Skocz do zawartości

Konto w mBanku czy w Inteligo dla freelancera?


MonikaWawa

Konto w mBanku czy w Inteligo dla freelancera?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Konto w mBanku czy w Inteligo dla freelancera?

    • mBank
      29
    • Inteligo
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia... Mianowicie rozchodzi sie o karty mBank :

- Karty kredytowe

- Karty debetowe

- eKARTY

Która z powyższych opcji to karta do bankomatu (ta za 2PLN/msc) ?

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konta zarowno w Mbanku jak i Inteligo. Polecalbym Inteligo. To co tutaj niektorzy ludzie pisza to jakies bzdury - w sensie, ze nie ma Inteligo podpietego do jakis platnosci itp. glupoty. Mam Inteligo od 7 lat i nie natrafilem na zadne takie platnosci, gdzie by go nie bylo (a czesto robie zakupy online).

Kwestia jest taka, ze trzeba odroznic dwa konta - jest Inteligo i PKO Inteligo. To pierwsze mam ja i ono jest jak mbank czyli tylko online. PKO Inteligo to natomiast polaczenie typowego konta z mozliwosciami online (wyglada zuplenie inaczej), w platnosciach online te dwa konta to sa wyroznione.

Zasadniczo to obie uslugi sa bardzo podobne, ale dla mnie na plus Inteligo jest to:

- mozliwosc tworzenia dodatkowych kont - kilka klikniec myszka i mam nowe konto z innym numerem zupelnie za darmo. Jak ktos chce to za 1zl /mc moze sobie do niego zamowic karte. Dzieki temu mozna sobie pozakladac kilka rachunkow i rozdzielic tematycznie np. zarobki z etetu, zarobki z seo, oszczedzanie itp.

- duzo wieksze oprocentowanie niz w mBanku, zarowno konta jak i lokat

- ladniejszy design konta, dla mnie mBank wyglada jak zrobiony w Paintcie 15 lat temu, dziwie sie, ze tego nie zmienili na cokolwiek ladniejszego, bo troche porazkowo to wyglada

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z mbanku od 4 lat i szukam aktualnie alternatyw. BOK mbanku jest po prostu żenujący, sytuacje sprzed kilku dni:

zablokowałem sobie dostęp do kanału internet próbując wklepać hasło na telefonie, kilka prób i blokada. Dzwonię więc żeby odblokowali. Wprowadzili jakiś chory wymysł, że zablokowanego konta nie można po prostu odblokować w systemie - dostałem smsem login i hasło, na które miałem się zalogować i tam ustawić nowe hasło do logowania przez Net. Wysłany pakiet nie działał, dzwonię więc ponownie i informuje o tym.

Dostałem możliwość wpisania nowego hasla skladającego się z samych cyfry na klawiaturze telefonu (nie mogli tak od razu?!), a pomoca których moge sie zalogować i zmienić hasło.

Gdy tę sprawę załatwiłem poruszyłem temat zgubionej przeze mnie karty i poprosiłem o duplikat. Poinformowali mnie, że mogę załatwić jedną sprawę na raz, pytam się czy mam się rozłączyć i połączyć ponownie - tak...

Nie wspominam już o mczacie przez Internet, kolejka składająca się z kilkudziesięciu osób to standard. Czasem chce sie zapytać co pierdołę, nawet nie ma sensu klawiatury tel odblokowywać, ale jak widzę że mój "przewidywany czas oczekiwania" to 158 minut, to witki opadają. :)

Kolejną wadą są wpłatomaty. Nie wiem jak w innych miastach, ale ja w Łodzi najbliżej mam wpłatomat w Manufakturze, który albo nie działa, albo kolejka do niego jest dłuższa niż po zabawki dla dzieci w okresie świątecznym. :) Ale z tego co pamiętam można od kilku mcy wpłacać pieniądze na konto z placówek BZ WBK i chyba Milenium (nie jestem pewien).

Generalnie konto jak konto - ja osobiście płacę za jego prowadzenie ok. 17zł / mc (wypłaty ze wszystkich bankomatów - 5zł, mastercard gold - 10 + ubezpieczenia), wiec jest tanio. Można w ogóle nie płacić. Mbank to dobre konto, ale jako konto nr. dwa - tj. do zakupów przez internet, zapłacić freelancerowi etc. ze względu na jego popularność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności