Skocz do zawartości

spamowanie for wpisami z moich katalogów


mikeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę czemu kilka moich dobrych katalogów dostało bany, i sam się nie dziwie skoro pewna osoba - dane jej są mi znane, spamuje zagraniczne fora moimi stronami., co z tym zrobić? Wystąpić o odszkodowanie?

spamuje wpisami do swojej strony jakie znajdują sie w moich katalogach

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
spamuje wpisami do swojej strony jakie znajdują sie w moich katalogach

Jeśli chodzi o treści opisów to on jest ich właścicielem bo ich napisał. jeśli chodzi o linki do wpisów to podlinkowanie wpisów nie jest nic zabronione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWL ze scierwostron, napalonych mamusiek i innego tego typu gówna

Edit: zeby bylo jasne nie zamierzam nikogo scigac bo jak sie ma otwarty spamkatalog to nie mozna miec do nikogo pretensji

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o to że ktoś się posłużył moimi domenami i przejechał xrumerem po zagranicznych forach, moje domeny dostały bana, strata chyba jest zauważalna, strata pieniądzy za domeny, czasu i pracy na zrobienie stron, strony tego "ktosia" mają się dobrze.

"Ktos" dodał wpisy do katalogu, a potem spamował domeną moją fora ludzi z całego świata.

Po takiej akcji ze spamowaniem for to moje domeny widnieją jako spamujące, a ja spamerem nie jestem, nikomu nie zakłócam działania stron, nie obciążam baz danych.

Widać tu stratę?

"podlinkowanie wpisów nie jest nic zabronione" Pewnie nie jest zabronione ale spamowanie for moją domeną to nie jest podlinkowywanie.

"Skąd wiesz że akurat to była przyczyna bana? " tutaj akurat masz racje, nie zbadane są wyroki G. Pewnie co biegły to inna opinia.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec podaj swoje katalogi to ludzie będą wiedzieć ze nie żyjesz sobie podlinkowania i sam gwarantujesz zindeksowanie :)

Odpowiedz od właściciela tych wpisów będzie lakoniczna, to nie ja to konkurencja chce mi zaszkodzić, proszę odnaleźć osobę co dodaje te wpisy na forum. Krótko i na temat.

p.s widzę nie masz pojęcia za co rozdawane Bany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikeusz

Jak czytam takie wypowiedzi to nóż w kieszeni mi się otwiera... Tego typu podlinkowanie jest rzeczą normalną i stosowaną od dawna (powinieneś o tym wiedzieć jako seło specjalista z pio) a że nie zadbałeś wcześniej o podlinkowanie domeny "dobrymi" stałymi linkami żeby zabezpieczyć się przed taką sytuacją to już twoja wina. Powinieneś darmowe mocne podlinkowanie wg. mnie wykorzystać a nie pier%%%ić głupot że Ci ciężko że Ci źle.

Czy na stronkach nie było adsense ? A może była to 10000 kopia tego samego na domenie regionalnej ? Może tam jest problem ...Zastanów się ... katalogów/seokatalogów jest pełno a prawie każdy jest tak podlinkowany i żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie wiem czy ban był akurat za to ale znajdując moje domeny na zagranicznych forach w spamie, mam prawo się oburzyć, po drugie jeśli mówisz o odpowiedzi klienta że to nie on. Wcale nie jest powiedziane że nie da się udowodnić kto to robił.

Wyobraź sobie sytuację masz stronę mojafirma.pl i tą stronę ktoś wrzuca do rumaka i jedzie po niej jak po klaczy :) podobało by Ci się to?

Ja siebie za specjalistę z PIO nie uważam, ale myślę że spamowanie rumakiem czkawką ci się może odbić, jak tak robisz.

Na to jest paragraf zakłócanie działalności teleinformatycznej sieci, obciążanie baz danych itp. Na same podlinkowanie Xrumerem nie ma. Straty wykazuje się w sądzie i co sąd to inna opinia w Polsce.

Czy użycie mojej strony do spamowania jest ok?

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności