Skocz do zawartości

Szkolenie xrumer


blizzarder

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę uczył nikogo kodować - litości są od tego miejsca gdzie można takie mody dostać za FREE lub za drobną opłatą (też omawiam takie miejsca)

Dobre spostrzeżenie dodam do swojego planu szkolenia jako podpunkt

A co do automatyki to ładnie to robisz z użyciem EE i Wiki + edu - thx za dodatkową listę

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie bo ktoś zrobiłby upload na peba i cała tajemna wiedza poszłaby w p...

Pomyśl trochę ;)

Jaka znowu tajemna wiedza? Wystarczy przeciętna inteligencja i przeczytanie instrukcji by nauczyć się obsługi Xrumera, dodatkowo znajomość html'a w stopniu podstawowym lub wtyczka Web Developer 1.1.9 do Firefoxa wystarczą by nauczyć się robić mody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenzura slusznie prawi - automatyzacji EE uzywalismy juz od dawien dawna. Nawet chyba pokazywalismy 1-2 domeny linkowane z tego na 1 szkoleniu w Gda.

Co z tego jak wiekszosc osob nie jest w stanie :

a) wykorzystac wiedzy bo im sie nie chce ... albo nie widza sensu zrobic testu

:P zrobic prostego scrapowania danej platformy

c) przeanalizowac top10 w Usa na kilka "ciekawych fraz"

Mimo ze wiele osob widzialo co robimy to niewiele to klonowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem wcześniej nie będę wam pisał w temacie szkolenia (nie zniżę się do poziomu jaki kilka osób zaprezentowało na moim "szkoleniu") tak więc w tym temacie napiszę gdyż zostałem poniekąd wywołany do tablicy

Chodzi o wypowiedź Xanna w temacie szkolenia: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=974621

Dzięki za spostrzeżenie i podzielenie się opinią na temat tej dodawarki, jeśli autor udostępni licencję to to z miłą chęcią zostanie ona włączona do programu szkolenia.

Hmm a może chodzi o niechęć organizatorów szkolenia do mojej osoby ? - raczej bym tutaj dopatrywał się problemu i od razu pokazuje to albo brak profesjonalizmy (ja niezależnie czy się z kimś kłócę czy nie w strefie biznesu nie mieszam tych tematów - to jest profesjonalne podejście do tematu) opcja dwa osoby wykładające są bardzo nie na czasie i przez ponad rok czasu nie dowiedzieli się że jest nowa najpopularniejsza dodawarka na Polskim rynku i najczęściej polecaną przez użytkowników PiO ? - Którą dodawarkę warto kupić i komentarze dlaczego - klik tak więc mamy tu do czynienia z bardzo nie kompetentnymi wykładowcami których wiedza pochodzi z przed roku co czyni ich wiedzę bezwartościową (chyba tak źle nie jest - prawda Xann?) albo mamy do czynienia z brakiem profesjonalizmu i uprzedzeniami co też nie świadczy za dobrze bo pokazuje że szkolenie będzie bardzo stronnicze i nie będzie pokazywać prawdy - dział SWL zaklepane że e-web jest idealnym SWL-em do wszystkiego ? :P

Oczywiście rozumiem że organizatorów nie stać na zakup dodawarki (każdy kiedyś zaczynał) i mogę udostępnić wam licencję - chodź i tak wiem jaki będzie wynik waszych obserwacji (ale tak to bywa w życiu) - Zapraszam na PW celem otrzymania licencji na OmniADD v5+ całkowicie za darmo

Tak więc chciałem się też dowiedzieć czy mamy tutaj do czynienia z brakiem wiedzy czy profesjonalizmu ze strony szkoleniowców - pytanie kieruję do Xanna lub Moda

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki, bardzo proszę darować sobie jakieś prywatne wycieczki przy okazji tego (jak również innych) tematu.

Temat otwieram, gdyż uważam, że jest ciekawy, chociaż nie wiem jeszcze, czy dział 'pogaduszki' jest odpowiedni :blink:

Jednocześnie informuję, że troszkę posprzątałem - wydaje mi się, że sprawiedliwie, ale to moja subiektywna ocena - i będę miał oko na ten temat: jak się komuś śpieszy do urlopu od postowania na PiO: śmiało, możecie się nawzajem obrażać :)...

A wracając do tematu szkoleń z tych jakże interesujących mnie narzędzi mam pytanie do Xanna w związku ze szkoleniem:

a mianowicie jak to się ma do tego, bo mam wrażenie jakiejś niekonsekwencji, bądź konieczności przyznania, że "być może nie miałem racji" - w końcu tylko krowa nie zmienia swoich poglądów.

Tomku, bardzo Cie proszę o słowo komentarza. Będę wdzięczny, bo Klienci często mi linkują do wspomnianego bloga z pytaniem, czy aby wiem coś w tym temacie :rotfl:

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również interesuje mnie ta kwestia - rok temu xann wypuścił kampanię przeciw xrumerowi - podlinkował wpis e-webem na hasła "xrumer", "xrumer blast" etc. - do dzisiaj rankuje na większość haseł powiązanych z tym softem.

Każdy kto spojrzy neutralnie na komentarze pod artykułem dostrzeże dziwne ich ukierunkowanie - nagle każdy kto użył tego oprogramowania łapał filtry :-)

Dodatkowo, na PiO miał miejsce ustawiony test Xrumer vs Adderek ( ten z duplicate content ).

A teraz mamy okazję udać się na szkolenie z Xrumera właśnie do siedziby Xann? Firmy, która twierdziła(twierdzi), że użycie go "grozi śmiercią"? :blink:

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony, nic by się nie zmieniło, jakby tam było "Nielubiane przez Xanna" albo "Nielubiane przez naszą firmę"... Natomiast moim zdaniem google identycznie "nie lubi" linków z xrumera, co z swli :blink:. Ale być może opinia Tomka jest inna i chętnie ją poznam.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program szkolenia sugeruje że xRumer jest dobrym narzędziem bo poświęcono mu aż 3 pkt :

1 - xRumer

2 - xHref - niestety Fikas nie poprawi gafy i będzie się upierał przy wykorzystywaniu MOJEGO nazewnictwa programu oraz utrzymywał że ten program pozyska nam linki

3 - xRumer + MOD Pligg

Tak więc 3 na 8 pkt o zdobywaniu linków mówi nam że będzie mu sporo czasu poświęcone co musi oznaczać że jest dobrym softem.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności