Skocz do zawartości

Grafik Komputerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem grafikiem komputerowym. Grafiką zajmuję się już dobre 2-3 lata. Tworzę głównie design stron internetowych - do tej pory robiłem pojedyńcze zlecenia które nie przynosiły stałego dochodu. Posiadam oryginalnego PS'a.

Chciałbym aby grafika była moim źródłem utrzymania, jednak nie mam pomysłu jak pozyskać potencjalnych klientów.

Ma ktoś jakieś pomocne rady/propozycje?

Zagraj w gry przeglądarkowe.

Tylko u nas zagrasz w gry przez www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem grafikiem komputerowym. Grafiką zajmuję się już dobre 2-3 lata. Tworzę głównie design stron internetowych - do tej pory robiłem pojedyńcze zlecenia które nie przynosiły stałego dochodu. Posiadam oryginalnego PS'a.

Chciałbym aby grafika była moim źródłem utrzymania, jednak nie mam pomysłu jak pozyskać potencjalnych klientów.

Ma ktoś jakieś pomocne rady/propozycje?

1. przygotuj swoje portfolio (strona w podpisie ma za mało realizacji)

2. dodaj ogłoszenia w bezpłatnych serwisach

3. korzystaj z serwisu oferia.pl (szukaj interesujących Cię zleceń i proponuj swoje usługi)

4. Jeżeli masz firmę to dodaj bezpłatnie wizytówkę do zumi i google.maps

5. jeżeli masz kasę na reklamę to korzystaj z google adwords

Pozdr.

Barii

Najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy to Aplikacja dla firm CRM , a szkolenia znajdziesz w bazie szkoleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności