Skocz do zawartości

PeakClick


Olczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozum że dla mnie i pewnie dla większość userów na tym forum wypłata w wysokości $9 miesiecznie to strata czasu. Dlatego ja (pewnie ktoś jeszcze) nie uważam tego jako forma jakiegokolwiek zarobku

Błędne wnioski... Oczywiście - spora grupa uzytkowników zarabia kwoty jakie opisujesz. I ma z tego radość - bo czemu im jej zabraniać ? Są i inni, których sumy na koncie są rzędu 5 i 6 cyfrowych kwot.

W get-paid można się bawić jak sie ma 13lat, a najwiekszym zmartwieniem jest matura. A jeśli zaliczasz się do tej grupy ludzi to sorry, ale pogadamy za kilka(naście) lat o pieniądzach

Kolejny błędny wniosek. Na dedektywa się jednak nie nadajesz :P

Jednak pokusiłbym się o stwierdzenie, że osobą wywyższającą się w tej dyskusji jesteś właśnie TY - jako osoba "zarabiająca" kilka dolarów miesiecznie na czytaniu emaili - "rzuca się" w dyskusji na temat e-biznesu liczonego w tyś euro dziennie

Gdzie te kilka tysięcy euro dziennie ? Nie doprowadzaj mnie do śmiechu (a może rozpaczy ?) - kraina fantazji leży stąd w odległości 7 gór, 7 lasów... Tymczasem zejdź na ziemię - z tej perspektywy może wszystko jest ciut bardziej szare, ale za to rzeczywiste.

ech... co mnie tam maluczkiemu brać udział w dyskusji, a raczej się w niej "rzucać"... :D

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W get-paid można się bawić jak sie ma 13lat, a najwiekszym zmartwieniem jest matura. A jeśli zaliczasz się do tej grupy ludzi to sorry, ale pogadamy za kilka(naście) lat o pieniądzach

Kolejny błędny wniosek. Na dedektywa się jednak nie nadajesz :P

Ok, jeśli jesteś pełnoletni i interesuje Cie get-paid.....

Jednak pokusiłbym się o stwierdzenie, że osobą wywyższającą się w tej dyskusji jesteś właśnie TY - jako osoba "zarabiająca" kilka dolarów miesiecznie na czytaniu emaili - "rzuca się" w dyskusji na temat e-biznesu liczonego w tyś euro dziennie

Gdzie te kilka tysięcy euro dziennie ? Nie doprowadzaj mnie do śmiechu (a może rozpaczy ?) - kraina fantazji leży stąd w odległości 7 gór, 7 lasów... Tymczasem zejdź na ziemię - z tej perspektywy może wszystko jest ciut bardziej szare, ale za to rzeczywiste.

ech... co mnie tam maluczkiemu brać udział w dyskusji, a raczej się w niej "rzucać"... :D

Kolejny przykład że gó**o wiesz na temat e-biznesu!

To że nigdy nie zarobiłeś 10tyś euro w miesiąc nie znaczy ze takich pieniędzy nie można zarobić. Jeden z moich najlepszych miesięcy wyniósł nieco ponad $5.000 i jestem przekonany że zrobienie kolejnych 5 jest możliwe.

Wyłączam się z dyskusji bo mam ciekasze rzeczy do roboty.

Nudzisz....

>> Twoja stopka: "400 PLN w 4 miesiące"

>> Moja odpowiedź: Byznesmen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeśli jesteś pełnoletni i interesuje Cie get-paid.....

tak, ponieważ traktuję to jako hobby a nie jak sprawa życia i śmierci, o czym jak widzę wszyscy w pogoni za $$ zapominacie

>> Twoja stopka: "400 PLN w 4 miesiące"

>> Moja odpowiedź: Byznesmen

taaaa, a było o słomie w butach ...

To tylko jeden z programów. Zaangażuj się w 10 i pomnóż. Nikt również nie zabrania poświęcenia czasu na 100 takich systemów - również polecam tabliczkę mnożenia

No ale jak pisalem - radość z małych rzeczy to obecnie dar

Wyłączam się z dyskusji bo mam ciekasze rzeczy do roboty

Odetchnąłem z ulgą - traciłeś tu na mnie czas i tysiące euro. Sorry, nie mogę Ci tego wynagrodzić - po prostu mnie "byznesmena" nie stać - wybacz :D

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład że gó**o wiesz na temat e-biznesu!

To że nigdy nie zarobiłeś 10tyś euro w miesiąc nie znaczy ze takich pieniędzy nie można zarobić. Jeden z moich najlepszych miesięcy wyniósł nieco ponad $5.000 i jestem przekonany że zrobienie kolejnych 5 jest możliwe.

Wyłączam się z dyskusji bo mam ciekasze rzeczy do roboty.

Nudzisz....

>> Twoja stopka: "400 PLN w 4 miesiące"

>> Moja odpowiedź: Byznesmen

Jeśli myślisz że get paid to tylko maile, to jesteś w błędzie. Get paid jest początkiem pewnej drogi w ebiznesie, zaczynają tak jak to napisałeś 10-13 latkowie, starsi też się w to bawią. Droga ta wiedzie przez maile, programy partnerskie po forex, programy inwestycyjne, ad sense i inne poważniejsze sprawy, tak więc to nie tylko maile, maile to początek.

Śmiać mi się chce jak piszesz z taką pogardą o innych, nie mając pojęcia co robią, najśmieszniejsze jest to że właśnie 13-18 latkowie potrafią zarobić sporo (okolice 500$ na miesiąć) a nawet i więcej od tego co podałeś.

Nikt kto zarabia wiecej jak 500 papieru na miesiąc nie będzie się tym jednak chwalił, bo i po co? Jeśli tacy ludzie coś podają ze swoich zarobków, to są to właśnie śmieszne sumy.

Nie masz nawet zielonego pojęcia jakimi pieniędzmi się tu obraca, sumy które podałeś są śmieszne (5000$), oczywiście nie dla wszystkich, ale tyle to ci "lepsi" w get paid inwestują dziennie.

Nie pisz więc na temat o którym nie masz pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get paid jest początkiem pewnej drogi w ebiznesie... ..Droga ta wiedzie przez maile, programy partnerskie po forex...

Sorry, ale wymieniłeś znaczną część całego e-biznesu. (czytaj cały post usera CAN)

Jeśli dla Ciebie program partnerski to get-paid to....

Nie pisz więc na temat o którym nie masz pojęcia.

Jak znajdziesz różnice pomiędzy dobrym standardowym programem partnerskim a czytaniem e-maili, klikaniem w bannery, oglądaniem płatnych reklam to dopiero wtedy kontynuuj swoje wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich najlepszych miesięcy wyniósł nieco ponad $5.000 i jestem przekonany że zrobienie kolejnych 5 jest możliwe.

Skoro twoj najlepszy miesiac wyniosl 5.000 $ to nie rozumiem dlaczego tak nonszalancko podchodzisz do GetPaidu skoro jest wiele osob, ktore zarabiaja tyle samo, a czasem sporo wiecej.

Wszystko rozchodzi sie o to, ze o GetPaidzie jest wyrobiona pewna opinia, ktora nie koniecznie jest prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedynym sposobem, jak napisał AdSenseLab, zarobienia na Getpaid to założenie takiego systemu :(

Głównie dlatego, że znaczna część z tych firmy to zwykli [ nierzetelni partnerzy ], którzy nie płacą użytkownikom. Po drugi sama idea tych systemów nie ma sensu. Ludzie którzy odbierają takie płatne maile szukają tylko linku do zaliczenia 0,0001 centa. W takich systemach skutecznie mogą się reklamować tylko inne firmy Getpaid :D

Własny sklep internetowy dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozchodzi sie o to, ze o GetPaidzie jest wyrobiona pewna opinia, ktora nie koniecznie jest prawdziwa.

Opinia jak najbardziej słuszna, gdyż osoby wystawiające ową opinię, włącznie ze mną mają na myśli e-biznes na przyzwoitym poziomie profesjonalizmu - chociażby program partnerski, w którym bez wiedzy na temat skutecznych technik reklamy, języka manipulacji, umiejętności sprzedawcy wiele nie osiągniesz.

Po drugi sama idea tych systemów nie ma sensu. Ludzie którzy odbierają takie płatne maile szukają tylko linku do zaliczenia 0,0001 centa. W takich systemach skutecznie mogą się reklamować tylko inne firmy Getpaid :(

Otórz to. Jaka wiedza jest Ci potrzebna do kliknięcia w link? $5000 może zarobić ale właściciel tego systemu. A jeśli znasz kogoś ze zwykłych userów, który zarabia $5tys to podaj mi na PW email do tej osoby, z chęcią zamienię kilka słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia jak najbardziej słuszna, gdyż osoby wystawiające ową opinię, włącznie ze mną mają na myśli e-biznes na przyzwoitym poziomie profesjonalizmu - chociażby program partnerski, w którym bez wiedzy na temat skutecznych technik reklamy, języka manipulacji, umiejętności sprzedawcy wiele nie osiągniesz.

I znów błędna opinia. Czym różni się program partnerski od zarabiania na mailach ? Przedmiotem zarobku. Natomiast wszelkie inne aspekty są łudząco podobne. I tu i tam chodzi o to aby dotrzeć do jak największej grupy potencjalnie zainteresowanych osób. I tu i tam potrzebujesz do tego rzeczy które poruszasz - techniki reklamy, języka manipulacji i umiejętności sprzedawcy.

Im lepiej to zrobisz, im bardziej przekonasz odbiorcę reklamy - tym większa szansa na zysk.

Metody w obydwu przypadkach są niemal tożsame. I tu i tam można spotkać różne poziomy profesionalizmu i odcienie błyskotliwości. Skąd więc ta pogarda ?

Pielęgnujecie mity jednocześnie nakładając sobie klapki na oczy i blokując możliwości dodatkowych zysków.

$5000 może zarobić ale właściciel tego systemu. A jeśli znasz kogoś ze zwykłych userów, który zarabia $5tys to podaj mi na PW email do tej osoby, z chęcią zamienię kilka słów.

Get-paid jak juz zauważył CAN to nie tylko odbieranie maili. Możliwości są dziesiątki, obecnie największe pieniądze (rzędu tych wspomnianych) zarabia się w surfach, choć z pewnością inwestycja wiąże się z ryzykiem.

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów błędna opinia. Czym różni się program partnerski od zarabiania na mailach ? Przedmiotem zarobku.

Czy ty widzisz co piszesz? Przedmiot zarobku = wszystko.

Czym się różni zarabianie jako kasierka = nabicie produktu na kase (=kliknięcie w link, autosurf), od dealera samochodowego = i tutaj mowa o technikach wymienionych wcześniej (=program partnerski - sprzedaż konkretnego produktu) ?

Różni się przedmiotem zarobku = sposobem zarobku = sposobem zarabiania.

Czyli wszystkim, poza tym że to i to wykonujesz online. Oto jedyna wspólna cecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w tym tkwi właśnie słabość Twojej filozofii...

Podejście jakie reprezentujesz (bierne kliknięcie w mail bez próby realizacji własnych reklam, skupiania pod sobą poleconych, czyli znów - techniki sprzedaży i reklamy) osadziłoby Cię na samym dole tego biznesu w formie niewolnika klikającego na innych.

Trzymając się przykładu - byłbyś dealerem/sprzedawcą który nie mógłby powiedzieć nic więcej o modelu auta jaki stoi w salonie ponad to co jest napisane na kartce o jego osiągach. Po miesiącu wyleciałbyś z salonu z kiepską opinią na piśmie.

Chodzi bowiem nie o stanowisko, ale o podejście do pracy. Kreatywność tkwi (albo i nie) w człowieku, a nie w stołku na jakim zasiada.

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności