Skocz do zawartości

Pięciotysięczny SEO Adder!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Znajdz szczegoly ktorymi roznia sie te aukcje:

https://allegro.pl/15-taniej-adder-8-skutec...1995175581.html

https://allegro.pl/pieciotysieczny-seo-adde...2010070957.html

dla tych co im sie nie chce wchodzic :

aukcja 1 (1 dzień do końca - 27 grudzień, 11:38:54)

Firma Enterso od 2006r. pomogła już 4000 firm przy promocji w Internecie!

Dołącz do ponad 4.000 firm w Polsce i na świecie, które dzięki Adderowi wspięły się na szczyt wyników Google.

aukcja 2 (9 dni do końca - 3 styczeń, 16:43:57)

Firma Enterso od 2006r. pomogła już prawie 5000 firm przy promocji w Internecie!

Dołącz do prawie 5.000 firm w Polsce i na świecie, które dzięki Adderowi wspięły się na szczyt wyników Google.

W tym tempie w lutym będzie sprzedaż 10.000 licencji :D

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie adwords, na pewno mailingi, na pewno allegro (na starym koncie okolo 800 komentarzy od kupujacych), dodatkowo lista firm i ich komentarzy jako referencje. Dla wielu osob dodawarka do katalogów = adder, a nawet najlepsza dodawarka = adder

@Paweł

Ja tutaj nie widze aż tak dużej sprzeczności, takze wydaje mi sie ze jednak ta liczba 5000 sztuk nie jest az tak bardzo oszukiwana (jesli w ogole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie cwaniakujcie bo addery 1-5 były naprawdę spoko i dużo się ich sprzedało :D (ale cóż jest tu dużo psełdoznaców którzy z automatów znają tylko omni adda v5 :) ).

Sam jak zacząłem zabawę 4lata temu to ostro klikałem w 3wersji addera.

Swego czasu program był naprawdę fajny i przydatny. Niestety potem wyszło jak wyszło...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem zabawę adderem 3 i istotnie dał wtedy dużego kopa. Parę stron udało się wybić. Niestety czasy się zmieniają. Obecnie paczka z adderem leży gdzieś na mailu i nawet nie mam na tyle motywacji, żeby sprawdzić co takiego wymyślili w najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak abstrahując od głównego tematu - czytam forum od dłuższego czasu i pragnę zakup takiego programu do poprawienia pozycji (nie mam już czasu na ręczne bawienie się w zdobywanie linków) - CO KUPIĆ bo ile opini tyle przeciw i tak naprawde nie mam pojęcia, oczywiście program do promocji zaledwie 6 stron internetowych z kilkoma podstronami w subdomenach też kilka stron linkujących na te ważne a moje strony w stopce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używałem adderów za starych dobrych czasów i byłem z nich w miarę zadowolony. Korzystałem z nich aż do wersji 6, a później był już tylko płacz i zgrzytanie zębów. Teraz już niestety nie poleciłbym nikomu zakupu oprogramowania od tej firmy. Szkoda pieniędzy.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marketing szpetany" :) Pod 90% filmów na YT dotyczących tematyki SEO są komentarze zachwalające Addera. Do tego na każdym forum poza PiO (większość z nich półżywa, z półżywymi moderatorami) tematy w których jakiś pacjent rozmawia sam ze sobą chwaląc Addera pod niebiosa :)

Tak z ciekawości - wie ktoś ile Kojotek sprzedał OmniiAddów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Po Szczecinie jeździ żółta skoda i na bagażniku ma napis adder8 smile.gif

Chyba już nie, bo była jakiś czas temu na allegro :)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności