Skocz do zawartości

Firefox 11


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

-Firefox coraz bardziej muli, ma coraz więcej nie potrzebnych rzeczy. Przy dużej ilości otwartych kart zużycie ram (zresztą procka chyba też) szalało.

-Chrome; nic do tej przeglądarki nie ma po za tym że po zamknięciu klapy laptopa przerywa ściąganie i nie da się wznowić a na operze nie mam z tym problemu.

-Opera działa szybko, ma wszystko czego potrzebuje. Dobra opcja opcja: Karty -> Nowa karta prywatna a w firefoxie gdy przechodzimy "w tryb prywatny" to zamyka nam przeglądarke i wszystkie otwarte zakładki do póki nie wrócimy znów do "normalnego trybu". Większość wtyczek można znaleźć takich samych na FF i Operę np. SeoQuake etc.

Nie wiem jak w FF ale w operze np. mamy przycisk "zakmnięte karty" gdy przez przypadek zamkniemy nie tą kartę możemy ją w każdej chwili przywrócić

Od zawsze korzystałem z FF natomiast od 2 lat używam Opery i jestem bardzo, bardzo zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności