Skocz do zawartości

Krav Maga (Trenujecie?)


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Naszło mnie na spełnienie noworocznych postanowień i obiecałem sobie od nowego roku zadbać o kondycję (tak tylko basen i rower) i poćwiczyć.

Czytałem sporo dobrego o krav madze ale ktoś z forumowiczów może ma jakieś za i przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

2 rok trenuje i naprawdę , naprawdę polecam

Wysiłek jest na tyle duży ,że jak wychodziłem z treningu to musiałem siedzieć przynajmniej 10 min w szatni ponieważ nogi odmawiały posłuszeństwa

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to trudne znaleźć miejsca gdzie tego uczą, bo to ponoć bardziej jest dla służb mundurowych , dobrze mówię? :)

I czy rzeczywiscie takie krav mage przydaję się na ulicy? - wiadomo jak jest;p

Czy kiedykolwiek spędziłeś miłe chwile przed ekranem komputera? Internetowa gra Tibia IP Changer pokaże Ci wirtualne krainy które i Ty musisz zwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kravce dla cywilów masz wszystko począwszy od stójki po przez parter aż do pistoletu, noża, obroną przed tzw. tulipanem itd.

Zasadniczo w krav maga nie ma zasad, a taktyki obron są skonstruowane tak aby niosły jak największy ból.

EDIT:

Szukaj sekcji w Twoim rejonie

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniec2: pomyśl nad boksem. Jak mieszkasz blisko Bemowa (wydaje mi się że mieszkasz w Wawie tak ?) polecam CWKS. Spotkasz tam dobrych fachowców , a nie pseudo trenerejro od jakiś dziwnych sztuk(?) walki. Liczy się samorozwój. A jeśli zapasy to genialnym trenerem jest (treningi na AWF (Bielany) https://www.kostecki-zapasy.pl . Fachowiec nie z tej ziemi i super człowiek (Brat ćwiczył u Pana Roberta) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponieważ , trenowałem przez kilka lat boks z dobrymi wynikami, a pewnego razu zostałem złożony przez człowieka który tańczył pięściami i nogami jak szalony - nie wiem cóż to za sztuka walki była :) , na dodatek był 2x razy mniejszy ode mnie :)

Czy kiedykolwiek spędziłeś miłe chwile przed ekranem komputera? Internetowa gra Tibia IP Changer pokaże Ci wirtualne krainy które i Ty musisz zwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, na żadnej sztuce walki nie będziesz trenowany przed atakiem kilku a nawet kilkunastu osób.

Miałem takie treningi że czasami przewaga wynosiła 8,9 vs 1 i zadanie było proste - uratować sobie i komuś życie nawet poświęcając zdrowie.

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na dwóch treningach Krav Magi, a koledzy chodza dalej i generalnie mi się nie podobało. Krav Maga jest bezużyteczna jeśli chodzi o obronę. No chyba, że ktoś w obronie chciałby komuś wydłubać oko, czy przegryźć tętnice :) I do tego takie pseudosparingi, ale im to podpasowało, bo własnie jest duży wysiłek, jest ciekawe, różne scenariusze walk, z różnymi przedmiotami itp.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności