Skocz do zawartości

Bankier - Program Partnerski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

No tak, ale wtedy powinna być o tym informacja, a że nie ma to się uznaje, że płatne 2zł :P

Wykupując pakiet wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5zł też już nie płacimy tych 2zł, możliwości było kilka jeśli dobrze pamiętam :)

No ale to tak w ramach offtopu, bo i tak strona widzę, że przeszła "przemeblowanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem kiedyś znany i ceniony serwis nawet przez Bankiera i Money, zrezygnowałem, za dużo niewiadomych a dość powiedzieć iż frazy tupu banki czy kredyty (w tym pochodne) miałem w Top1, ciężki kawałek chleba dużo zachodu i kasy trzeba wkładać wkładać i jeszcze raz wkładać a i tak lwią część tortu zjada pośrednik, wypalisz się, ja to robiłem 5 lat i powiedziałem sobie dość.

Na bieżąco moderowany od 2009 roku katalog stron internetowych - Dodaj-strone.com.pl. Nasze atuty: szybka moderacja, jakość oraz stabilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również odradzam pp bankiera od kiedy przejęło go Allegro są same kłopoty, a banki reklamujące się tam kombinują nie zliczaja wniosków, rozliczają wnioski z 3,4 miesięcznym opóźnieniem , a za leady za kontakt w ogóle żaden bank tam nie płaci pomimo ze na stronie to reklamują. Porażka odradzam !

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o programy partnerskie związane z kredytami to też się przymierzałem, ale nie ma co się porywać z motyką na słońce. Bez zaplecza i kasy ciężko coś zarobić na tym pp.

Na razie zaczynam od czegoś mniej obleganego. można przyzwoicie zarobić na wielu innych programach partnerskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam ;) Nikt nie podaje alternatywy na finansowe programy partnerskie bo jej niema, z doświadczenia wiem ze decyzje o korzystaniu z danego PP podejmujemy sami i mało kiedy decydujemy sie na konkretny PP z czyjegoś polecenia aby był on tym wybranym.

Decyzje o tym wybranym PP podejmujemy sami na zasadzie badania danego PP,

prób i błędów,

łatwości z jego korzystania czyli uruchamiania go na swojej stronie,

opcjach dostępnych w danym pp,

korzyści finansowe jakie daje nam uruchomienie danego PP,

możliwości pozycjonowania innych naszych stron dzięki stronom z danego PP,

Wiem po sobie ze pomimo dużej juz ilości pozytywnych i negatywnych opinii na temat każdego PP z osobna jakie można znaleźć w necie o decyzji z jakim PP najlepiej pracować podejmuje sie samemu po wielu testach i dłuższym okresie współpracy z danym PP, próbowałem wszystkich PP a jako ze zajmuje sie troszkę pozycjonowaniem (na niewielka skale) to odpowiada mi bankier a najbardziej comperialead po ostatnich modyfikacjach gdzie wprowadzili linki nofollow współpraca jeszcze bardziej mi się podoba :) .

Dla wszystkich chętnych którzy chcieli by spróbować swoich sił w comperialead służę pomocą, postaram sie w przeciągu tego tygodnia opisać możliwości i opcje jakie mamy w comperialead, wykorzystam do tego celu temat https://www.forum.optymalizacja.com/topic/124292-comperia-lead/

Pozdrawiam

SEO i SEM - www.rwnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

u mnie udalo sie wbic na frazy konto w banku, konta w bankach do TOP10 samym katalogowaniem i preclowaniem

Możesz pochwalic się jaki masz ruch na stronie z top 10? Wszyscy walcza o pierwsze 3 pozycje, jestem ciekawy jaki ruch można pozyskać np. będąc na 7, 8 lub 9 pozycji w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności