Skocz do zawartości

Szkolenie xrumer


blizzarder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Tomek - płacąc za szkolenie 1000-5000zł wymagam pełnego zaangażowania ze strony udzielającej szkolenia. Pytanie ODP. Pytanie ODP. I myślę że zdecydowanie więcej się nauczę płacąc 500zł więcej za szkolenie prywatne niż szkolenie publiczne...

To jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymagam pełnego zaangażowania

Żebyś się nie zdziwił :D.

Pozatym ja nie zauważyłem w szkoleniu Kojotka na liście rzeczy do przedstawienia pozycji : "Pytania od uczestnika szkolenia".

Kojotek przerecytuje ci swojego bloga, reszte przeklei ci z Worda :) i masz swoje szkolenie za 5 kafli...

Dalej upierasz się przy swoim :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomku, to co napisałeś nie jest żadnym argumentem. Skoro jesteś skłonny zapłacić za szkolenie, to przecież nie będziesz na nie szedł aby zagiąć prowadzącego. Skoro to jest Twoim zamiarem, to to nie jest szkolenie dla Ciebie. Dlatego właśnie należy przemyśleć, czy na tego typu szkoleniu można się dowiedzieć czegoś nowego.

PS To jest kolejna szkoleniowa afera :D

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek_25 - szkolenie na skype jest tak samo wymagające uwagi jak szkolenie face to face i niczym się od takowego nie różni - to że polska jest zacofana i 100lat za murzynami to nie mój problem że pewne osoby zatrzymały się w epoce kamienia łupanego (kilka lat temu było nie do pomyślenia żeby na święta nie wysłać kartki pocztowej - teraz starczy mail czy tona innych czynności które zostały zastąpione przez Internet)

Co do samych szkoleń blog jednego spotkania wygląda tak:

1 - pytania do szkolenia z dnia wcześniejszego

2 - sprawozdanie z zadania "domowego"

3 - omówienie tematów na dane spotkanie tutaj mamy teorię z praktyką

4 - omówienie zadania do wykonania na kolejne spotkanie

5 - czas na dowolne tematy

Każde spotkanie może być w 100% poświęcone tematowi który interesuje słuchacza i może całkowicie wybiegać od ram zaplanowanego szkolenia jeśli mieści się w zakresie SEO

Drażnią mnie osoby które nie mają zielonego pojęcia jak wygląda takie szkolenie ale najwięcej mają do powiedzenia wrrrrrr

========================

Zalety szkoleń prywatnych

========================

1 - można rozmawiać o prawdziwych przypadkach

2 - można pokazać praktyczne przykłady

3 - uczestnik szkolenia może pokazać swoje strony

4 - można z uczestnikiem szkolenia rozmawiać o jego stronach i jego problemach

5 - szkolenie można oprzeć w 100% na przykładach uczestnika szkolenia

6 - szkolenie może być oparte na moich przykładach bez używania sformułowań jakieś tam zaplecze a na pytanie ile linków odpowiedzi trochę

7 - szkolenie jest opierane na przykładach realnych klientów a nie np allegro czy też facebook

8 - szkolenie jest dopracowane do INDYWIDUALNEGO poziomu uczestnika :D - nie ma tematów które są mu znane

9 - na szkoleniu są omawiane techniki których NIKT nie poda na publicznym szkoleniu

10 - szkolenie skype jest online i nie ma tu miejsca na ..... - nie wiem na co (sugeruje ktoś że nie znam się na SEO i muszę sięgać do ściąg ? - pomyśl skoro sam opracowuję szkolenie na każde spotkanie to wcześniej mogę skorzystać z ściąg :) )

11 - na szkoleniu publicznym nie pokażesz przy wszystkich swoich problemów i będziesz operował sformułowaniami strona x i fraza z na miejscu 40 a była na 10 dlaczego ?

12 - szkolenie indywidualne ma podpisaną umowę o poufności danych i żadne dane wliczając w to dane uczestnika nie mogą zostać wykorzystane przez szkoleniowca (mnie) co czyni że szkolenie jest dobre i otwarcie się rozmawia - myślę że to 90% sukcesu dobrego szkolenia !

13 - i jeszcze z 20 innych ważnych powodów i argumentów że szkolenie indywidualne jest lepsze niż publiczne + że robione w kawałkach na skype jest lepsze niż jeden ciąg kilku godzinny

Z resztą po co się wysilam na dyskusję z "ex" ekipą xanna

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek a nie myślałeś o tym, by wydać swoje szkolenia w wersji wideo? Myślę, że znaleźli by się zainteresowani na tego typu kursy.

Ja przykładowo nie mam czasu, aby wybierać się w trasy do większych miast i takie kursy byłyby mi na rękę.

Do wielu softów są wydawane takie filmy szkoleniowe, obsługi rumaka można nauczyć się z YouTuba. Swego czasu zakupiłem kurs na allegro z PHP+MySql i w porównaniu do książki, kurs wideo bardziej mi odpowiada (pewnie dlatego, że jestem wzrokowcem+słuchowcem).

Takie kursy można podzielić na mniejsze części, aby można je było kupować po kawałku lub działy które Nas interesują. Ciekawie wyglądał by film+ebook do kursu. Plus tego jest taki, że każdy szkoli się gdy ma na to czas i w każdej chwili może zrobić powtórkę materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek a nie myślałeś o tym, by wydać swoje szkolenia w wersji wideo? Myślę, że znaleźli by się zainteresowani na tego typu kursy.

Nie bo ktoś zrobiłby upload na peba i cała tajemna wiedza poszłaby w p...

Pomyśl trochę ;)

Sorry za oftop, ale @Tomek tak z ciekawości - Tassimo, czy Dolce gusto, bo za mną od wczoraj stoi ten drugi

Tassimo ;).

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MateuszI-generalnie guzik prawda.

Podczas szkolenia GG masz czas na wymyślenie,oszukanie itd. W czasie szkolenia live gdy ktoś zadaje pytanie a na Ciebie patrzy cała sala to jest to zupełnie inne doświadczenie ;). Mam nadzieję, że rozumiesz o czym mówię ;).

Witki mi opadły ;) A powiedz mi co Ciebie obchodzi skąd prowadzący weźmie wiedzę którą Ci przekaże? Jak dla mnie, może z Kojotkiem siedzieć jego pies i pisać mu odpowiedzi na kartce, o ile będą wartościowe. I w 100% popieram Kojotka w kwestii szkoleń skype - ja wiem, że polskim zwyczajem dobrze jest się spotkać, a potem nachlać gębę, ale to jedyna zaleta tego, że ma się prowadzącego "na żywo". No może jeszcze można dotknąć, powąchać...ale takich kursantów to chyba trochę strach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Tomek pisze - peb i po szkoleniu. Ale to oczywiście nie wszystko takie szkolenie nie mogło by zawierać :

1 - moich technik

2 - przykładów z mojego doświadczenia

3 - nie było by przykładów osoby z szkolenia

4 - była by tam wiedza bardzo szeroka czyli o kant rozbić (nie da się omówić wszystkich możliwych tematów szczegółowo)

5 - nie podpisał bym się pod takim szkolenie - lepiej już idź do knajpy więcej się dowiesz niż z takiego kursu

Po szkoleniu uczestnik nie zostaje sam sobie i może liczyć na dalszą pomoc z mojej strony (w granicach zdrowego rozsądku) bo prawda jest taka i zawsze to powtarzam szkolenie szkoleniem ale tylko praktyka uczy i jak zaczniemy wprowadzać wiedzę z takiego szkolenia pojawiają się prawdziwe pytania i wątpliwości. Jedne z referencji z takiego szkolenia (kolejne w drodze będzie tego trochę po nowym roku wraz z podwyżką ceny ;) )

... Dziś jestem po szkoleniu i nie żałuję. Podczas nauki dowiedziałem się wielu nowych dla mnie informacji i uniknąłem ślepych uliczek seo. To co mi się jeszcze podoba to fakt, że nadal zadaje Piotrowi mailem pytania co do pozycjonowania stron moich klientów i jak na razie Piotr cierpliwie na nie odpowiada. To dla mnie bardzo ważne bo jak wiadomo człowiek tak naprawdę uczy się dopiero jak wiedzę pozyskaną na szkoleniu zaczyna wprowadzać w życie bo wtedy rodzą się dodatkowe pytania i problemy do rozwiązania ;) Polecam szkolenie wszystkim którzy chcą solidnie nauczyć się seo.

Tomasz Białobrzeg

mamfirme.pl

Adres strony podany więc łatwo namierzyć człowieka jak ktoś będzie wymyślał że ściema - liczę (kilka osób z PiO już jest też po szkoleniu) że kolejne osoby napiszą o tym ale to już ich indywidualna sprawa

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tworzenie listy AA w SB poświęcam 10 min - szkoda mi czasu na takie bzdury (SB robi ciekawsze listy) i wtedy szczekanie psa jest mile wskazane i wycie bo jest po co (jedna z tajemnic kursów u mnie i NIGDZIE tego się nie dowiesz)

- Tylko ten maleńki fragment tego szkolenia w moim odczuciu jest warty kilka tysięcy złociszków ;) i można sobie pogwizdać do tego jak się patrzy gdy linki nam się robią z takiej listy i myśleć " .... , a ja wiem"

PS: nie mam psa za to mam kotka i synka

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym bardziej szczegółowe opisanie programu szkoleń z xr - bo teraz widać tylko ogólniki z obu stron.

m.in:

Sposoby zbierania list bez ograniczeń ( kilka mln dziennie )

Przeciwdziałanie Pandzie

Masowa, skalowalna metoda indeksacji tematów

Automatyczne tworzenie siatki linków bez mikrozarządzania + integracja z systemem indeksowania

Wspomaganie tworzenia xasów + rozpracowywanie nowych skryptów (EE, wiki)

etc. - według mnie to są podstawy, które powinien znać każdy chcący szkolić innych.

Nie ma sensu jechać na szkolenie gdzie będzie omawiany proces zakładania profili ;)

Obecnie to program szkoleń nie przedstawia żadnych konkretów ;)

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności