Skocz do zawartości

Firefox 11


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o flashu. Na niektórych stronach zdarza się, że obciążenie procesora przez otwartą stronę w Firefoxie z bannerem we flashu wzrasta nawet do 20% - sprawdzane wielokrotnie, po znalezieniu i zamknięciu takiej zakładki wszystko wraca do normy. Sam nie wiem dlaczego jeszcze korzystam z Firefoxa - z przywyczajenia (korzystam jakoś od 2004) czy może dlatego że ciężko o lepsze, nieszpiegujące alternatywy.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularna przegladarka PDF to niestety straszny "spowalniacz komputer-a"

Ja tam sobie wolę jednak uruchamiać PDF-y na zewentrz przegladarki :)

Co do tego "bajreu 3D" to w sumie niegłupie , mogło by się to wszystko jeszcze "ruszać" i "tanczyć" dla wiekszebo bajeru :)

Sam nie wiem dlaczego jeszcze korzystam z Firefoxa - z przywyczajenia (korzystam jakoś od 2004) czy może dlatego że ciężko o lepsze, nieszpiegujące alternatywy.

Prawdopodobnie dlatego że nie wymyślono nić co by w takim samym stopniu albo wiekszym spełniało by Twoje wymagania , przynajmniej ja tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2002r. do 2004r. korzystałem z IE i Mozilli. Od 2004r. tylko Opera. A Firefoxa mam tylko do debugowania stron www. ;)

Sonia - czasami dla późniejszej wygody jest warto trochę przecierpieć. :)

ps. do PDF'ów polecam Foxit Readera. I polecam tak jak Maximus Marius - nie otwierać ich w przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenie robi swoje... Od lat używam Firefoxa i jakoś nie chce mi się próbować np. Chrome...

no i błąd, bo aktualnie Chrome jest najszybszą i jedną z mniej zasobożernych przeglądarek... ja po latach używania Firefoxa przesiadłem się na Chrome i nie żałuje... a wręcz polecam Wszystkim!

Webpiksel.pl - strony internetowe dla firm z Płocka, Włocławka, Mławy, Płońska i Ciechanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i błąd, bo aktualnie Chrome jest najszybszą i jedną z mniej zasobożernych przeglądarek... ja po latach używania Firefoxa przesiadłem się na Chrome i nie żałuje... a wręcz polecam Wszystkim!

Ja trzy razy próbowałem. Jednak brak sensownego FireBuga odrzucił automatycznie :-)

Blog Technologii WWW: DailyWeb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i błąd, bo aktualnie Chrome jest najszybszą i jedną z mniej zasobożernych przeglądarek... ja po latach używania Firefoxa przesiadłem się na Chrome i nie żałuje... a wręcz polecam Wszystkim!

W sumie potwierdzam. Jednak sam na codzień używam FF, ale do "zadań specjalnych" odpalam chrome.

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności