Skocz do zawartości

Seria pytan


curi0us

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pare pytan

1. Fraza na ktora sie uparlem wystepuje w google w ilosci 1,840,000 czy to duzo? Czy bedzie ciezko wbic sie na pierwsza strone?

2. Wiekszosc stron w pierwszej dziesiatce ma 2 razy potworzona fraze (dosyc naturalnie) w title i description, co sadzicie o takiej praktyce

3. Pojawilem sie w google pod koniec grudnia, wg mnie mam lepiej zoptymalizowana strone niz niektore z pierwszej 10. ile bede musial czekac aby efekty mojej pracy chociaz troche byly widoczne w google - na razie jestem daleko, ale to chyba normalne bo komenda link: nie pokazuje nawet linkow.

Dzieki

--

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie liość a trudność frazy świadczy o trudności

2. jak najbardziej słuszna praktyka o ile to ma pokrycie w treści strony

3. czekać będziesz wprost proporcjonalnie do nakładu pracy i cierpliwości (cierpliwość wskazana)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fraza na ktora sie uparlem wystepuje w google w ilosci 1,840,000 czy to duzo? Czy bedzie ciezko wbic sie na pierwsza strone?

ilość fraz o niczym istotnym nie świadczy, jakieś pojęcie o jej trudności można uzyskać poleceniem allinanchor:fraza w celu sprawdzenia ile stron linkuje na dane hasło ale to też jest mało precyzyjne gdyż dla przykładu: do pozycji np. 4 pójdzie łatwo a strony 1-3 mają przyłożony taki link power że w kilka miesięcy ich nie dojdziesz

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności