Skocz do zawartości

SEO Katalog


Yeden

Rekomendowane odpowiedzi

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage fakt ze wlasciciel niejaki Bysiu (a wnioskuje to po adresie www jaka ma w profilu niejaki piotreek) [https://bysiu.info/tnews.php] wylecial z hukiem z pewnego branzowego forum za pewnie podobne zachowania to nie dziwi mnie ze probuje zintensyfikować swoje dzialania, jesli to ten sam gosc to jego najbardziej ulubionym sposobem pozycjonowania jest... spamowanie via GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage fakt ze wlasciciel niejaki Bysiu (a wnioskuje to po adresie www jaka ma w profilu niejaki piotreek) [https://bysiu.info/tnews.php] wylecial z hukiem z pewnego branzowego forum za pewnie podobne zachowania to nie dziwi mnie ze probuje zintensyfikować swoje dzialania, jesli to ten sam gosc to jego najbardziej ulubionym sposobem pozycjonowania jest... spamowanie via GG

masz racje, właścicielem domeny sut.pl jest bysiu, ale katalog jest kogoś innego, już poinformowałem go o błędzie.

katalog jest na darmowym serwerze, na którym jeśli nie ma pliku do którego chcesz się odwołać pokazuje się strona z linkami do stron erotycznych, właściwie to serwer przeznaczony jest wyłącznie na promocje stron erotycznych, ewentualnie na strony z własnymi płatnościami cashbilla, i pewnie niedługo zostanie usunięty przez adminów

foot.gif

Programista PHP / sql www.grzelka.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieszałeś coś ostatnio w kodzie skryptu? Albo w htaccess?

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec prosilbym o sugestie co zmienic :]

przeczytaj regulamin cashbilla, oto skrócona wersja

Hotowana strona musi spełniać poniższe warunki:

* być zgodna z prawem polskim.

* zawierać choć jedną reklamę obsługiwanego przez nas serwisu

foot.gif

Programista PHP / sql www.grzelka.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jesteście przy temacie "katalog SEO" to może ktoś mi wytłumaczy co to za ustrojstwo: e-katalog.5y.pl

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności