Skocz do zawartości

Moderacja tematów w zleceniach


MaTusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie sądzicie że ktoś powinien moderować dział zlecenia ? gorszego syfu nie widziałem na żadnym forum jak tutaj, między innymi ten temat - https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...=139230&hl=

drugi temat - https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry969670

gorszych bzdur i naciągania dawno nie widziałem

takie tematy powinny być usuwane w trybie natychmiastowym a autor banowany wpi***du nie mówiąc już o tym że może się znaleźć naiwny na tego typu oferty

Linków w podpisie brak bo konfidencja nie śpi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz,

moderatorów jest mniej niż trolli...

ale użytkowników jest więcej

i dlatego właśnie po lewej stronie posta (na samym dole) masz przycisk zatytułowany ! RAPORT.

skorzystaj następnym razem, zamiast jeszcze linkować do śmieci...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z obecności moderatora w temacie mam pytanko - dlaczego moja oferta zakupu miejsca w czyjejś stopce na forum poszła do kosza? Z ciekawości, który punkt Regulaminu łamie taka oferta? Połowa forum ma w stopkach różne refy, więc zarabianie na swojej stopce na pewno jest dozwolone, w czym leży więc problem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest wszystko: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=138806

A temat jak zwykle wyleciał za widzimisie moderatora ;) Co najciekawsze,w regulaminie nie ma ani słowa, o zakazie sprzedaży stopki. No ale cóż, nie którzy moderatorzy mają własny regulamin :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator ma dbać o forum jako całość. Gdy nie ma czegoś w regulaminie powinien się kierować "zdrowym rozsądkiem".

Ogłoszenie mimo tego, że spełnia wymogi regulaminu z dużym prawdopodobieństwem będzie prowadzić do "spamowania" forum postami pisanymi wyłącznie po to żeby zarobić.

Takie coś jest naganne i wymaga interwencji moderatora.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bić się ;) Równie dobrze można założyć, że ktoś wstawiając sobie refa czy też reklamę własnych usług będzie biegał i spamował, bo ma to przełożenie na jego zyski. Jedyna różnica, to nikt jasno nie mówi, że za posta dostaje tyle i tyle, ale można mając pewne dane policzyć ile zarobił średnio na jednym poście :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wstawiając sobie refa czy też reklamę własnych usług
Tylko że ten "ktoś" jest jeden, nie "zatrudnione stado". ;)

[dodane]

Zresztą, ja już nie moderuję, to nie moje problemy :jezyk1:

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8). Podpis nie może swoim wyglądem razić innych forumowiczów.

9). Kilogramowe opisy do linków w stopce zabronione to nie tablica ogłoszeń.

Jak dla mnie Grisham jak najbardziej łamiesz oba punkty, dodatkowo statnio spamujesz w dziale ogłoszeń, zdarzyło ci się zamieścić ofertę do spam linków edu 2x na jednej stronie, więc trzymając się tak bardzo regulaminu należy ci się ban na co najmniej 10 dni.

Tak jak Irek napisał, moderator ma dbać o porządek, Twoja stopka przeszkadza skupić się nawet na czytaniu zwykłego tematu, osobiście nie chciałbym widzieć, że każdy ma w podpisie coś takiego jak Ty.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności