Skocz do zawartości

Dla przypomnienia od jutra cały nasz dochód idzie na podatki


Kesera

Rekomendowane odpowiedzi

Może podatki nie są więc takie złe i nie ma co narzekać?

Podatki to zło. Ja znam dużo ludzi, którzy oszukują i pobierają dotacje, zapomogi, których nie powinni otrzymać a ludzie, którzy faktycznie klepią biedę mają jeszcze gorzej...

Poza tym dzięki zapomodze ludzie siedza w domach zamiast coś robić pożytecznego...

Ktoś pisał, że w Szwecji są duże podatki i powinniśmy je podnieść żeby mieć raj jak Szwedzi.

Szwecja ma rozwiniętą i stabilną gospodarkę jednakże praktycznie się nie rozwija.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400953_320622817959044_100000339847234_1058452_1097765624_n.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, im dłużej żyję tym mam mniejszą wiarę w uczciwość polityków. Robiłem coś dla Frasyniuka, abstrachując od oceny tego gościa bardzo interesującym było dowiedzieć się jak pracuje Sejm, że się tak wyrażę, od zaplecza. Jak się pewnie spodziewacie masakra po prostu...

Mniejsza jednak z tym. Zwrócił mi uwagę na interesujący aspekt- przedstawicieli jakich grup zawodowych jest w Sejmie najwięcej- lekarze, nauczyciele, rolnicy plus emeryci. Brak przedsiębiorców ponieważ zajmują się swoimi biznesami i nie mają czasu na dreptanie po korytarzach na Wiejskiej.

Stąd m.in brak radykalnych zmian w budżetówce a przeciętny właściel firmy kopany jest po du**e. Ludzie zdolni nie idą do polityki bo po co? Trzaskają kasę na swoim lub tam, gdzie są świetnie opłacani.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zdolni nie idą do polityki bo po co? Trzaskają kasę na swoim lub tam, gdzie są świetnie opłacani.

:brawa: Święte słowa i niestety tak to jest. Dla mnie wprost niepojętym jest, jak posłem może być ktoś kto nie ma wykształcenia prawniczego i/lub ekonomicznego. Nie twierdzę absolutnie, że bycie magistrem ekonomii świadczy o czymkolwiek (zwłaszcza obecnie), ale i tak nieźle ograniczyłoby ilość jełopów zajmujących się polityką bo...nie potrafią nic innego. Polityką powinni się zajmować wyłącznie eksperci z określonych, ważnych dziedzin - nie każdy. Ale cóż, demokracja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc socialna w polskim wydaniu wygląda mniej więcej tak, Kowalski zarabiający 2.500 netto płaci CO MIESIĄC drugie tyle państwu łącznie z ZUSem, w zamian jak straci pracę do dostanie zasiłek z UP w wysokości 500 netto przez pół roku, potem może dostanie coś z MOPSu mimo że za sam wynajem mieszkania płaci 1000 miesięcznie. Zęby leczy w prywatnej przychodni bo w państwowej wstawiają plomby z rtęcią, w szpitalu wyląduje może z 2 razy w życiu, jeśli straci rękę to państwo da mu drewnianą grabę bo nowoczesne protezy za 50.000 są za drogie, a emeryturę będzie pobierał statystycznie przez 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności