Skocz do zawartości

Pięciotysięczny SEO Adder!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
"Marketing szpetany" ;) Pod 90% filmów na YT dotyczących tematyki SEO są komentarze zachwalające Addera. Do tego na każdym forum poza PiO (większość z nich półżywa, z półżywymi moderatorami) tematy w których jakiś pacjent rozmawia sam ze sobą chwaląc Addera pod niebiosa ;)

Sprawdziłem kilka, faktycznie spora kampania i to od dawna. Np. tutaj:

https://www.forumnasze.pl/topics26/publiker...sze-vt20076.htm

Świeżak wywołuje temat, Ptaq wyraża opinię, a potem wszyscy chwalą addera i znikają z forum po pierwszym poście. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wiarygodny post : D ( użytkownik ilość postów - 1 )

Witam!

Ja natomiast od pół roku używam Addera i jestem z niego bardzo zadowolony. Wypromował moją stronę do pierwszej 20 w te 6 miesięcy, zakup zwrócił mi się wielokrotnie nie mówiąc już o tym, że w gruncie rzeczy dużo nie kosztował. Konfiguracja też nie była jakoś specjalnie trudna. Szczerze mówiąc to nie wiem jaki problem z tym mają na PiO, ale z tego co widziałem w tym temacie to trzech trolli na okrągło roznieca flejm o to samo, ich opinia niezbyt mnie przekonywała do niekupienia tego programu.

Ze swojej strony mogę go śmiało polecić!

;) styl pisania ( na moje oko) bardzo podobny do tego co na stronie producenta :) kabaret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem kto to pisze/pisał :) Kiedyś szukałem zleceniodawcy do wykonania podobnego zadania u siebie na forum (pisanie postów) i od jednego z potencjalnych wykonawców dostałem w portfolio linki do for gdzie prowadzą kampanie dla Enterso :) Pewnie to nie jedna firma/freelancer pisze te posty ;)

Jakby wydali tą kase na udoskonalanie produktu zamiast niewiarygodny PR, lepiej by na tym wyszli ... Przyglądam się Enterso i widzę zgon produktu oraz tragiczne próby ratowania wizerunku. Tego nie są w stanie naprawić spamerskie posty nazywane "marketingiem szeptanym" ... Poziom świadomości użytkowników wzrósł i raczej z dużą dozą niepewności kierują się obecnie wpisami na forach. Zapewne generuje to jakiś tam % sprzedaży, skoro to robią. Bo normalna konkurencja z działającymi produktami typu Publiker czy OA nie jest już możliwa dla Addera.

Zamiast produktu jest opakowanie.

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma ta zrobiła pewien myk o którym nikt chyba nie pisał albo nie zauważył - przekształcili spółkę cywilna (jaką byli na początku) w zoo ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred, powiem więcej widziałem ogłoszenie ze chcial sprzedać to zoo jeśli się nie mylę to za 2 mln ZL.

Całkowita wartość spółki 2mln złotych.

BILANS

Aktywa

Wartości niematerialne i prawne:

Adder genialne narzędzie SEO 1mln 500 tyś.

Sory mam zaliczenie z rachunkowości ćwiczę sobie :D

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówta co chceta ja tam uzywam Addera Semi 6 (z upgrade do 8) i mam inną opinie, ale żeby nie być zlinczowny zostawię ją dla siebie powiem tylko jest lepiej :D

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było na jakimś portalu biznesowym, włącznie z foto prezesa, ale szczegóły nie pamiętam tej okazji.

Na biznesforum gdzieś to jest - widziałem jakiś rok temu. Najpierw koleś szukał inwestora jak zaczynał a po kilku miesiącach, jak już mu się udało wiele

tego sprzedać, to chciał sprzedać firmę (pisał, że jakiś biznes w USA otwiera z tego co pamiętam), która rzeczywiście była już wtedy przekształcona w spółkę ZOO jak słusznie zauważył @zgred.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy tu zauwazyli to do wersji 5 Adder byl spoko. Glownie przez to, ze jak byla wersja 3 to swietnie funkcjonowaly qlweby, a dodawanie do nich to proscizna, wiec adder mial znakomite efekty. Pewno z polowe licencji jak nie wiecej wtedy zostala sprzedanych.

Pozniej faktycznie byly oferty sprzedazy i cale wyliczenia pokazane. Wg mnie autor czul, ze bedzie juz slabo ze skutecznosci i nie mial dalszego pomyslu i czasu na rozwoj softu. Ktos to kupil i myslal ze zarobi drugi milion ale pozniej to juz byla dla Addera droga w dol. Zobaczcie, ze praktycznie nie bylo dodawania obslugi nowych skryptow tylko caly czas to samo i tysiace bledo juz na poziomie instalacji przy 7.

Ktos pewno nabyl ten biznes tylko nie wiedzial, ze taki soft trzeba stale updateowac i jego informatycy sobie nie poradzili z tym zadaniem. Poza tym chyba nie ma tam nikogo bardziej rozgarnietego od SEO, kto by im jakas sciezke rozwoju pokazal.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy tu zauwazyli to do wersji 5 Adder byl spoko.

Do wersji 6 ;)

Później kupiłem update do 7 i zwróciłem bo dno totalne, a teraz kupiłem 8 jestem więcej niż zadowoloy

Adder daje sanki i jednego konia ale żeby pociągnąć kulig efektowanie potrzeba kilka koni (różne i aktualizowane bazy katalogów) oczywiście jedne sanki nam nie wystarczą więc trzeba dodać kolejne (konfiguracje stron), a że sanki muszą być nierdzewne (dobra konfiguracja) to już inna bajka osoby, które tego nie roumieją nigdy nie wycisną z tego skryptu tyle co należy i będą narzekać

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności