Skocz do zawartości

Czy zakup domeny regionalnej pod zaplecze ma sens?


mikeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak postawisz śmiecia to i .edu Ci nie pomoże. Jest dużo wartościowych serwisów na regionalnych i jeżeli twoje będą takie to niczym nie będą ustępować wielu globalnym

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie na regionalka sie juz nie oplaca robic zaplecze, mi wiekszosc polecialo do suplementala, dlatego nie polecam.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że problem polega na tym, że ludziom nie szkoda postawić byle co na regionalce za 2,5zł(lenistwo) masa domen leci i niektóre rykoszetem. Gdzieś już pisałem, że mi odpada 1% regionalnych tygodniowo a licząc cały okres ich życia wychodzi ponad rok... A są to domeny z generowaną treścią trochę przemyślaną ale nadal... Kolejna sprawa to chciwość ludzi - nie dość, że kupują regionalną za 2,5 to jeszcze stawiają po dziesiątki subdomen... (Ja mam zero).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności