Skocz do zawartości

Opinie o firmie www.kowr.eu


czif

Rekomendowane odpowiedzi

Polak mądry po szkodzie jak to mówią...

Kręci, tzn?

Nie znam firmy, nie zwykłem nikogo z konkurencji krytykować lub oczerniac, nawet jak bym wiedział kogo oszukali.

A nie prosiłeś o jakieś realizacje, portfolio?

Bo jak na razie na ich stronie nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam firmę i właściciela, wykonywał dla moich klientów kilka projektów (jak nie kilkanaście),

zawsze wszystko było ok, a duży plus za własne podpowiedzi i pomysły w celu polepszenia wyglądu/funkcjonalności serwisów,

przez które przy okazji plusowałem u klientów :aniolek:

zresztą, strona www.szybki-serwer.pl też została wykonana przez tą firmę,

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sting2005 przygotowuja dla mnie dedykowanego CMS-a.

@slawus o twoich CMS-ach wiedziałem ze są produkcji kowr-a

@megauser podałeś ciekawy link, zaczyna mnie niepokoic ten sam mechanizm zwodzenia.

Na chwile obecna jest podpisana umowa z terminem wykonania na koniec stycznia. Lecz z racji bardzo rozbudowanego i czaso chłonnego projektu zaczynam miec obawy czy zdąży.

Mam nadziję, że da radę i zakończe ten wątek zdaniem: " ,pomimo ,że zaczynałem wątpic kowr stanął na wysokości zadania " chwaląc się fajnym dedykowanym CMS-em "

lub zaliczka zostanie zwrócona i projekt przeniose do innej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nie panikuj, z tego co mnie słuchy doszły przy okazji innego projektu który jest dla mnie robiony, to już 3/4 jest zrobione a czasu jeszcze dużo :)

nawet jakby był mały poślizg, a nie wydaje mi się, to na pewno jakość wykonania Ci to zrekompensuje

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności