Skocz do zawartości

Konto w mBanku czy w Inteligo dla freelancera?


MonikaWawa

Konto w mBanku czy w Inteligo dla freelancera?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Konto w mBanku czy w Inteligo dla freelancera?

    • mBank
      29
    • Inteligo
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak dla mnie oba te konta to nie jest majstersztyk :) W inteligo też byłem na starych zasadach i ogólnie to jesli ten bank jest tak postępowy jak był to oznacza, że jeśli kiedyś wszystkie banki wprowadzą jakiś produkt to inteligo wprowadzi go za 2 lata (mowa tu o przelewach za 1 zł które utrzymywały się tak długo jak tylko mogły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO OK tylko BOK do xxxx, płacisz za połączenie telefoniczne z konsultantem, zaś mlinia nic nie załatwisz, tylko cie ukierunkują co i jak!

INTELIGO darmowe połączenie z konsultantem, bardzo dobry BOK tylko te opłaty do xxxx.

Nie zgodzę się - fakt mBank czasami dobitnie długo czeka się na połączenie ale np. w porównaniu do WBK jest to znaczna poprawa, jak nie załatwisz - zmieniałem numer telefonu na sms'y w 4 bankach - efekt był taki że na wizytach w placówkach (podpisanie aneksu, czekanie w kolejkach) straciłem jakieś 4h - w mBanku jeden telefon 15 minut i miałem wszystko skonfigurowane bez składania tysiąca podpisów

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności