Skocz do zawartości

Test.


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się wypozycjonować samym scrapeeboxem, xrumerem i jakiś automatem do katalogów.

OCZYWIŚCIE PUSĆIĆ KATALOGI I PRECLE OD RAZU

Czy da się wypozycjonować samym scrapeeboxem, xrumerem i jakiś automatem do katalogów.

OCZYWIŚCIE PUSĆIĆ KATALOGI I PRECLE OD RAZU a potem je dopalić stronę docelowo (jak i katalogi i precle)

JAK TO ODBIJE SIĘ NA POZYCJACH + BANIE/FILTRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@x1349 domeny miałyby stać na tym samym serwerze? Jaki budżet ustalić? Frazy trzeba dać minimum średnio trudne, jak myślicie?

P.S. Dzięki za interesującą propozycję :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że moja propozycja Ci się spodobała. Oczywiście lepiej byłoby gdyby nie stały na tym samym serwerze, ale to by zwiększało wydatki związane z testem. Co do budżetu - wszystko zależy od tego ile chcesz na to wydać :). Przy okazji proponuje nie zamieszczać zbyt wielu konkretów co do linkowania na forum i taki full raport dać osobom które wrzucą coś na konto fundacji. Raz dzieciaki, dwa klakiery które na tym forum siedzą. Jeżeli wyniki testu pójdą tylko w ręce "pewnych" osób to maleje prawdopodobieństwo, że metody które w teście okazały się skuteczne za parę tyg będą już do xxxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję złożyć jak będzie trochę lżej po Świętach a przez Nowym Rokiem, choć akurat będą wtedy już hulać usługi płatne (konta, abonamenty) w systemie i będzie pierwsze przetarcie szlaków związane z fakturowaniem, więc niewykluczone że mnie znowu coś "zawali". Nie chcę się zobowiązywać, bo już raz nie dotrzymałem.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności