Skocz do zawartości

Szkolenie xrumer


blizzarder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie widzę żeby ktoś w tym temacie obraził kojotka, a wideokonferencja to troche nieciekawa sytuacja na szkoleniu, moze warto zeby ludzie wiedzieli? Nie mniej jednak jezeli o mnie chodzi to szkolenie kojotka jest za drogie, bo nie zyje z pozycjonowania tylko traktuje to bardziej jako hobby. Zaluje, ze na razie nie moge sobie pozwolic na to szkolenie bo podejrzewam, ze jest wartosciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtecki1 - nikt nie urodził się alfą i omegą (a na pewno nie ja)

@blizzarder - jeśli szkolenie kosztuje 300 zł i na nie Cię stać to lepiej idź do knajpy na SEO spotkanie - postaw ludziom kolejkę i więcej się nauczysz niż na takim szkoleniu

@Grisham - jedno że wiedza kosztuje bo to są lata pracy i nauki ale przede wszystkim jeśli każdy by znał te same sztuczki to każda złotówka wydana na takie szkolenie była by złotówką wywaloną w błoto (to samo co szkolenie reklamowane w temacie u Xann-a)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z strony szkolenia: https://xannsem.com/szkolenia/seo_i_pozycjo...wansowane_2_dni

Szkolenie o wartości 1200 zł w promocji

Na stronie zapis:

Nielubiane przez Google metody zdobywania linków

xRumer 7.0

ScrapeBox

xHref 3.3

Article Marketing Robot

SEnuke X

xRumer Pligg Mod

Link Farm Evolution

Publiker

To na czerwono co zaakcentowałem mam 2 pytania:

1 - co to za magiczne narzędzie xHref ? - jak już klonujecie moje wypowiedzi na oficjalniej stronie to z rozwagą (nie ma takiego narzędzia jak xHrefer i miło wiedzieć że jednak ekipa Xanna słucha co mówię - to mój skrót nazewnictwa z szkoleń)

2 - od kiedy do diaska hrefer zdobywa nam linki do strony - dawno już takiej herezji nie słyszałem !! Ale niech będzie panowie i panie według ekipy Xanna wymyślone narzędzie xHref jest narzędziem zdobywającym linki do stron (pogratulować pomysłu)

Jeśli mamy takie herezje na oficjalnej stronie szkolenia (oraz też wklejone w temacie na PiO przez samego Xann-a) pod którym się podpisuje aż 3 szkoleniowców: Artur Strzelecki, Mateusz Dela, Robert Niechciał (jedna z tych osób jest moderatorem na PiO) to niech każdy się 10x zastanowi na co chce wydać kasę

Owszem może to błąd w druku - nie powiem że nie ma takiej opcji (każdemu może się zdarzyć pokopać nazwy) ale litości pomieszać typy softów ?

Hrefer jest narzędziem do tworzenia list potencialnych miejsc gdzie można zostawić linka i bez narzędzi takich jak SB , xR jest całkowicie bez użyteczny - przy pomocy Hrefer-a nie można zdobyć żadnego linka co sugerują ekspiracji od SEO w tym moderator z PiO

Nie będę oceniał samego programu szkolenia jednak w moim odczuciu nie jest warty nawet 400 zł - moje prywatne zdanie

@blizzarder - szkoda kasy na to szkolenie i nadal uważam że więcej się dowiesz za taką kasę na spotkaniu seo niż na w/w szkoleniu. Jakość tego szkolenia stoi pod wielkim znakiem zapytania skoro nie wiedzą o czym mają mówić i do tego jest to zakres tematyki która Ciebie szczególnie interesuje (xRumer)

Nie martwcie się nie będę wam syfił w temacie szkolenia jak to wy czyniliście - nie zniżam się do waszego poziomu. Poprawcie tylko te bzdury i zastanówcie się czy oby na pewno jesteście kompetentni do prowadzenia szkoleń o BHS - więcej nie będę się w temacie szkolenia wypowiadał.

20111225015244.jpg

PS: Jeszcze jedno bo zapomniałem Linkscape to jest tak naprawdę OpenSiteExplorer (ten już jest znany powszechnie) które to znów z kolei należy do SEOMoz-a (najgorsze narzędzie z wszystkich możliwych) - wnioskuję że używacie mało znanych nazw tylko po to żeby pokazać waszą wiedzę i zaciekawić że będą omawiane narzędzia nie omawiane nigdzie wcześniej

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyolbrzymianie!!! Czy to jest szkolenie na GG, skype z kamerką czy bez albo przy stole jeden pies!! Kto jest poważnie zainteresowany szkoleniem to bierze i się uczy. Ważna jest wiedza jaką kto nam jest wstanie przekazać a nie forma tego przekazania. Mogę zadać 100pytań na GG i tak samo się dowiem jak zadając pytania przy stole. Ważne aby osoba udzielająca szkolenie miała wiedzę i potrafiła odpowiedzieć na wszystkie pytania. Kojot taką wiedzę pokazał już nie raz. I jak ktoś jest zainteresowany faktycznie szkoleniem to formą na GG się nauczy. A tutaj większość robi tylko sztuczny tłum i marudzi że przez skype.! A jak by było szkolenie za DARMO przez GG to pewnie każdy by poleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności