Skocz do zawartości

Czy kupując ten serwis będę rzeczywiście zarabiać?


hummer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, witam was serdecznie.

Piszę ten post z zapytaniem. Mam ' kilka ' tyś. zł na inwestycję, zdecydowałem się zakupić jakiś serwis który będzie generował pewien zysk.

Wyszukałem taką aukcję- https://allegro.pl/zarabiajacy-serwis-z-sup...2011254020.html

Wydaję się to bardzo interesujące, ale czy napewno można zarobić na prowizji 1500-2000zł/mies, tak jak pisze sprzedający??

Co o tym myślicie ? Warte jest to swojej ceny? Cena pewnie dojdzie do ok. 8tyś zł.

Czy kiedykolwiek spędziłeś miłe chwile przed ekranem komputera? Internetowa gra Tibia IP Changer pokaże Ci wirtualne krainy które i Ty musisz zwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniec2 tak miałem przez jakiś czas ale cały zrobiony pod jeden konkretny preparat. Stosunek uu do zakupów był średni. Ogólnie bez szału. Choć pewnie bym w tym siedział do dzisiaj gdyby nie to, że firma produkująca preparat zrezygnowała z pp.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość serwisów sprzedawanych na allegro to buble, ale niestety ludzie się nabierają, płącą kupe forsy za nic nie warte serwisy. W rezultacie buble będą dalej sprzedawane. A najbardziej mnei śmieszą te same serwisy sprzedawane co w licytacjach co pare dni tylko podpinane na inne serwery i domeny. A ludzie kupują nei sprawdzając nawet historii w allegro, paranoja jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności