Skocz do zawartości

spamowanie for wpisami z moich katalogów


mikeusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W mojej opinii masowe zakładanie profili i masowe komentowanie zakłóca działanie strony obciąża serwer i podpada pod odpowiedni paragraf. Sam wiesz że co prawnik to inna opinia.

"Art. 268a. [szkoda w bazach danych] [168]

§ 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa, zmienia lub utrudnia dostęp do danych informatycznych albo w istotnym stopniu zakłóca lub uniemożliwia automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie takich danych,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Możesz podnieść zarzut że był uprawniony do spamowania bo taka jest natura forum, ale naturą for jest przeważnie tematyczna dyskusja a nie koniecznie spamowanie.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Koobe już powiedział gdzie ten post powinien się znaleźć.

Nie jestem prawnikiem ale próbujesz przytaczać paragrafy, które nie tyczą się chyba Ciebie tylko stron na których "smap" jest wstawiany. Czyli w moim mniemaniu do sądu może iść właściciel takiej strony a nie Ty. Ale może źle interpretuję te przepisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszam konkurencja zrobiła mi kawał" - o co ci chodzi? Przecież nie jesteśmy dziećmi, zbiera się dowody potwierdza notarialnie i jak są podstawy to się można sądzić - sugerujesz że konkurencja zleciła wpisy w preclach po czym podlinkowała je w katalogach po czym wpisy w katalogach pojechała rumakiem?

Dobry żart tynfa wart.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może z innej strony.

Jak mozna podlinkować wpis w katalogu wiszący na adresie www.zajefanykatalog.pl/kat,1,mojwpis,11111 bez uzycia www.zajefanykatalog.pl ?

Skoro ktos tego nie chce, a jednocześnie prosi o podlinkowanie wpisów które sie zrobiło, to pewnie jest jakis sposób? Jaki?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie ?

Może konkurencja tylko podlinkowała wpisy które ja dodałem w jakimś nieznanym mi celu ??

Jak chcesz ustalić osobę spamującą która podlinkowała wpisy (bo chyba o nią tak na prawde chodzi) ?? Serwer na którym pracuje Xrumer może stać w Rosji albo Chinach gdzie support ignoruje prośby o wskazanie osoby która wynajmuje maszynę albo wcale takich danych nie posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej ustalenie osoby spamującej może być możliwe, pewnie że trzeba mieć dowody..

Nawe gdybym był pewny w 100% że to Kazio czy Zdzisio, przecież nie muszę nic z tym robić, ba ja nie mam duszy ubeka ani podpierdalacza - nie lubie tylko być traktowany jak łoś, a na to wychodzi. ;)))

--

Przecież to jest gdybanie, może ufoludki to zrobiły może ktoś nie ustali sprawcy, ja przecież nie idę do sądu. Na nikogo się nie obraziłem nie podaje nazwisk, ani winnych, faktycznie gdybym podał kto to zrobił mógłbym wyjść na oszołoma, mi nie chodzi nawet już o te zbanowane moje strony czy stracone domeny, przecież każdy może jutro tak wykorzystać wasze, na przykład te dodane w systemach linków stałych i co i nic. Ufo. :):)

Chodzi to pseudo cwaniactwo. Ja to jestem cwaniak biorę cudzą domenę spamuje nią fora a mój serwer stoi w chinach :)

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"spamowanie w polsce podchodzi paragraf" - ze smiechu prawie laptopa rozwaliłem.

Pisac komentarz moze kazdy, kazdy moze zalozyc konto na forum i tam napisac posta z pierdyliardem linkow - na to zezwala wlasciciel strony

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności