Skocz do zawartości

Skrypt katalog - kategorie


S3ntin3l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Piszę zaawansowany skrypt katalogu i mam pytanie do Was.

Czy jest sens robienia kategorii 3-rzędu (w zwykłych katalogach są kategorie 2-rzędu, chyba tylko w indexu są 3) biorąc pod uwagę, że wyniki będą zbliżone jak w przypadku systemu tagów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pmyśl także o przyporządkowaniu jednej podkategorii do kilku kategorii głównych. Tak jak ma to miejsce np. w katalogu onetu. Przykład: podkategoria "hodowle zwierząt" może być w kategoriach głównych: "Firmy według branż" i "Przyroda i zwierzęta"

Albo jescze lepiej na zasadzie kategorii powiązanych, np. podkategoria "Firmy według branż >> Ubezpieczenia" powiązane z "Motoryzacja >> ubezpieczenia komunikacyjne", "turystyka >> ubezpieczenia turystyczne"

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzdera, dokładnie, takie skróty do kategorii były już w Cncat 2.0 (np. katalok.pl) warto to zrobić, nie trzeba wtedy duplikować niepotrzebnie kategorii dla zachowania logiki struktury.

Przykładowo w https://x.berith.pl/przyklad1 masz "Firmy wg branż" który jest tylko skrótem do kategorii głównej a nie podkategorią.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoreander - ooooo o widzisz, dokładnie o to mi chodziło :), aż muszę sobie w wolnej chwili obejrzeć ten skrypt.

@S3ntin3l - nie wiem, nie znam się, ale skoro pytasz to (p)odpowiadam :) wszystko zależy od tego w którym miejscu Twój zaawansowany skrypt ma sie znaleźć na linii katalogi spamy --- katalogi dla ludzi.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności