że można było zostawiać puste już wczesniej? o.O

Tak, jak zresztą w wielu bankach. Co do tej opłaty to kiedyś założyłem mBank mamie, kartę miała ale nieaktywowaną. Co miesiąc mBank "rąbał" 2zł za nieaktywną kartę, jak dla mnie to też trochę dziwne ...

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności